Skocz do zawartości

Jak rozpoznać wersję Redmi Note 4, 4X, Snapdragon, Mediatek, Global, China itp.


mgcompany

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.01.2018 o 15:52, MEXER napisał:

Witam,

chcę dowiedzieć się czy ten Xiaomi LINK to wersja Global Version oraz czy obsługuje częstotliwość B20 800MHz :-)

Po co szukać i spr. z Chin jak są na proline za 739zł  lub za 689zł na Bestcena

Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB 

Edytowane przez max35
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam dopiero co wczoraj odpakowałem Redmi Note 4 kupione na tej aukcji Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB 2xSIM EU z PL,800Mhz jaka to wersja ?? Co do LTE B20 ktoś się kiedyś zastanawiał że bez tego można używać tel normalnie o co tyle krzyku ?. Dostałem w zestawie szkło hartowane o ile to szkło zakładał ktoś już ten wynalazek ?? 

 Screenshot_2018-03-12-20-27-57-359_com.android.settings.thumb.png.e8183ef4282698220895cc68dc474b81.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, nie jestem teraz na bieżąco z tematem, lecz potrzebuje szybkiej odpowiedzi jaki ROM ściągnąć dla Redmi Note 4 Global (4/64), żeby później wrzucić Xiaomi.eu. Chciałbym pobrać wersję China Dev pod fastboot, tylko chce się upewnić który z zaznaczonej listy pobrać żeby potem nie narobić sobie niepotrzebnych problemów. Z góry dzięki

image.thumb.png.eff57c2880a41ec8069aa71b8f53d5fe.png

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam panowie i przepraszam z góry że odświeżam stary temat ale się trochę pogubiłem.

Zgłupiałem totalnie i nie wiem jaki w końcu Xiaomi Note posiadam 4 czy 4x. Telefon zamówiony z chin na pudelku Note 4x w informacjach o telefonie Note 4, 4 GB RAM i 64GB ROM, Procesor 8x 2,0GHz (czyli Snapdragon 625). Co do obudowy pasuje do opisu Note 4x jednak z opisu wynika że nie ma 4x z taką pojemnością.

Muszę się tego dokładnie dowiedzieć ponieważ muszę wymienić wyświetlacz który mi niestety pękł :(

 

 

Dodatkowo chciałbym zapytać czy taka wymiana jest trudna ? z poradników nie wydaje się skomplikowane jednak nigdy tego nie robiłem dlatego chciałbym zapytać.

Jak również gdzie zakupię odpowiedni wyświetlacz w jak najniższej cenie (Fajnie jak byście dali jakieś linki :-) )

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam,

sakabako

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sakabako Mam taki sam telefon prosto z Chin. Antutu rozpoznaje w nim mediateka, ale na pudełku jest snapdragon i CPU-z i kilka innych aplikacji do sprawdzania bebechów też wyświetliło mi że to snapdragon (8 rdzeni) w architekturze 14nm. Wyświetlacz kupisz tutaj: Redmi note 4

Ja bym brał taki jak masz specyfikacje na pudełku, czyli jak tam masz snapa, to brałbym snapa (o ile CPU-z potwierdzi to).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...