Skocz do zawartości

Jak rozpoznać wersję Redmi Note 4, 4X, Snapdragon, Mediatek, Global, China itp.


mgcompany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem Xiaomi Redmi note 4x 4gb/64gb. Dwie kwestie mnie zastanawiają. Pierwsza - procesor. Jest w nim wmontowany x20 ale dowiedziałem się w innym poście że w note 4x tez takie sie pokazywały. Druga kwestia obudowa. Z wcześniejszej instrukcji na początku tematu obudowa po części jest sprzeczna. Z tyłu cienki i błyszczący pasek się zgadza. Dół to ma 2x6 otworów a powinien mieć 2x5. Gdyby to był dół z zwykłego note 4 to by posiadał jeszcze dwie śrubki...? Góra tak jakby z note 4 oraz dioda po prawej czyli sprzecznie. Na pudełku piszę note 4x oraz w ustawieniach tel również note 4x.

Dzięki z góry za info :)

20171223-112956.jpg20171223-113008.jpg20171223-113202.jpg20171223-113217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie sprawdzony(pewny) sklep  w Polsce  do kupna modelu z procesorem Snapdragon 625, czyli Redmi Note 4X / Redmi Note 4    wersja GLOBAL obsługująca pasmo LTE B20: 800 MHz

w dobrej cenie w kolorze złotym? (allegro odpada)

POLSKA DYSTRYBUCJA 

Pozdrawiam

Edytowane przez max35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, max35 napisał:

Znacie sprawdzony(pewny) sklep  w Polsce  do kupna modelu z procesorem Snapdragon 625, czyli Redmi Note 4X / Redmi Note 4    wersja GLOBAL obsługująca pasmo LTE B20: 800 MHz

w dobrej cenie w kolorze złotym? (allegro odpada)

POLSKA DYSTRYBUCJA 

Pozdrawiam

https://www.pcprojekt.pl/smartfony/1596-smartfon-xiaomi-redmi-note-4-pro-3gb32gb-lte-b20-dual-sim-zloty-polska-dystrybucja-gw24m-snapdragon.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie jest model z procesorem Snapdragon 625, czyli Redmi Note 4X = Redmi Note 4    wersja GLOBAL obsługująca pasmo LTE B20: 800 MHz  ?

https://www.emag.pl/xiaomi-redmi-note-4-32gb-dual-sim-szary-5891/pd/DLJ0PHBBM/

co myślicie o tym sklepie?

Edytowane przez max35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2017 o 22:33, menelaos napisał:

Witam,

Kupował ktoś może w ostatnim czasie ten telefon w Sferisie? Wiem, że początkowe dostawy tego modelu w sklepie były bez B20, nie wiem jak sytuacja przedstawia się teraz. BOK nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie.

Pozdrawiam

Witam, 

sklep-Sferis : model Xiaomi Redmi Note 4 ma B20 Lte 800  ale jest z Europejskiej Dystrybucji

Gwarancji na telefon udziela  sklep Sferis

Edytowane przez max35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 3 dni posiadam Redmi Note 4 (chyba) i postanowiłem sprawdzić czy telefon jest oryginalny, ściągnąłem apke MI Verification i zrobiłem test przez ich stronę (więcej info na zdjęciu). Google tłumacz pokazał coś takiego: Czerwony ryż LTE Note4X-FDD-globalny nowy EU-3 + 32G-czarny matowy. I teraz pytanie czy to jest Note 4 czy 4X?
CPU-Z pokazuje procesor Snapdragon 625, ale wiem, że są też wersje na MTK, czy da się to jakoś w 100% potwierdzić, że mam Snapdragona?

Bez tytułu.png

Edytowane przez 10daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cincin27 napisał:

Nie masz pudełka od tego telefonu czy jak? Jak jest napis Global Version na pudełku to jes to Redmi Note 4 global i obsługuje B20. 

Pudełko mam, ale pytam się dla pewności, bo MI Verification pokazał 4X, a pudełko mówi, że 4 i już sam nie wiedziałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...