Jump to content

Mi5

Quain
 Share

Recommended Posts

Orientuje się ktoś może kiedy na ibuygo pojawi się mi5? Obecnie jest informacja "This item is only for pre-order at the moment. Ibuygou will ship orders in 6-10 days after payment confirmation and stock being avilable" czy może zamówić z jakieś innej strony dodam, że zależy mi na gwarancji w Polsce. 

Teraz nawet preorderów nie da się składać. Ktoś ma kontakt z jakimś przedstawicielstwem? Chodzi o krótką informację czy jest sens czekać czy trzeba innego źródła szukać (jeśli tak to kto jeszcze oferuje z gwarancją w Polsce?).

@Karls https://www.facebook.com/ibuygoupoland może tutaj Ci coś powiedzą.

Mimo wszystko wątpię, żeby na iBG pojawiły się jeszcze Mi5. Dobrze, że swoją kupiłem w maju, bo też chciałem się wstrzymać do lipca/sierpnia. :-D

Co do gwarancji w Polsce, no to wiadomo, ABC Data, chociaż nieopłacalnie. Możesz też popatrzyć jakiegoś dobrego sprzedawcę na Allegro (chyba gdzieś tutaj był jakiś dział z opiniami na ich temat), który naprawia w PL.\

/edit

https://miuipolska.pl/forum/forum/72-opinie-o-sprzedawcach-na-allegro/

Edited by Dzienny

Ok, skontaktowałem się z ich supportem - potwierdzili, że Mi5 wróci do sprzedaży, tylko czekają na dostawę. Natomiast w tej chwili nie są w stanie podać terminu, sprawa jest w toku. Zaproponowali mi, żebym odezwał się za kilka dni, być może będą już wtedy znali chociaż przybliżoną datę. Jak będę wiedział coś więcej to podzielę się informacją ;).

2 godziny temu, boroch napisał:

Czy mi5 jest jeszcze produkowany? Czy może w sprzedaży są już tylko refurby?

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Jedno drugiego nie wyklucza. Są pewne doniesienia, że mi5 już nie jest produkowany chociaż nigdzie nie widziałem ich źródła. Natomiast zważywszy ile tych modeli powstało nie widzę problemu by jeszcze długo można było dostać fabrycznie nowe. Oczywiście musisz uważać gdzie kupujesz. Jeśli cena jest podejrzanie niska (np. poniżej 200$) to jest sygnał, że coś może być nie tak.

Ten model nie jest juz produkowany ! Wciskaja Ci kit i czekaja na dostawe z napraw gwarancyjnych czy uzywek ze swojego rynku.

To tak jakby Ci ktos w salonie samochodowym mowil ze wroci do produkcji Passerati B7 tylko czekaja na dostawe

Ten model nie jest juz produkowany ! Wciskaja Ci kit i czekaja na dostawe z napraw gwarancyjnych czy uzywek ze swojego rynku.
To tak jakby Ci ktos w salonie samochodowym mowil ze wroci do produkcji Passerati B7 tylko czekaja na dostawe

Też mi się tak wydawało, szczególnie, że już od dłuższego czasu jest następca (mi6).

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

4 godziny temu, Karls napisał:

Już zniknęła informacja o preorderze, normalnie do kupienia jest, może teraz dhl będzie dostępny?

Rozmawiałem z nimi na FB. Powiedzieli, że Mi5 wysyłają teraz z Hongkongu i nie ma opcji DHL.

Znowu widnieje jako preorder. Raczej myślę, że mają jakieś chwilowe zamieszanie. Nie widzę związku między wysyłką z Hongkongu a brakiem DHL. Przecież chyba większość paczek z tego sklepu idzie z hongkongu?

Na pytanie dlaczego nie ma wysyłki DHL, otrzymałem taka odpowiedź:

Sorry about that.
Because the phone mi5 could only be shipped from our hongkong warehouse.
So the DHL shipping is not available.
Kind regards,
Michael

iBuygou Customer Services Team

Komentarz wystawia się zraz po transakcji więc nie mówi nic o gwarancji. Bezpiecznie było by założyć, że jak wszystkie te serwisówki od lokalnych sprzedawców jest "wirtualna". Także najlepiej odpowiedz sobie na pytanie czy taka cena za telefon bez gwarancji Ci pasuję czy nie.

Zamówiłem wczoraj wieczorem dwie sztuki mi5, pierwszy raz brałem coś z ibougou. Wybrałem opcję EU Packet bo nic o dhl nie było napisane. Ile to może isć? Nastawiać się bardziej na kilka dni czy liczyć w tygodniach?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...