Skocz do zawartości

Mi 6 LTE b20


Glaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ABC Data, odradzająca wszystkim zakup telefonów z serii Redmi 4 i Redmi Note 4 w Chinach ze względu na brak lte 800, wprowadzi telefon bez lte 800?

Dziwne, skoro nawet Mi Note 2 doczekał się wersji z B20. Dodanie tego pasma, to taki problem?

Edytowane przez jestemsuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jackolote napisał:

Do użyszkodników Mi 6 w mieście. Czy brak pasma LTE 800 mhz przeszkadza w użytkowaniu telefonu? I czy jeśli wybiorę się poza miasto to zostanę bez Internetu czy po prostu przerzuci mnie na 3G?

Sporo czytałem o tym paśmie i część osób narzeka np. Na brak lte w budynkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale strzelają sobie w stopę run brakiem B20.

Czy to chodzi o jakieś myki prawne?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka



Nie. Do band 20 trzeba coś tam na płycie przeprojektować. A że Chińczyki mało się znają i orientują to nie robią. Oni chcą sprzedać jak najwięcej towaru. A kto będzie zadowolony to już mniejsza z tym. Ważne, że dystrybutor zamawia towar. Gdyby abc data nie zamówiło Mi6 to przecież Xiaomi by im tego nie wysłało samo, tylko dali by telefony zamiast do Polski to do Rosji. Im bez różnicy gdzie.

A MiNote 2 Global version to inna bajka. Taki wybryk jak z Note 3 Kate, specjalnie reklamowany jako telefon z 37 pasmami dla podróżujących...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Jackolote said:

Do użyszkodników Mi 6 w mieście. Czy brak pasma LTE 800 mhz przeszkadza w użytkowaniu telefonu? I czy jeśli wybiorę się poza miasto to zostanę bez Internetu czy po prostu przerzuci mnie na 3G?

Było wałkowane miliard razy, na przeróżnych forach.

W mieście wykorzystuje się głównie inne pasma niż B20.

Poza miastami sieć B20, jest dopiero budowana. Telefony domyślnie są skonfigurowane do korzystanie z najszybszej technologii, więc jak nie znajdzie ci 4G to będzie szukał 3G potem 2.5G itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...