ZduneX25

MIUI 7.7.6

Recommended Posts

Od wczoraj mam Xiaomi.eu 7.7.6 i nie działa mi GPS. Mapy Google ani Pogoda nie wykrywają lokalizacji chociaż mają do tego uprawnienia. Na Globalu 7.7.6 działa czy trzeba wrócić do stable?

Edited by hackmaniak

Hehe. A zdjęcia ludzi jak dzwonią do ciebie a masz zablokowany tel to się wyświetla?

U mnie nie wyświetla się

Witam. Oco chodzi z tym powiadomieniem? Nie było a jest.....jakiś błąd? Nie ma wogole nigdzie tej sieci i się napewno nie łączyłem.be883cf67b917f9576496e856e10cf92.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Cześć! Nie jestem pewien czy to problem tego wydania, bo na poprzednim (8.2.2.0) też to występowało. Nie mogę sparować/wysłać pliku z PC. Mogę wysyłać i dobierać pliki z Mi5 żony, mogę sparować i sterować słuchawkami bt.

Ktoś coś?

@pobutek to traktuje to jako połączenie po danych komórkowych i nie z aktualizuje dopóki nie połączy się z Wi-Fi ale przez router

@grzegorz.lki dziękuję za pomoc. No właśnie jestem ciekaw dlaczego tak to traktuje a nie jako wifi ;) już kiedyś to zauważyłem. A kartę niby mam internetową z plusa lecz drugi telefon za router robi. Lenistwo ;)

Dnia 7.07.2017 o 21:35, bergmen napisał:

Ja nie mam i nie miałem żadnych problemów z ram na telefonach xiaomi. No chyba że pozmieniam ustawienia poszczególnych aplikacji lub wszystkich za pomocą ustawień baterii (żeby ubijalo w tle)... Mam włączone oszczędzanie baterii MIUI na wszystkich apkach i działa rewelacyjnie... 

Mądre zarządzanie uprawnieniami też się przydaje w tym temacie. 

Chyba po prostu nie każdy jest w stanie skonfigurować sobie poprawnie Miui... 

U mnie to samo. Działa dobrze

Zauważyliście może zwiększone zapotrzebowanie na prąd? Wczoraj późnym wieczorem odłączyłem telefon od ładowarki i ustawiłem budzik. Rano było 89%, natomiast w tej chwili poziom wynosi 18%.Telefonu praktycznie dzisiaj nie używałem, jedynie 2-3 razy na szybko sprawdziłem Instagrama.

1 godzinę temu, krystian0120 napisał:

Zauważyliście może zwiększone zapotrzebowanie na prąd? Wczoraj późnym wieczorem odłączyłem telefon od ładowarki i ustawiłem budzik. Rano było 89%, natomiast w tej chwili poziom wynosi 18%.Telefonu praktycznie dzisiaj nie używałem, jedynie 2-3 razy na szybko sprawdziłem Instagrama.

Zawsze pisz, o jaki telefon chodzi. Bez tej informacji pytanie nie ma sensu.

@grzegorz.lki dziękuję za pomoc. No właśnie jestem ciekaw dlaczego tak to traktuje a nie jako wifi już kiedyś to zauważyłem. A kartę niby mam internetową z plusa lecz drugi telefon za router robi. Lenistwo

Wejdź w szczegóły sieci i odznacz 'to jest hotspot'

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

4 godziny temu, don_kamillo napisał:

Od kilku wydań obserwuję taki proces u siebie. 

Nie mogę tego potwierdzić, poczta, internet, fb, rozmowy, czasem bt i GPS,  wieczorem dopiero laduję.

Mi4c 

Jakby kogoś interesowała bateria na tym sofcie przy Mi5, to prosz:

Screenshot_2017-07-10-23-09-17-371_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-07-10-23-09-21-752_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-07-10-23-09-25-742_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-07-10-23-09-29-905_com.miui.securitycenter.png

5 minut temu, cietybadacz napisał:

Jak? Ja na mi5 osiągam ok.4h

Normalnie? Nic specjalnego nie odpalałem w opcjach, korzystam normalnie, przez 2.5h oglądałem film, potem przez ~4h czytałem książkę, reszta to muzyka na słuchawkach etc. wszystko na automatycznej jasności, z neta co prawda nie korzystałem za wiele, bo zasięg beznadziejny (jak widać na SS) i co chwila znikał, zrzucał się na 2G, to wskakiwał na 3G, wszystko na granicy użyteczności, dane pakietowe odpalone, ale prócz wskakiwania na chrome aby coś tam poszperać nic innego nie robiłem. Nie używam FB czy też Mess'a, insta i podobnych śmieci, od tego mam Simple Pro. 

17 minut temu, cietybadacz napisał:

Jak? Ja na mi5 osiągam ok.4h

Że jak?

Ja 2 doby leciutko.

Screenshot_2017-07-13-17-43-06-395.jpg

jest już

Redmi 4X

• MIUI 7.7.13
  • Android 7.1.2
  • ROM HM4X
  • KOD santoni
MD5: 9926543aa6 | BL: odblokowany | Data: 13/7/2017

Guest
This topic is now closed to further replies.