ZduneX25

MIUI 7.7.6

Recommended Posts

1 godzinę temu, tadzik1 napisał:

Wyłącz ucinanie ogonków w aplikacji SMS emoji16.png

Że niby to ma mieć związek z ładowaniem...? 

4 minuty temu, magyarek napisał:

No pewnie! Obcięte ogonki opadają w dół i tam przytykają port USB! :)

• Like 6

Przepraszam coś musiałem kliknąć nie tak - odpowiedź miała być skierowana do użytkownika,, szpieg15''

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

44 minuty temu, tadzik1 napisał:

Przepraszam coś musiałem kliknąć nie tak

Nie to zacytowałeś, co chciałeś. 

Ale, koledzy, ja przeżywam zaćmienia umysłowego ciąg dalszy. Jak wymusić aktywację karty SIM w Xiaomi? Za każdym razem, jak robię reboot, to mi się włącza ten monit, już nawet przestawiłam na angielski, ale kurcze, nie wiem, co dalej. Podpowie ktoś...? :D 

Nie to zacytowałeś, co chciałeś. 
Ale, koledzy, ja przeżywam zaćmienia umysłowego ciąg dalszy. Jak wymusić aktywację karty SIM w Xiaomi? Za każdym razem, jak robię reboot, to mi się włącza ten monit, już nawet przestawiłam na angielski, ale kurcze, nie wiem, co dalej. Podpowie ktoś...?  

Jakiej karty ?

Karty SIM. Jest tam coś z tym logowaniem się na konto Xiaomi, nie? Było - przynajmniej kiedyś - coś takiego, że trzeba było przestawić język na angielski, fon wysyłał SMSa za 50 gr. do Chin (albo do Anglii) i dopiero się wracało na pl. Być może już tego nie ma, ale czemu wciąż mi wyskakuje powiadomienie, że karta SIM jest niezarejestrowania w Xiaomi i nie można ustalić lokalizacji...? 

Karty SIM. Jest tam coś z tym logowaniem się na konto Xiaomi, nie? Było - przynajmniej kiedyś - coś takiego, że trzeba było przestawić język na angielski, fon wysyłał SMSa za 50 gr. do Chin (albo do Anglii) i dopiero się wracało na pl. Być może już tego nie ma, ale czemu wciąż mi wyskakuje powiadomienie, że karta SIM jest niezarejestrowania w Xiaomi i nie można ustalić lokalizacji...? 

Sprawdź czy masz zezwolony na dostęp do SMS dla konta Xiaomi

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś ma problem ze Skype na tym romie? Nie słychać żadnych dźwięków.

3 godziny temu, ppmuzyk napisał:

Czy ktoś ma problem ze Skype na tym romie? Nie słychać żadnych dźwięków.

Mi5s: Skype nie działa od kilku wydań xiaomi.eu.

Edited by bergmen

Nie mogę znaleźć jednej drobnej funkcji którą miałem na globalu. W ostatnich aplikacjach miałem ilość wolnej pamięci ram. Czy można coś takiego włączyć w tym romie?

2 minuty temu, osxman napisał:

W ostatnich aplikacjach miałem ilość wolnej pamięci ram.

Ustawienia, Ekran główny i ostatnio otwierane.. Pokaż stan pamięci. Tam to powinno być, tylko nie wiadomo jaki masz telefon.

• Like 2

Baterie litowo jonowe pelna moca laduje sie do 60-80% stanu naladowania, potem elektronika w telefonie powoli zmiejsza prad ladowania.

1 godzinę temu, osxman napisał:

Nie mogę znaleźć jednej drobnej funkcji którą miałem na globalu. W ostatnich aplikacjach miałem ilość wolnej pamięci ram. Czy można coś takiego włączyć w tym romie?

ustawienia > pulpit

• Like 1

Jak wyłączyć grupowanie wiadomości w poczcie? Niby wyłączone mam wszystkie opcje a i tak np maile od Allegro grupuje mi w Reklamy. Maile od innych serwisów też :-(

Grupuj tematami mam wyłączone 

Edited by krzygaj

Witam.

Mógłby mi ktoś pomóc.

Chciałem zarejestrować się do xiaomi,

Wszystko idzie jak trzeba tylko nie dostaję email  potwierdzającego rejestrację.

O co chodzi Panowie?

Witam.
Mógłby mi ktoś pomóc.
Chciałem zarejestrować się do xiaomi,
Wszystko idzie jak trzeba tylko nie dostaję email  potwierdzającego rejestrację.
O co chodzi Panowie?

Załóż konto na Gmail. Na inne często nie dochodzą.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

17 minut temu, szpieg15 napisał:

Powiedzcie czy na MI5 działa wam automatyczna synchronizacja? Bo u mnie od paru wydań nie chce :<

Z chmurą Xiaomi? Synchronizacja takich rzeczy jak SMS-y, historia połączeń? U mnie nie działa automatycznie, ale można "popchnąć" ręcznie.

A a propos chmury, czy to normalne, że nie przywróciło mi historii połączeń z chmury po resecie? SMSy wróciły w komplecie, a połączenia wcale. 

Jak wyżej napisano, zdarzają się problemy z synchronizacją i trzeba "ręcznie popychać". Zatem jeśli ręcznie nie popchnąłeś, to może być tak, że tych połączeń w chmurze po prostu nie miałeś i nie miało z czego przywrócić.

Pytanie o tą synchronizację jeszcze... 

Na moim Mi5 Pro działa ok. Jutro odbieram Mi6 i ją wrzucam na to samo konto co mam 5-tkę. Czy smsy, połaczenia itd "przejdą" na nowy telefon?

I czy jeśli mam tą automatyczną kopię ustawień 5-tki  co to sama się robi co tydzień to czy ją wgrywac na 6-tkę?

Skorzystaj z funkcji Przenoszenia danych. Wtedy telefon klonuje się prawie 1:1.

3 godziny temu, magyarek napisał:

A a propos chmury, czy to normalne, że nie przywróciło mi historii połączeń z chmury po resecie? SMSy wróciły w komplecie, a połączenia wcale. 

Miałem kiedyś podobną sytuację. Myślałem, że trzeba cierpliwie poczekać, ale mijały dni, tygodnie, a lista połączeń oraz SMS-y z chmury (która tam była!) nigdy nie spłynęła na nowy telefon po wgraniu systemu na czysto. Natomiast kontakty bez problemu się pojawiły.

Nie chcę beczeć znowu o to samo, ale zarządzanie RAM jest tak agresywne że nawet aplikacje z kłódką ubijać zaczęło.

Mi5 

Nie chcę beczeć znowu o to samo, ale zarządzanie RAM jest tak agresywne że nawet aplikacje z kłódką ubijać zaczęło.
Mi5 

Ja tak mam od kilku aktualizacji

Problem z brakiem zdjęcia podczas połączenia przychodzacego ktoś gdzieś zgłosił?

Z Mi5.

Czy ktoś z Mi 5 może sprawdzić czy może wysłać zdjęcie za pomocą mms ? Wiem że to archaizm, ale czasem się przydawał. Nic się nie zmieniło w APN a mmsa wysłać sie nie da, odebrać i owszem.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Czy ktoś z Mi 5 może sprawdzić czy może wysłać zdjęcie za pomocą mms ? Wiem że to archaizm, ale czasem się przydawał. Nic się nie zmieniło w APN a mmsa wysłać sie nie da, odebrać i owszem.

Tak bez żadnych problemów. MMS przesyła

2 minuty temu, zielonyBB napisał:

Dzięki, walczę zatem dalej.

Daj na priv numer to spróbujemy :)

hehe

Czy da się włączyć wyświetlanie daty i godziny przyjścia każdego SMS-a osobno?  Była ta opcja jeszcze nie tak dawno ale znikła mi po update i nie mogę jej nigdzie  znaleźć 

Edited by tomek304
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.