Skocz do zawartości

Mi Cloud - Pusto ale pełno. Problem


Queny

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku domyślnie włączona opcja synchronizacji zdjęć zapełniła mi chmure xiaomi. Oczywiście wyłączyłem.

Do dzisiaj mam 5/5gb,mimo ze na chmurze nie mam już żadnych fotek/filmów etc. Na karcie i telefonie również wszystko usunąłem.

Mimo to na stronie jak i telefonie nadal mam 5/5 i że pełno - 1,6gb kopia zapasowa i 3,6 zdjecia. Włączyłem po usunięciu z tel wszystkich fotek synchronizacje i pokazało 99% 3.08mb/5gb

Wszystko super,wchodze w chmure i nadal mam 5/5 i ze 3,6gb zajete przez zdjęcia.

 

W chmurze usuwałem wszystko, również z kosza,czyściutko. Telefon restartowałem i nic. Jak chce tylko kopie mieć telefonu to nie moge, bo całość jest zapchana fotkami ktorych tam nie ma :D Porąbane troche. Korzystam z dropboxa od 4 lat i to mi wystarcza. Dodatkowo kopie zdjęć mam na PC i dodatkowo na lapku którego używam na wyjazdy czasami.  Więc automatyczne przesyłanie z telefonu i 2 pc sie synchronizuja i na dyski przegrywam, więc jakieś google/micloudy mi nie potrzebne. 

 

Swoją drogą na miCloud jest darmowe 5gb, za reszte trzeba płacić, dużo płacić. 

25gb 6zł miesiecznie wychodzi.

105gb za 12zł miesiecznie.

1TB za 58zł

 

Na dropbox mam 54gb za darmo(nic nie kupowałem nigdy)

1TB mozna miec za 35zł miesiecznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej wykupić miejsce od razu na rok - 25GB - 47zł (4zł za mc.), 105GB - 77zł(6,50 za mc.). Nieco drożej niż iCloud ale wciąż /.../j a nie pieniądze.

Mam konto na Box 50GB za darmo ale co z tego jeśli ma ograniczenie co do wielkości przesyłanego pliku i brak możliwości automatycznej synchronizacji. Nie wspominając o braku synchronizacji ustawień telefonu, SMSów, książki telefonicznej, etc.

Co do problemu to proponuję skontaktować się z Xiaomi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...