Skocz do zawartości
  • 0

Kupno MI3


theSAINT

Pytanie

Witajcie,

Chciałem zapytać o sens kupowania MI3. Mianowicie chciałbym się poradzić bo już nie moge wytrzymać, gdyż zakochałem się w MIUI od pierwszej wersji i miałem ją na wszystkich moich telefonach. Obecnie używam Nexusa 4 z portami MIUI v5 wszystko pięknie i fajnie, jednakże chciałbym mieć telefon od Xiaomi. Teraz takie moje pytanie. Czy kupić MI3 czy czekać na MI3S? macie może jakieś wycieki na ten temat? bo miało być zaprezentowane na pierwszej konferencji w maju a tu du... Obecnie jestem w USA i są tutaj bardzo przyzwoite ceny w granicach 350$ za wersję 64GB no ale nie wiem czy nie lepiej poczekać na MI3S. Proszę o poradę/pomoc/informacje.

Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Podobnie jak w Polsce na allegro czy innych portalach można kupić tak samo w USA. W Houghton w Michigan pan prowadzący swego rodzaju komis ma 2 modele na sprzedaż są one WCDMA 64GB w pudełeczku. Chce 350 za sztukę, myślę, że jest szansa lekko zbić cenę. Dlatego pytam, czy nie lepiej poczekać na MI3S. Troche dziwne pytanie z Twojej strony no ale ok.

Edytowane przez theSAINT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podobnie jak w Polsce na allegro czy innych portalach można kupić tak samo w USA. W Houghton w Michigan pan prowadzący swego rodzaju komis ma 2 modele na sprzedaż są one WCDMA 64GB w pudełeczku. Chce 350 za sztukę, myślę, że jest szansa lekko zbić cenę. Dlatego pytam, czy nie lepiej poczekać na MI3S. Troche dziwne pytanie z Twojej strony no ale ok.

Śmierdzi podróbką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po pierwsze nie Houston a Houghton :D. Po drugie to nie jest zakup na odległość "komis" jest 5 mil ode mnie więc zawsze mogę sprawdzić i oddać. Tutaj z tym nie mam problemu, zresztą ten sprzedawca sam ma dużo gadżetów z xiaomi u siebie na sklepie(chyba z 3 redmi, pokrowce do tel. xiaomi, breloczki MiTu, a telefony z jego półek raczej wizualnie nie przypominają podróbek. Jeżeli się zdecyduje na kupno to sprawdzę u niego na miejscu ew. powiem mu, żeby mi wgrał roma polskiego odrazu i będzie wszystko jasne o ile sie zgodzi to wykonać. Kwestia czy brać czy czekać na MI3S?

Edytowane przez theSAINT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szybka piłka. 64gb czy 16gb? Zastanawiam się i sam nie wiem. Obecnie posiadam zte v967s, i mam w nim 4gb romu i 8gb na sd, z czego aplikacje zajmują mi ok. 1.5gb, a karta zajęta jest na ok. 5-6gb. Nie gram raczej w gry, na pewno nie te ciężkie (1gb+). Którą brać?

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stało się, dziś rano kupiłem wersję 64gb białą. Kupiłem niezalogowanyv na konto na ibiuygou.com, tylko bezpośrednio z paypala. Czy to coś zmienia? Jak kontaktować się ze sprzedawcą?

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisałem do nich, zobaczymy. Ale mimo tego paczka i tak powinna dojść? Ile przeciętnie czekaliście na dhl-a?

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mimo że ibuygou nie odpowiedziało na moje maile, wszystko poszło idealnie, i właśnie pisze z Mi3. Zamówiony w środę, dziś kurier przywiózł.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zydowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze kwestia "sprzętowa". MI3 ma tackę na kartę sim w rozmiarze micro, mini, czy standard size? Jutro się umówiłem z gościem w tym sklepie, że podejde i sprawdzę jak będzie wszystko ok to biorę. Tylko nie wiem jaką ma tackę bo przy sobie (w USA) mam kartę mini sim tylko. Byłem dzisiaj pytać i za białą wersję MI3 64GB z bonusem (jakaś folia na LCD) zapłacę łącznie 340 dolarów więc cena chyba przyzwoita :) Pozdrawiam i mam nadzieję, że jutro napiszę z mojego MI3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tez od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem MI3 64GB. Telefon kupiony w ibuygou. Zamówienie z łożyłem w ubiegla środę a juz wczoraj był u mnie. Udało się bez dodatkowych niespodzianek, a szedł przez Poznań.

Obecnie wrzucilem stabilny ROM na 4.3.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja właśnie też sprawdzam 4.3 kupiłem u Pana w kiosku w Houghton i 100% oryginał bo miui pl siadlo elegancko :) telefon nie otwierany i na pudełku nalepki z IBuyGou były więc pochodzenie juz znam :D telefon jest genialny ;) i w sumie za zestaw tel + optyka do aparatu od miui 340 dolarów :D

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez theSAINT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czasem nie kupujcie na Allegro, mój kolega 2x trafił na podrobke aż poszedł po rozum do głowy i zamówił na ibuygou. Same zwroty telefonu i odzyskanie kasy zajęły mu 4 tygodnie. Niema co kombinować :-)

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam!

Nie chciałem zakładać nowego wątku a zastanawiam się nad zakupem Mi3. Mam obecnie Mi2S i jestem zadowolony, ale chciałem coś z większym wyświetlaczem. Zastanawiam się nad Mi3 oraz Redmi Note. Nie wiem czy Mi3 nie będzie za mały a z drugiej strony wiem że Note nie jest telefonem z górnej półki i obawiam się że kultura pracy tego telefonu nie sprosta moim wymaganiom. Czy ktoś kto korzystał z obu tych telefonów mógłby mi coś doradzić?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...