Skocz do zawartości

Problem z odblokowaniem ekranu


mad4max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój pierwszy post, nie znalazłem nigdzie rozwiązania problemu, który występuje w moim Redmi 4A, mianowicie większość prób odblokowania ekranu, szczególnie gdy ekran jest wygaszony powyżej kilku sekund kończy się brakiem reakcji przez dobre 5 sekund. niezależnie czy podwójne kliknięcie czy przycisk włączania czy głośności, prawie za każdym razem jest kilkusekundowe zawieszenie. poza tym wszytsko działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam taki problem. Posiadam telefon Redami 4A od jakiś dwóch miesięcy. Aplikacji mam w nim tyle co na lekarstwo. Pojemność wewnętrzna pamieć to 32GB. Od jakiś dwóch tygodni zauważyłem że telefon bardzo wolno wzbudza się po naciśnięci przycisku POWER. Czas ten trwa nawet 3-4 sekund co jest troszkę denerwujące. Potem jak się go rozrusza to dział to już normalnie klik i widać ekran. Ale po jakimś czasie nieużytkowania jest klik i czekanie aż sie namyśli :(

Co może byś tego przyczyną? Ktoś ma podobnie?

Z góry dziękuje za odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.09.2017 o 11:29, flaber14 napisał:

Co może byś tego przyczyną? Ktoś ma podobnie?

Z góry dziękuje za odpowiedź :) 

U mnie ekran blokady zachowuje się dość podobnie.

Q szczególności kiedy próbuje zmienić utwór/zapauzować muzykę na ekranie blokady. Opóźnienia są dość spore (4-5s). Nie znalazłem jeszcze rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2017 o 11:12, uazar napisał:

U mnie ekran blokady zachowuje się dość podobnie.

Q szczególności kiedy próbuje zmienić utwór/zapauzować muzykę na ekranie blokady. Opóźnienia są dość spore (4-5s). Nie znalazłem jeszcze rozwiązania.

Widzę że nie tylko ja mam ten problem, a nigdzie nie można znaleźć na to rozwiązania :( Jedyne co dostałem to jakiś karny punkt od jakiegoś administratora forum... Telefon ogólnie jest OK, ale gdybym wcześniej wiedział że ma taki defekt to zastanowiłbym się nad kupnem. Niby nie jest to nic poważnego ale z czasem robi się bardzo denerwująco. Już nawet jak odkładam słuchawkę od ucha i chcę zakończyć połączenie lub wybrać tonowo numer to muszę czekać około 3-5 sekund zanim mi się ekran wybudzi. Trochę to jest moim zdaniem niedopuszczalne :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co u kolegów - po przyciśnięciu przycisku wybudzania (power) następuje ok 5 sekundowe opóźnienie/zawiecha to samo przy wybudzaniu ekranu tapnieciem w ekran. Zaczęło się miesiąc temu a telefon ma pól roku. Do tego mam wrażenie ze czasami dotyk zaczyna wariować (naciska się wiele przycisków wokół pojedynczego tapniecia)

Ciekawe to bo takie problemy zgłaszali tez w innych modelach xiaomi

 

Sorry za dubble posta ale chciałem poinformować kolegów że problemy z wybudzeniem u mnie powodowała karta SD - po wyjęciu karty wszystko wróciło do normy i wybudza sie w ułamek sekundy. Sprawdzcie to u siebie. Odkryłem to sprawdzając czy telefon przechodzi w ogóle w deep sleep -( a z kartą widocznie uszkodzoną nie przechodził co powodowało 5 sek laga przy wlaczaniu ekranu oraz drenaz baterii)

Edytowane przez dz1q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...