Skocz do zawartości

Redukcja szumów działa nieprawidłowo


Edek

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wygląda na to że działają wszystkie mikrofony

jednak test głównego mikrofonu jako mikrofonu wychodzi lepiej niż jego test dla rozmów ...

dzięki za kod ... teraz będę mógł mieć porównanie dla siebie bez polegania na odczuciach innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zapeszac, ale na 4.6.13 z włączoną redukcja szumow na 2G, obecnie podobno slychac mnie bardzo dobrze, plus wytlumione sa odglosy wokol mnie (nie slychac bylo aut przejezdzających)

Także wszystko zmierza w dobrym kierunku :)

pozniej testy na 3G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid - a nasci "Lubię to" ! 

 

Prawde rzeczesz. I wilk syty i owca cala.

 

Z jednej strony - mamy stabilny sys, po ktorym wiemy czego sie spodziewac. Z drugiej - w piatek robimy restart, aktualizacje i weekend spedzamy na psioczeniu, jakie to dev zle, niedobre i nie dziala, zeby niedzielnym wieczorem, po cichutku, az do nastepnego piatkowego wieczora wrocic kilkoma klikami na stable  :geek:  :mrgreen:

 

Naprawde to mi sie podoba, sprobuje pobawic sie tak, zeby wlasnie powyzszy efekt osiagnac. W tygodniu jakosc i stabilnosc, w weekend zabawa. Dzieki temu zawsze bylbym "up to date" ze wszystkim.

Edytowane przez Yamnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzięki panowie za pomoc, po weekendzie przetestuje.

A jeszcze podziele się moimi uwagami jakie zaobserwowalem ostatnio

Otoz nie wszyscy narzekaja na to iz slychac mnie jakbym byl w stanie agonalnym, nie wiem od czego to zalezy... 

odkrylem tez, ze najprawdopodobniej jesli nagranie rozmowy jest w bardzo dobrej jakosci, to wtedy slabo mnie bylo slychac, 

jesli na nagraniu ledwo co slychac mnie i rozmowce (strasznie przytłumiony glos), wtedy nikt nie narzekal na to iż mam badziewna sluchawke.

Nie mam zielonego pojecia czemu niektore rozmowy są zarabiscie nagrane a inne bardzo wytlumione.

 

Czyżby recorder rozmów miał związek z jakością rozmów?

Witam

mam taki sam problem, 

mam mi note

jak mam wlaczona redukcje szumów to w moim glośniku jak ktoś cos glośniej powie podczas rozmowy slychac trzaski

jak mam wyłączona ta funkcje jest mega cicho

jak to rozwiązałeś?

tel to  mnie 505-190-931

 

PZD Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...