Jump to content

Recommended Posts

• Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

tak działa super ale polecam apke z apkmiror ta z numerem nizszyszym wtedy masz trasę w mapach googla i ładnie widać trasę a na chinskich tylko zarys jak jechałeś link do wersji google: http://www.apk

@grbrandys podzielam Twoją opinię, że powinno być to dla wszystkich jezyków, albo po ludzku zrobione, ze mozna sobie wybrac jezyk aplikacji na angielski lub inny. Coz Xiaomi i ich dziwactwa, ciezko cz

Zapraszam do testów - zacząłem spolszczać FW dla MI Band 2:  

Posted Images

U mnie na Mifit 3.0.5 i 3.0.6 nie przychodzą powiadomienia SMS. Tylko na wersji 3.0.4 przychodzą normalnie. Mam zegarek Amazfit bip. Zależy mi na powiadomieniach w nowszej wersji, bo tam mam opcję ustawienia podświetlenia wyświetlacza w określonych godzinach, a w starszej wersji nie ma tej opcji, jest tylko ciągle podświetlenie. Macie jakiś sposób, żeby na nowszej wersji powiadomienia SMS działały?

Tomasznowak ile wytrzymuje Ci ten Amazfit bip na jednym ladowaniu?
Po pięciu dniach używania, gdzie zrobiłem dwie, trzy godzinne wycieczki rowerowe (ok. 16 km) . Do tego dużo się bawiłem zegarkiem, ustawiałem coś ciągle i mam cały czas włączone powiadomienia, miałem 27 %, baterii. W sobotę go wieczorem doładowałem i teraz mam 92%. Myślę, że na normalnym użytkowaniu to tak ze trzy tygodnie bateria wytrzyma.
11 minut temu, maciek04 napisał:

Próbuje te mody, ale tylko 3.0.4 jest ok. Na następnych nie mam powiadomień SMS. Może coś mi  podpowiesz? 

Być może nie nadałeś uprawnień. Zobacz jeszcze to: 

10 minut temu, Lector napisał:

Na tym są komunikaty po rusku.

Tak, bo póki co jest to wersja oryginalna Lolex. Niebawem postaram się o wersję z PL głosem.

Edited by tomurbanowicz
Fajny ten amazfit. Do niego jest specjalna apka jakaś? I czy sam smartwatch jest gruby?Ma język PL?

Małe porównanie z Mi Band 2. Jeśli chodzi o powiadomienia SMS, to w wersji 3.0.6 wszystko elegancko działa, a na poprzedniej cały dzień próbowalem je wymusić i nic to nie dało. Do połączenia tego zegarka z telefonem używam Mifit-a. Mam w języku angielskim oprogramowanie wgrane. f0d2891b52c7c2035f539362cdabe0c0.jpgd9de082342fb691c33a246376419cd61.jpg 

• Like 1
Za tyle kupiłem okrąglaka  no 2 dolary drożej. Tylko musze na niego poczekać.
To tanio kupiłeś. Mnie okrągły się nie podoba. Jest za duży na zimę pod kurtkę. Poza tym bateria w nim trzyma krócej i to zdecydowało o zakupie tańszej wersji.
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...