Diaph

MiFit 3.0

Recommended Posts

Mam Mi 5, MiBand 2 i najnowsze oprogramowanie do telefonu i opaski. Nie instalowałem żadnych udziwnień, a przestały mi działać powiadomienia SMS chociaż są włączone. Powiadomienia aplikacji działają.

Co może być przyczyną?

[mention=38368]tomurbanowicz[/mention], kiedyś to było włączone i całkiem przydatne, bo jak korzystałem z telefonu to opaska mi niepotrzebnie nie wibrowała.
Nie ma innego sposobu?

Ja nie znam.

U mnie na Mifit 3.0.5 i 3.0.6 nie przychodzą powiadomienia SMS. Tylko na wersji 3.0.4 przychodzą normalnie. Mam zegarek Amazfit bip. Zależy mi na powiadomieniach w nowszej wersji, bo tam mam opcję ustawienia podświetlenia wyświetlacza w określonych godzinach, a w starszej wersji nie ma tej opcji, jest tylko ciągle podświetlenie. Macie jakiś sposób, żeby na nowszej wersji powiadomienia SMS działały?

Tomasznowak ile wytrzymuje Ci ten Amazfit bip na jednym ladowaniu?
Po pięciu dniach używania, gdzie zrobiłem dwie, trzy godzinne wycieczki rowerowe (ok. 16 km) . Do tego dużo się bawiłem zegarkiem, ustawiałem coś ciągle i mam cały czas włączone powiadomienia, miałem 27 %, baterii. W sobotę go wieczorem doładowałem i teraz mam 92%. Myślę, że na normalnym użytkowaniu to tak ze trzy tygodnie bateria wytrzyma.

1 godzinę temu, tomurbanowicz napisał:

Mi Fit 3.0.6 LoleX MOD - POBIERZ

Próbuje te mody, ale tylko 3.0.4 jest ok. Na następnych nie mam powiadomień SMS. Może coś mi  podpowiesz? 

Na tym są komunikaty po rusku.

Ostanie ładowanie pokazuje po angielsku.

Edited by Lector

11 minut temu, maciek04 napisał:

Próbuje te mody, ale tylko 3.0.4 jest ok. Na następnych nie mam powiadomień SMS. Może coś mi  podpowiesz? 

Być może nie nadałeś uprawnień. Zobacz jeszcze to: 

10 minut temu, Lector napisał:

Na tym są komunikaty po rusku.

Tak, bo póki co jest to wersja oryginalna Lolex. Niebawem postaram się o wersję z PL głosem.

Edited by tomurbanowicz

1 minutę temu, maciek04 napisał:

Też nic, właśnie wróciłem na 3.0.4 i powiadomienia SMS działają.

Spróbuj zainstalować na czysto - odinstaluj starą wersje, restart i nową.

Też miałem ten problem i chyba to samo zrobiłem - instalacje od nowa  > logowanie > nadanie uprawnien i wlasnie sprawdzilem na najnowszym lolex sms dostaje ;) ale tez mialem ten problem 

Fajny ten amazfit. Do niego jest specjalna apka jakaś? I czy sam smartwatch jest gruby?Ma język PL?

Małe porównanie z Mi Band 2. Jeśli chodzi o powiadomienia SMS, to w wersji 3.0.6 wszystko elegancko działa, a na poprzedniej cały dzień próbowalem je wymusić i nic to nie dało. Do połączenia tego zegarka z telefonem używam Mifit-a. Mam w języku angielskim oprogramowanie wgrane. f0d2891b52c7c2035f539362cdabe0c0.jpgd9de082342fb691c33a246376419cd61.jpg 

• Like 1

Za ile idzie to kupić? 

Bo wydaje mi sie, ze droższy. I nie zupełnie tańszy od okrąglaka
Ja kupiłem ze wszystkimi opłatami z wysyłką DHL-em, za 320 PLN.

Za tyle kupiłem okrąglaka  no 2 dolary drożej. Tylko musze na niego poczekać.
To tanio kupiłeś. Mnie okrągły się nie podoba. Jest za duży na zimę pod kurtkę. Poza tym bateria w nim trzyma krócej i to zdecydowało o zakupie tańszej wersji.

Guest
This topic is now closed to further replies.