Diaph

MiFit 3.0

Recommended Posts

No więc surprise, surprise... Po paru dniach wróciło do angielskiego i prezentacji numeru. Ma coś ta aplikacja zaskok, jak świnia podskok. Albo mój telefon taki "reagliwy".

10 godzin temu, pkonrad napisał:

Wyświetlanie nazwy/numeru dzwoniącego lub wysylajacego SMS nie działa i nigdy nie działało na oryginalnym Mi Fit

Hm. Mam oryginalny MiFit, bez modyfikacji, prosto ze Sklepu. Ustawiłam mu wszystkie fajerwerki - połączenie przychodzące, aplikacje, SMSy, wyświetlanie godziny przy podniesieniu ręki, wszystko, co się dało. Potem zainstalowałam MiBand Tools, ustawiłam w nim własne powiadomienia, nazwę kontaktu, treść wiadomości itp., wyłączając je w MiFit. A potem MBT mnie wkurzył i wywaliłam go w diabły, czyszcząc ustawienia aplikacji, i włączyłam na nowo wszystko w MiFit. I jakby wam to... treść wiadomości się nie wyświetla, ale kontakt - kto dzwoni, nadawca SMSa i maila - jak najbardziej. Sama jestem zdziwiona, ale działa ;) 

PS. Oczywiście wszystko od początku do końca przez cały czas po polsku ;) 

Edited by magyarek

1.Dlaczego aplikacja od godziny 16:00 nie aktualizuje żadnych ruchów, a pokazuje za to aktywność w nocy kiedy śpię? Jak to zmienić, godzina i data jest prawidłowa. 

2. Co oznacza informacja 96% i Chińskie znaczki pod informacją o krokach. 

3. Aplikacja przestała monitorować fazy snu. Nie widzę podziału na sen głęboki i płytki. Mogę ustawić w edycji tylko czas rozpoczęcia i zakończenia snu. 

Screenshot_2018-01-25-16-13-26-951_com.xiaomi_hm.health.thumb.png.e50643626a97ce97b7b6d091b528c39a.png

1.Dlaczego aplikacja od godziny 16:00 nie aktualizuje żadnych ruchów, a pokazuje za to aktywność w nocy kiedy śpię? Jak to zmienić, godzina i data jest prawidłowa. 
2. Co oznacza informacja 96% i Chińskie znaczki pod informacją o krokach. 
3. Aplikacja przestała monitorować fazy snu. Nie widzę podziału na sen głęboki i płytki. Mogę ustawić w edycji tylko czas rozpoczęcia i zakończenia snu. 

Screenshot_2018-01-25-16-13-26-951_com.xiaomi_hm.health.thumb.png.e50643626a97ce97b7b6d091b528c39a.png
Co do drugiego pytania to sprawdziłem w translatorze i wyszło to co na zdjęciu. Czyli pewnie "lepiej niż x% użytkowników"6c9bc4fdc459ea087a25d10cb50f9d24.jpg

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

A jak jest u Ciebie z synchronizacją wykresu kroków. Czy również od godziny 16-18 pokazuje  Ci ze śpisz, a podczas prawidłowego snu że się poruszasz? Czy aplikacja czasem nie działa w Chińskiej strefie czasowej i stąd te przekłamania? 

Ja używam oficjalnego Mi Fit z Google Play - z krokami nie ma problemu, podobnie jak ze snem i jego fazami. Jak na sprzęt za takie pieniądze działa naprawdę dobrze.

A jak jest u Ciebie z synchronizacją wykresu kroków. Czy również od godziny 16-18 pokazuje  Ci ze śpisz, a podczas prawidłowego snu że się poruszasz? Czy aplikacja czasem nie działa w Chińskiej strefie czasowej i stąd te przekłamania? 
Wszystko chodzi bez zarzutu. Mam pełne wykresy i kroków i snu. Korzystam tylko z Mi Fita, z innych aplikacji do opaski nie korzystam

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Tez mam oryginalnego mi fit i mi fit tools i aplikacja według mnie zle zaprogramowania sobie czas. Ponadto codziennie ustawia godzinę 18:00 jako moj sen i po tej godzinie już żadnej aktywności na wykresach nie ma. Zresztą widać to na zdjęciu które dodałem wcześniej. Nie mam pomysłu jak to poprzestawiac bo zwyczajnie nie ma takich opcji. 

Może ma ktoś pomysł jak przestawić godzinę w mifit która mylnie synchronizuje odejmujac 6 godzin, 30miniut io rzeczywistego czasu? Na zdjęciu moja synchronizacja z godziny. 11:31 a aplikacja pokazuje aktualizowanie o 5:01. O co chodzi?

Screenshot_2018-01-27-11-31-57-503_com.xiaomi.hm.health.png

Edited by lares7106

Guest
This topic is now closed to further replies.