Skocz do zawartości

MiFit 3.0


Diaph

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, rustin napisał:

Ale gdzie?

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Kilka postów wyżej @tomurbanowicz podał Ci gdzie! Zrobię to jeszcze raz, wejdź w poniższy link i w pierwszym poście masz POBIERZ - MiFit i tam masz linki do wersji

 

Edytowane przez emarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rustin - pobierz z Google Play jak masz taki problem, nie będziesz miał tej najbardziej aktualnej, ale cykl wydawniczy jest zachowany i nie jest taki najgorszy (trochę opóźniony, sam z tego kanału korzystam). Nie możesz pobrać z poziomu telefonu - kombinuj, inna przeglądarka + bloker reklam (na chrome + dodatki miuipolska apkmirror działa ok), nie da się... to pobierz na komputerze (ADB+ lub uBlock)), zamiast jęczeć (hmm kto tu śmieci?) dawno byś już miał... 

https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-1-2-release/mi-fit-3-1-2-android-apk-download/download/

https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=292424

https://www.apkmirror.com/wp-content/uploads/uploaded/59ef0e0aecee3/com.xiaomi.hm.health_3.1.2-3202_minAPI18(armeabi)(nodpi)_apkmirror.com.apk

Edytowane przez abc00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Zapewne tak jak u mnie dzisiejszej nocy powinien zmienić się czas, ale niestety na mojej opasce nie stało się tak mimo że telefon sam w sobie wykonał taką operację domyślnie.

Moje pytanie jest takie:

Czy zrobi się to jakoś automatycznie czy godzinę na opaskę muszę zmienić ręcznie?

Korzystam z MiFit 3.1.0 lolex

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, brutal6 napisał:

Czy zrobi się to jakoś automatycznie czy godzinę na opaskę muszę zmienić ręcznie?

Zrobi się automatycznie przy pierwszym rozłączeniu i ponownym połączeniu tel z opaską (i uruchomieniu MiFita). Możesz na chwilę wyłączyć bt, potem po ponownym włączeniu uruchomić MiFita i się przestawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 
Zapewne tak jak u mnie dzisiejszej nocy powinien zmienić się czas, ale niestety na mojej opasce nie stało się tak mimo że telefon sam w sobie wykonał taką operację domyślnie.
Moje pytanie jest takie:
Czy zrobi się to jakoś automatycznie czy godzinę na opaskę muszę zmienić ręcznie?
Korzystam z MiFit 3.1.0 lolex
 
 
U mnie godzina w opasce zmieniła się po tym jak rano włączyłem mi-fita, by zsynchronizował kroki.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
17 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

IMO wibruje tylko w telefonach z MIUI.

Testowałem na 2 telefonach dwie opaski. Jeden telefon to mi4c z xiaomi.eu na androidzie 5.1, drugi redmi 4x global android 6.0. Na mi4c nie ma wibracji;)

Edytowane przez Materius1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...