Skocz do zawartości

MiFit 3.0


Diaph

Rekomendowane odpowiedzi

Polski głos - POBIERZ

Zamieściłem przerobiony przeze mnie polski głos z Mi Fit. Mieści się on aplikacji "/assets/voice". Może Wam się uda skutecznie to podmienić i jak się uda podzielcie się jak to zrobiliście :)

Jeszcze jedna wersja do przetestowania (3.0.6 LoleX PL MOD ze zmienionym XML): POBIERZ

Dajcie znać jak się u Was zachowuje.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też brak mapy. Na lolex 3.0.6 wszystko normalnie działa. Jedno co nie działa, albo działa tylko mi się wydaje że źle, jest to, że mapy i trasy mi się nie aktualizują. W tamtym tygodniu jeździłem na rowerze i trasa mi się zsynchronizowała z Mifit - em. Później w sobotę jeździłem ale kilka krótszych odcinków i tylko jeden z nich się pojawia w Mifit - cie. Reszta tras się nie wgrywa. Ktoś z Was coś wie na ten temat, jak to ustawić żeby wszystko się synchronizowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mswiniuch napisał:

Czy da się tak zrobić żeby nazwę kontaktu w czasie powiadamiania wyświetlało dużymi literami jak godzina? Moje oczy tych małych literek nie chcą widzieć...

Chyba da się, jak sobie wpiszesz kontakt dużymi literami, ale pewności nie mam. To żeby pokazywało kto dzwoni z naszym językiem i tak wymagało sporo zachodu. W pierwszcych wersjach MiFita tej funkcjonalności nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na Forum.

Czy da się tak zrobić żeby nazwę kontaktu w czasie powiadamiania wyświetlało dużymi literami jak godzina? Moje oczy tych małych literek nie chcą widzieć...

Da sie wystarczy mieć MiBandTools i wpisać wielkimi literami kod zamiast małymi 130227bd00ccd73ded36c6a24b81cfd3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za APK MiFit 3.0.6. LolexMod, spisuje się świetnie.

Mam problem z baterią. Przed zakupem MiBanda 2 mój SOT utrzymywał się na poziomie 5,5h (głównie wifi) lecz teraz gdy mam włączony bluetooth cały czas bateria leci w tempie 20% na godzinę. Czy to wina ciągle włączonego bluetooth czy może działającego w tle MiFita? Może systemu?

Korzystam z Mi5S z xiaomi.eu 7.9.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem wersję MiFit lolex i mam ruski język Ktoś wie jak przywrócić język angielski?

049613a5116fa6b7815bc3a36b8fc7d1.jpg

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Edit:

Poradziłem sobie, tutaj rozwiązanie https://forum.xda-developers.com/general/accessories/miband2-hr-measurement-update-downgrade-t3546342/post70764164#post70764164

Edytowane przez emarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...