Skocz do zawartości

MiFit 3.0


Diaph

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na Mifit 3.0.5 i 3.0.6 nie przychodzą powiadomienia SMS. Tylko na wersji 3.0.4 przychodzą normalnie. Mam zegarek Amazfit bip. Zależy mi na powiadomieniach w nowszej wersji, bo tam mam opcję ustawienia podświetlenia wyświetlacza w określonych godzinach, a w starszej wersji nie ma tej opcji, jest tylko ciągle podświetlenie. Macie jakiś sposób, żeby na nowszej wersji powiadomienia SMS działały?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasznowak ile wytrzymuje Ci ten Amazfit bip na jednym ladowaniu?
Po pięciu dniach używania, gdzie zrobiłem dwie, trzy godzinne wycieczki rowerowe (ok. 16 km) . Do tego dużo się bawiłem zegarkiem, ustawiałem coś ciągle i mam cały czas włączone powiadomienia, miałem 27 %, baterii. W sobotę go wieczorem doładowałem i teraz mam 92%. Myślę, że na normalnym użytkowaniu to tak ze trzy tygodnie bateria wytrzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, maciek04 napisał:

Próbuje te mody, ale tylko 3.0.4 jest ok. Na następnych nie mam powiadomień SMS. Może coś mi  podpowiesz? 

Być może nie nadałeś uprawnień. Zobacz jeszcze to: 

 

10 minut temu, Lector napisał:

Na tym są komunikaty po rusku.

 

Tak, bo póki co jest to wersja oryginalna Lolex. Niebawem postaram się o wersję z PL głosem.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten amazfit. Do niego jest specjalna apka jakaś? I czy sam smartwatch jest gruby?Ma język PL?

 

Małe porównanie z Mi Band 2. Jeśli chodzi o powiadomienia SMS, to w wersji 3.0.6 wszystko elegancko działa, a na poprzedniej cały dzień próbowalem je wymusić i nic to nie dało. Do połączenia tego zegarka z telefonem używam Mifit-a. Mam w języku angielskim oprogramowanie wgrane. f0d2891b52c7c2035f539362cdabe0c0.jpgd9de082342fb691c33a246376419cd61.jpg 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...