Skocz do zawartości

MiFit 3.0


Diaph

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, FromWP napisał:

Tak, tylko tam jest jakiś inny mechanizm wyświetlania (zmieniania w locie) polskich znaków.. Tu masz po prostu "poprawionego" MiFita.

a próbował ktoś napisać na tamtym forum? czy oni wiedzą o tym i nic nie mogą z tym zrobić? próbowałem się zarejestrować, ale poddałem się przy ruskiej captchy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach Mi Band 2 masz Wykrywanie tętna i do wyboru:

- Automatyczne wykrywanie tętna (monitoruje 24h)

- Asystent snu (to co było jako suwak)

- Wyłączone

Na głównym ekranie pojawia się wykres:

Screenshot_2017-08-28-10-19-54-039_com.xiaomi_hm.health.thumb.png.135233e86794429329a0316a520330bf.png

Po kliknięciu w wykres:

Screenshot_2017-08-28-21-36-42-337_com.xiaomi.hm.health.png

Po kliknięciu w Tętno spoczynkowe:

Screenshot_2017-08-28-21-39-05-148_com.xiaomi.hm.health.png

Edytowane przez Lector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, j.wojak napisał:

Zainstalowałem ale milczy uparcie...

U mnie gada po angielsku (było po rosyjsku). W trakcie treningu, gdy się przemieszczasz, bieg, czy rower. Co kilometr się odzywa. Dodatkowo przy włączonej funkcji automatycznej pauzy. Musi być włączona zamiana tekstu na mowę w ustawieniach Aktywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, maciek04 napisał:

Skoro masz na tyle umiejętności to może wiesz czemu niektórzy nie mają opcji wibrowania podczas alarmów i dodatkowo na 3.0.5 nie działają mi powiadomienia SMS.

U mnie SMS też nie działały, winny był brak uprawnień do Panel sterowania-> Aplikacje -> Mi Fit -> Uprawnienia -> Usługi SMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2017 o 21:35, Lector napisał:

Nie do końca jasne- to chyba uśrednione pomiary z dni, kiedy był włączony monitoring? Plus info, że jednak w normie? Lubie tę funkcjonalność ale ciężko z wykresu "tętno dziś" odczytać, co ile minut jest pomiar, na pewno nie non-stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, j.wojak napisał:

Nie do końca jasne- to chyba uśrednione pomiary z dni, kiedy był włączony monitoring? Plus info, że jednak w normie? Lubie tę funkcjonalność ale ciężko z wykresu "tętno dziś" odczytać, co ile minut jest pomiar, na pewno nie non-stop.

Tętno spoczynkowe powinno być mierzone po przebudzeniu, czyli organizm odpoczęty bez wysiłku.

Nie wiem na jakiej podstawie Mi Fit to mierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...