Skocz do zawartości

MiFit 3.0


Diaph

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki problem, że przy włączonych powiadomieniach z aplikacji przy zaznaczeniu opcji "przy wyłączonym ekranie" mam brak powiadomień w ogóle (czy włączony ekran, czy wyłączony). Mam tak od wersji 3.x. Testowałem również mody 3.0.4 z pokazywaniem nazwy kontaktów gdy ktoś dzwoni, SMS: https://miui.su/mifit

Testowałem wersje 3.0.2, 3.03, 3.0.4 mody, nie mody, clear install etc. - nie działa u mnie. Oczywiście gdy odznaczę tą opcje to mam powiadomienia, ale nie chcę ich, gdy mam włączony ekran.

Kupiłem Mi Tools Band, tam działa to OK, ale chciałbym, żeby i w Mi Fit to u mnie działało. 

Używam telefonu Samsung Galaxy S7 (z włączonym AOD). W wersji Mi Fit 2.x wszystko było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria mi działa super po aktualizacji, po 24 dniach mam jeszcze 11%, powiadomienia przez bluetooth włączone cały czas. Jedynie w tej wersji menu się zrobiło skomplikowane, wcześniej było bardziej intuicyjne. Telefonów i SMS nikt nie ogarnął żeby wyswietlało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bosniak napisał:

Bateria mi działa super po aktualizacji, po 24 dniach mam jeszcze 11%, powiadomienia przez bluetooth włączone cały czas. Jedynie w tej wersji menu się zrobiło skomplikowane, wcześniej było bardziej intuicyjne. Telefonów i SMS nikt nie ogarnął żeby wyswietlało?

A czytałeś ten post? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sekunda lub 0 (zero) sekund opóźnienia w wibrowaniu i pokazaniu kto dzwoni.

Dodatkowo opcja mierzenia pulsu - automatyczna, oprócz kontroli snu.

 

Jednym dodaje jeszcze wibrowanie przy budziku z telefonu (tak jak było), no u mnie tego nie ma :( a bardzo mi na tej funkcji zależy.

Edytowane przez Lector
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego powiadomienie przy braku połączenia BT oraz dodatkowe ikonki - np z FB Messengera Lite. I coś poprawione z Google Maps, ale nie wiem dokładnie co. No i nieograniczone ustawienie powiadomień z aplikacji.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sekunda lub 0 (zero) sekund opóźnienia w wibrowaniu i pokazaniu kto dzwoni.
Dodatkowo opcja mierzenia pulsu - automatyczna, oprócz kontroli snu.
 
Jednym dodaje jeszcze wibrowanie przy budziku z telefonu (tak jak było), no u mnie tego nie ma a bardzo mi na tej funkcji zależy.
A ta automatyczne mierzenie pulsu to jak działa, co jakiś czas mierzy i potem widać to na wykresie w aplikacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na apce pobranej z sklepu play nadal mam 3.0.2 
Właściwie sam jestem ciekawy "zmodowanej" wersji. Sprawdzę i powiem jak działa.

Edit: Wywala "Aplikacja nie została zainstalowana" przy wgrywaniu moda. Zabijałem apkę przed instalacją i to samo.

 

Edytowane przez Rdzeniuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rdzeniuch napisał:

Ja na apce pobranej z sklepu play nadal mam 3.0.2 
Właściwie sam jestem ciekawy "zmodowanej" wersji. Sprawdzę i powiem jak działa.

Edit: Wywala "Aplikacja nie została zainstalowana" przy wgrywaniu moda. Zabijałem apkę przed instalacją i to samo.

 

odinstluj najpier mi fit ze sklepu potem zainstaluj moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jjarik napisał:

odinstluj najpier mi fit ze sklepu potem zainstaluj moda

Tak też zrobiłem. Na wszelki wypadek rozłączyłem parę z opaską. Pewnie niepotrzebnie ale cóż.

Edit: kilka screenów z zmodowanej apk

 

Edytowane przez Rdzeniuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jjarik napisał:

a jakis change log dasz ?

Nowy firmware, a poza tym to: (google translator)

Cytat

1. Wybór home-run przycisk wodowania (jeśli funkcja ta jest początkowo zamiast guglopoiska). 
2. rosyjski postprodukcja całkowicie w wyścigu. Rosyjski głos w języku innym niż angielski, angielski angielski głos 
Adjustment 3. Transfer i lewo tekstowym. 
4. Zawiadomienie o utracie łączności z telefonem. 
5. Usuń reklamy (nie wiem początkowo pojawia się w 3 wersjach, tak po prostu). 
6. Google Maps, Working Sync GoogleFit. 
7. Wnioski powiadomień Ikona VK: VK // vkcoffe // // // vk.mp3 Kate keyt_6 keytpro // // // Phoenix dla VK VK App 4.0 przez N1cE // Lynt // VK Dar // ( ikona będzie wszystko ustawione na tej liście). 
8. Ikona YandeksPochta // AquaMail // MyMail // // Inbox by Gmail Poczta Mail.ru // typ poczty // // Niebieski poczty Outlook // e-mail od firmy Samsung, LG, Asus // (ikona zostanie wszystko ustawione na tej liście). 
9. rosyjskie lokalizacje włączenia nazwy dzwoniącego (od dialera i SMS). 
10.Zwiększenie liczby zastosowań być zgłaszane do 50.Nieograniczona lista dodany prilozheniy- chińskiego sami zrobiliśmy !!! 
11. Usunięto 3 sekund. ograniczenie przychodzące można wybrać 0. 
12. pokemongo Icon - Starline // U Gwardii (ikona zostanie zainstalowany na wszystkich tej liście). 
13. Przeniesienie karty pamięci MiFit. 
14. Zmieniono nazwy w historii biegu (temperatura, itp) oraz wyniki (km, kalorie) umieszcza. 
15. Udział (VC, facebook, dwa telegramy + chiński nie zbiera) zmienione ikony na VKontakte wisiał aplikacji (VK // vkcoffe // // // vk.mp3 Kate keyt_6 keytpro // // // Phoenix dla VK VK app 4.0 przez n1cE // Lynt // VK ciemności) - jeden z tych wniosków do Telegram powieszono aplikacje (telegramów // // Telegrambeta Messenger Plus ( Telegram +) // Mobogram ( i ugram), jeśli masz kilka aplikacji VKontakte lub telegramy, priorytetem jest to, że napisałem pierwszy (alert priorytet nie dotyczy). 
16. Dodano wsparcie dla samsung multiokno (tryb z wieloma oknami). 
17. Przeprojektowany tłumaczenie na skale 2 wersjach uu. 
18. Hung ikony która zwróciła. Mobogram (i ugram), jak również fasebook lite i fasebook messendger Lite na odpowiednią ikonę, kierownika Jasmine IM + oraz IM 
19. 7.1.1 i później popijane skróty (nie przeszkadza. Zegar tętna, trening, jogging i kartę kolarstwo.) 
20. Dodane automatyczny pomiar tętna. 
21. Naprawiono dni tygodnia w działalności. 
22. Ikona kalendarz ACalendar // // 
23. Ikona na Weibo off. klient // 4 // for4pda // PDA 
24. Zwracany ikona MI powodu MiFit (utraconej po 3.0.2), jak włączyć lub wyłączyć 
25. Na ikonie ZHIFUBAO wisiał // on-line w Internecie privat24 BEAC // // (ikona zostanie zainstalowany na wszystkich tej liście). 
26. Na ikonie Dingding wisiał // Poczta Rosii Trek24 // // (ikona zostanie zainstalowany na wszystkich tej liście). 
27. Na SMS ikonę // OLX (Białoruś, Kazachstan i Ukraina) // // Avito (ikona zostanie zainstalowany na wszystkich tej liście). 

 

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jjarik napisał:

ok niestety dalej u mnie nie chce wejść w  funkcje odblokuj ekran choć nie zamyka apki jak poprzednio 

Ja tego nie używam. Dla mnie najważniejszy był nowy FW (Amazfit BIP) + udogodnienia: wyświetlanie nazwy kontaktu przy SMS i przy połączeniu przychodzącym, zerowe opóźnienie itp. (i dodatkowe ikonki).

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jjarik napisał:

ok niestety dalej u mnie nie chce wejść w  funkcje odblokuj ekran choć nie zamyka apki jak poprzednio 

W fukcję nie wchodzi, ale odblokowanie działa i pamięta wcześniejsze ustawienie nawet jak się instaluje na czysto. Akurat to u mnie działało na chińskiej wersji 3.05, ale za to były ogólne problemy z łącznością z opaską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przeszedłem z oryginału 3.02 z google play na tego moda i wszystko jest ok (wcześniej dla wyświetlania nazw kontaktów wymuszałem język apki na angielski) . Zaktualizował firmware opaski, statystyki zaciągło po zalogowaniu. Przy pierwszym parowaniu miał jakiś mały problem ale za drugim razem było ok.  Ogólnie polecam mod-a.

P.S. konfiguracja powiadomień aplikacji itp przeszły bez powtórnego ustawiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...