Skocz do zawartości

MiFit 3.0


Diaph

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kamillm napisał:

@grbrandys podzielam Twoją opinię, że powinno być to dla wszystkich jezyków, albo po ludzku zrobione, ze mozna sobie wybrac jezyk aplikacji na angielski lub inny. Coz Xiaomi i ich dziwactwa, ciezko czasem je zrozumiec......

Dokładnie bo jak dla mnie teraz ta opaska jast bezużyteczna liczyłem na to że nie będę sięgał do kieszeni zobaczyć kto dzwoni lub piszę sms. Może jakoś @Acid pomoże i załatwi taką małą popawkę w nowej wersji mifit :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, grbrandys said:

Dokładnie bo jak dla mnie teraz ta opaska jast bezużyteczna liczyłem na to że nie będę sięgał do kieszeni zobaczyć kto dzwoni lub piszę sms. Może jakoś @Acid pomoże i załatwi taką małą popawkę w nowej wersji mifit :-)

To odżałuj 4 piwa i kup: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools&hl=pl . Po poprawnym skonfigurowaniu jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maludroid napisał:

To odżałuj 4 piwa i kup: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools&hl=pl . Po poprawnym skonfigurowaniu jestem mega zadowolony.

Mam tą apkę, ale czy na niej przypadkiem bateria nie ginie szybciej jak przy samym mifit? 

Czy nie zna ktoś innego rozwiązania jak zmienić język jednej konkretnej apki inny jak xposed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maludroid napisał:

To odżałuj 4 piwa i kup: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools&hl=pl . Po poprawnym skonfigurowaniu jestem mega zadowolony.

To albo kup zegarek Amazefita. Ja już nie noszę opasek tylko zegarek. Tam działa wszystko bez problemu bo nie zalezy bezpośrednio od MiFita. Na szczęście zegarek ma swoją aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Acid napisał:

To albo kup zegarek Amazefita. Ja już nie noszę opasek tylko zegarek. Tam działa wszystko bez problemu bo nie zalezy bezpośrednio od MiFita. Na szczęście zegarek ma swoją aplikację.

Czyli już nie będzie poprawki tłumaczenia w aplikacji Mi Fit ("close" jako "zamknij", a powinno być jako "blisko")?

Zainstalowałem 3.0.3 z apkmirror i w aplikacji nie mogę się połączyć z Mi Bandem. Dodam, że powiadomienia normalnie się wyświetlają. Jest na to jakiś fix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Acid napisał:

Tylko nie rozumiem tego miejsca. Zamiast zamknij dać blisko ale poniżej jeszcze raz jest blisko?

"Zamknij" znaczy tu "nie używaj funkcji odblokowania". Można by lepiej przetłumaczyć, np "wyłącz", "nie używaj" albo jakoś inaczej.

Pomyłeczka, dodali "close", czyli pierwsza wartość to raczej "bardzo blisko".

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, grzybiarz91 napisał:

Do Xposed był taki moduł "App Settings", pozwalał on zmienić mnóstwo opcji per aplikacja, również język, jak ktoś ma Xposed to może przetestować.

Przetestowałem i działa ok, mimo że moduł od dawna nie aktualizowany-dzięki. Swoją drogą ciekawe dla czego jak poraz pierwszy przechodziłem na wersję 3.0.1 miałem wszystko po polsku? Nawet była możliwość ustawienia wibrowania już po pierwszym dzwonki czego w wersji ang. nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, FromWP napisał:

Masz rację, tak było w jakiejś poprzedniej wersji. Tu dodali trzecią wartość.

W wersji 2.0 aplikacji też były 3 opcje - Opcja "zamknij" to było odblokowywanie gdzie ekran opaski był blisko oraz w kierunku ekranu telefonu. Przynajmniej u mnie to tak działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 26.07.2017 at 3:29 PM, Gravis said:

Mam tą apkę, ale czy na niej przypadkiem bateria nie ginie szybciej jak przy samym mifit? 

Racja, ale myślę że 20 dni to jest +/- realny wynik. Dla mnie to wystarczająco, w zamian są naprawdę super powiadomienia, np. w kalendarzu nazwa wydarzenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, michaEl_don napisał:

Witam. Dzisiaj przyszła opaska z Chinów, zainstalowałem najnowszą wersję ze sklepu Play, opaska się zaktualizowała ale nie nalicza kroków. Cały czas pokazuje 0. Czytałem gdzieś że to może być zależne od wersji ale instalowałem inne wersje z appmirror i nic. Dalej 0.

A dałeś sie opasce połączyć z Bluetooth i zsynchronizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić tą apke MiBandTools za te 11-12zł. Mi głównie przydała się do ciagłego pomiaru pulsu(do apki endomondo) ale podpisy pod ikonkami kto pisze na messengera,nadawca sms, kto dzwoni, można zmieniać ikonki... Ogólnie fajna sprawa...  Można też ustawić żeby pokazywało całą wiadomość partiami na ekranie, ale wibruje przy kazdym pokazaniu kolejnej części tekstu, i to mnie denerwowało. Zostawiłem tylko nazwy kontaktów i tyle. Polecam. Jak kogoś stać na mibanda i zapewne xiaomi to i tą dyszke na apke też może wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Queny napisał:

Polecam kupić tą apke MiBandTools za te 11-12zł. Mi głównie przydała się do ciagłego pomiaru pulsu(do apki endomondo) ale podpisy pod ikonkami kto pisze na messengera,nadawca sms, kto dzwoni, można zmieniać ikonki... Ogólnie fajna sprawa...  Można też ustawić żeby pokazywało całą wiadomość partiami na ekranie, ale wibruje przy kazdym pokazaniu kolejnej części tekstu, i to mnie denerwowało. Zostawiłem tylko nazwy kontaktów i tyle. Polecam. Jak kogoś stać na mibanda i zapewne xiaomi to i tą dyszke na apke też może wydać.

Kto dzwoni/pisze sms można mieć bez kupowania dodatkowych aplikacji. Jedynie nie można zmieniac ikon.

Informacja kto dzwoni na opasce Mi Band 2/ Amazfit A1603.

Edytowane przez Mielcar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dane o śnie też znikają, co ciekawe tylko w historii bo rano po wstaniu je widać.

Przy okazji macie coś w "Awake time"? Bo u mnie zawsze 0 :).  

Nie wiem jak było we wcześniejszych update bo mam opaskę od 15 dni (MiFit 3.0.2 - wcześniej miałem chińską wersję bo testowałem amazfita ale zmieniłem by eksportowało dane do google fit)

<edit>

Po odinstalowaniu MiFit i zainstalowaniu ponownie (i zalogowaniu do konta xiaomi) brakujące dane się pojawiły, jak włączona była wcześniej synchronizacja z google fit to trzeba włączyć ją ponownie. 

5m2RoAWGfbeUDWpeIqySTWVYj3WgrJC2RjYjBzEQwBFYvM89rWJns35LGWGSYs-Dmmd4hMSGO3u7HKzcUztSodmvxyB2Stta15VHkTRGiZ2a8D_rzoFsORhI

Edytowane przez kojer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...