Skocz do zawartości

MiFit 3.0


Diaph

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, maciek04 napisał:

Cholera skusiłem się i lipa.

Na apkmirror są dwa warianty (nie wiadomo czym się różnią), ja instalowałem 3170 http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-3-0-2-release/ . Może to problem jakichś ustawień, albo romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arturiano napisał:

Restarty w losowych momentach. 3.02 z końcówką wersji 70 z APK mirror ściągałem.

Zainstalujcie z chińskiego źródła, niby to samo, ale działa lepiej. Dzisiaj w żony Redmi 3 aktualizowałem, najpierw z apkmirror (były problemy, zacinała się sama aplikacja, restarów opaski nie zauważyłem) potem stąd:  http://f4.market.xiaomi.com/download/AppStore/05cf757326aca27af5e1e2cb898e0bf856743baa0/com.xiaomi.hm.health.apk (to też 3.02) i już ok. Niestety na Redmi 3 brak opcji Wibruj podczas alarmów, a na Redmi 3s jest ta opcja. Nie wiadomo o co chodzi. Tak czy inaczej wariant z chińskiego sklepu działa lepiej i też trasę pokazuje z mapami Googla (tylko przy pierwszym uruchomieniu z Baidu).

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji z 3.01 do 3.02 przestało pokazywać nazwę kontaktu dzwoniącego oraz kto napisał SMS, po downgrade do 3.01 bez zmian jak i również po ponownym zaktualizowaniu do 3.02, wie ktoś jak zrobić aby ponownie się wyświetlało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję sklepową i nie mam problemu z restarami. W zasadzie nie mam problemu z niczym, pomijając, że w dzień aktualizacji "zgubił" mi statystyki dnia i nocy, ale kolejne dni już w normie.
Wygląda to nieźle, ale denerwuje mnie, że teraz nie widać na pierwszym ekranie ile godzin głębokiego snu, trzeba wejść w szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zauktualizowałem aplikacjie do wersji 3.0.2 przez sklep google play. Nowy wygląd jak najbardziej zasługuje na dużego plusa. Co do funkcjonalności aplikacji nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie zauważyłem restartów opaski, a posiadam mi band 2. Denerwuje mnie samoczynne urychamianie się aplikacji tzn. jeśli korzystam z telefonu, przeglądam fb czy korzystam z przeglądarki, zagram sobie w jakąś gierkę, czy nawet podczas połączenia telefonicznego, a nawet jeśli nie korzystam z telefonu MiFIt potrafi w tym czasie sam się uruchomić. Jeśli ktoś ma/ miał taki problem i sobie poradził z nim byłbym wdzięczny za pomoc jak sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie "restartów": Sprawdźcie czy to nie są jednak powiadomienia o ponownym połączeniu opaski z telefonem, po wyjściu z zasięgu. Może macie włączone pokazywanie statusu w powiadomieniach?

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak odzyskać dane, które nie pobrały się po zalogowaniu do konta? Niby nic wielkiego i nie są to ważne dane, ale brakuje w nich aż 1 roku (mniej więcej). Co ciekawe sprzed daty i po dacie granicznej wszystko się pobrało :( Jakiś pomysł, gdzie z tym uderzyć i co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2017 o 07:43, xmacx3 napisał:

W sprawie "restartów": Sprawdźcie czy to nie są jednak powiadomienia o ponownym połączeniu opaski z telefonem, po wyjściu z zasięgu. Może macie włączone pokazywanie statusu w powiadomieniach?

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

 

 

 

 

Po wyłączeniu powiadomień na pasku problem z "restartami" znikł, także chyba miałeś rację;)  ale mimo wszystko przed aktualizacją miałem to włączone i nic takiego nie miało miejsca....

Edytowane przez Gaidden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi caly dzien wibrowala co pare minut i na ekranie mialem animacje zeby dotknac. Wkurzalem sie,na noc opaske zdjalem... Pomogl restart telefonu.

 

ze sklepy play zaktualizowalem do 3.0.2 mifita i nie mam żadnych restartów,wibracji,wszystko dziala jak dzialalo :)  Redmi 4x i uzywam mi band tools.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie mieć Mapy Google i Google Fit w synchronizacji danych to trzeba pobrać apkę z Sklepu Play. (Tylko uważać żeby sobie opaski nie zablokować przy reinstalacji - Ja rozłączyłem parę ale nie wiem czy to jest konieczne.)
Jest "Wibruj podczas alarmów" ale nie ma nadal podpisów pod powiadomieniem SMS.
Na apkmirror jest również wersja 3.0.3 ale to raczej głownie tylko fixy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rdzeniuch dzieki za tipa o apce ze sklepu. Teraz faktycznie mam mape google i ewentualna synchronizacje z google fit. 

Po ustawieniu telefonu na angielski jest opcja wyswietlania informacji kto dzwoni / przyslal SMS. Po przelaczeniu na polski opcja znika i faktycznie nie działa :(

Czy jest jakiś sposób na Magisk, żeby wymusić apkę mifit na język angielski a system został po polsku? 

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gravis napisał:

@Rdzeniuch dzieki za tipa o apce ze sklepu. Teraz faktycznie mam mape google i ewentualna synchronizacje z google fit. 

Po ustawieniu telefonu na angielski jest opcja wyswietlania informacji kto dzwoni / przyslal SMS. Po przelaczeniu na polski opcja znika i faktycznie nie działa :(

Czy jest jakiś sposób na Magisk, żeby wymusić apkę mifit na język angielski a system został po polsku? 

No mam to samo zainstalowałem z sklepu play mifit 3.0.2 i gdy zmienię język na angielski w telefonie wyświetla mi kto dzwoni i pokazuje sms od kogo. A gdy wrócę na polski te funkcję znikają macie jakieś rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grbrandys napisał:

No mam to samo zainstalowałem z sklepu play mifit 3.0.2 i gdy zmienię język na angielski w telefonie wyświetla mi kto dzwoni i pokazuje sms od kogo. A gdy wrócę na polski te funkcję znikają macie jakieś rozwiązanie. 

Trochę lipa że w języku angielskim wszystko działa a gdy język zmienimy na polski nie ma tych funkcji. Powinny te funkcje być dostępne dla wszystkich języków nie wiem czemu xiaomi tak dziwną politykę wprowadziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...