Skocz do zawartości

Problem z zalogowaniem do sieci (Holandia)


reben

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 2 dni jestem w Holandii. Mam kartę w Play, wyjeżdżając nie myślałem o innych kartach w związku ze zniesieniem roamingu na terenie Europy. Poniżej wersja miui i Android. Po przejechaniu granicy z niemcami nastał mnie jeden wielki brak usługi lub tylko połączenia alarmowe. Nie mogę połączyć się z żadną siecią automatycznie, a jeśli próbuje ręcznie to wyszukuje mi dość sporo sieci jednak z żadną nie mogę się połączyć bo wyskakuje komunikat spróbuj ponownie później i nieważne czy mam włączony roaming zagraniczny czy nie. Co zrobić żeby to zadziałało, dodam że jeśli mam włączone wifi to ikona sieci pokazuje jakiś zasięg jednak po rozwinięciu paska jest nadal brak usługi. Poniżej załączam screeny. Dodam że dziewczyna również ma kartę w Play i przy takich samych ustawieniach sieci normalnie wszystko śmiga. Dzięki za pomoc.8289aead1f258bd5a6adcfc3718bb8a1.jpg1dcabfcb5b5d6566614c53206bf8e495.jpg2b6840deec5413559bf6d19920a4eb02.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, reben napisał:

dziewczyna również ma kartę w Play i przy takich samych ustawieniach sieci normalnie wszystko śmiga.

Poradziłeś sobie? To prawdopodobnie wina tego konkretnego wydania romu, bo po raz pierwszy też mam czasami taki komunikat (brak usługi) i sieć Play. Pomaga po prostu restart telefonu, bez grzebania w ustawieniach wyboru operatora (ma być automatyczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GUTEK to samo się dzieje na włączonym i wyłączonym.@kamilp2p próbowałem na każdej sieci się rejestrować, przy każdych ustawieniach (preferowane 3g i nawet 2g i nic)@FromWP zapomniałem dodać że dziewczyna ma Huawei p8 lite a nie xiaomi. Próbowałem restarty itp i nic. Powinienem pobrać jakis inny rom?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, reben napisał:

 Powinienem pobrać jakis inny rom?

Nie wiem czy wgranie starszej wersji pomoże. U mnie na tej po raz pierwszy miałem brak usługi, ale zwykły restart pomaga. Próbowałeś włożyć jej kartę do swojego? Moze to problem Playa. Wgranie starszej wersji to zawsze reset do ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...