Jump to content

Aktuaizacja MIUI do wersji 8.5?

Recommended Posts

Czy coś wiadomo na temat aktualizacji do wersji 8.5 global. Niektóre urządzenia zaczynają dostawać nową wersję softu np. bliźniaczy Mi Max. Czy może od razu będzie MIUI 9?

11 minut temu, pavco1 napisał:

Czy coś wiadomo na temat aktualizacji do wersji 8.5 global. Niektóre urządzenia zaczynają dostawać nową wersję softu np. bliźniaczy Mi Max. Czy może od razu będzie MIUI 9?

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=659704&highlight=MIUI%2Bstable%2BRedmi%2Bnote%2B3 Szukanie tego zajęło mi całe 5minut....

53 minuty temu, Nezumi napisał:

Też to widziałem, ale ta informacja jest dla urządzeń w wersji SD, inaczej nazywanej Qualcomm , a nie do wersji SE (Special Edition) inaczej nazywanej Kate

14 minut temu, Nezumi napisał:

Najpierw zapoznaj sie, co masz w telefonie, potem szalej... Wersja SE posiada snapdragona....

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

No to kolego "pojechałeś".

Wersja SE i SD oczywiście mają Snapdragona, ale aby uniknąć niepotrzebnej kłótni, bo nie o to mi chodzi, proponuję abyś zapoznał się poniższymi zrzutami ekranu z oficjalnej strony. Zwróć uwagę na nazwy kodowe - nie są takie same, a każda z tych wersji ma swój ROM. Pozdrawiam

Ponawiam pytanie z tematu.

01.jpg

02.jpg

Przed chwilą, pavco1 napisał:

No to kolego "pojechałeś".

Wersja SE i SD oczywiście mają Snapdragona, ale aby uniknąć niepotrzebnej kłótni, bo nie o to mi chodzi, proponuję abyś zapoznał się poniższymi zrzutami ekranu z oficjalnej strony. Zwróć uwagę na nazwy kodowe - nie są takie same, a każda z tych wersji ma swój ROM. Pozdrawiam

Ponawiam pytanie z tematu.

01.jpg

02.jpg

Przeczytaj co sam napisałeś, a potem czepiaj się innych... Tak to tu zostawię, a jeżeli nie wpadniesz, gdzie walnąłeś gafę, to już nie mój problem... Widać logiczne myślenie, albo w ogóle myślenie zawodzi coraz bardziej...

No cóż można jeszcze napisać do kolegi Nezumi...szkoda czasu.

Ale i tak go pozdrawiam

P.S. Dla Redmi Note 3 Pro SD jest oddzielny dział na tym forum, i stosowny wątek strona 29

//Nezu: No i nie wpadłeś na to, a szkoda, ale co tam! Lepiej zakładać nowe tematy z bezsensownymi problemami, niż czytać to co się podrzuca i dodatkowo nie wiedzieć, jak odczytywać informacje o update... Współczuje, musisz mieć ciężkie życie...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...