Skocz do zawartości

Aktuaizacja MIUI do wersji 8.5?


pavco1

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, pavco1 napisał:

Czy coś wiadomo na temat aktualizacji do wersji 8.5 global. Niektóre urządzenia zaczynają dostawać nową wersję softu np. bliźniaczy Mi Max. Czy może od razu będzie MIUI 9?

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=659704&highlight=MIUI%2Bstable%2BRedmi%2Bnote%2B3 Szukanie tego zajęło mi całe 5minut....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Nezumi napisał:

Też to widziałem, ale ta informacja jest dla urządzeń w wersji SD, inaczej nazywanej Qualcomm , a nie do wersji SE (Special Edition) inaczej nazywanej Kate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nezumi napisał:

Najpierw zapoznaj sie, co masz w telefonie, potem szalej... Wersja SE posiada snapdragona....

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

No to kolego "pojechałeś".

Wersja SE i SD oczywiście mają Snapdragona, ale aby uniknąć niepotrzebnej kłótni, bo nie o to mi chodzi, proponuję abyś zapoznał się poniższymi zrzutami ekranu z oficjalnej strony. Zwróć uwagę na nazwy kodowe - nie są takie same, a każda z tych wersji ma swój ROM. Pozdrawiam

Ponawiam pytanie z tematu.

 

01.jpg

02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pavco1 napisał:

No to kolego "pojechałeś".

Wersja SE i SD oczywiście mają Snapdragona, ale aby uniknąć niepotrzebnej kłótni, bo nie o to mi chodzi, proponuję abyś zapoznał się poniższymi zrzutami ekranu z oficjalnej strony. Zwróć uwagę na nazwy kodowe - nie są takie same, a każda z tych wersji ma swój ROM. Pozdrawiam

Ponawiam pytanie z tematu.

 

01.jpg

02.jpg

Przeczytaj co sam napisałeś, a potem czepiaj się innych... Tak to tu zostawię, a jeżeli nie wpadniesz, gdzie walnąłeś gafę, to już nie mój problem... Widać logiczne myślenie, albo w ogóle myślenie zawodzi coraz bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż można jeszcze napisać do kolegi Nezumi...szkoda czasu.

Ale i tak go pozdrawiam

P.S. Dla Redmi Note 3 Pro SD jest oddzielny dział na tym forum, i stosowny wątek strona 29

 

//Nezu: No i nie wpadłeś na to, a szkoda, ale co tam! Lepiej zakładać nowe tematy z bezsensownymi problemami, niż czytać to co się podrzuca i dodatkowo nie wiedzieć, jak odczytywać informacje o update... Współczuje, musisz mieć ciężkie życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...