Jump to content

Problem z otwieraniem wybranej strony (blokowanie) - przejście z vitay.pl na partnera

kundel
 Share

Recommended Posts

Witam

Ciężko było mi napisać tytuł tematu... Ale do rzeczy

Zbieram pkt vitay mega aktywnie, więc jest to dla mnie bardzo ważne aby stronkę dało się odpalić na smartfonie.   Odpadamy stronkę vitay.pl  przechodzę w zakładkę zbieraj punkty i wtedy pojawia się komunikat patrz obrazek nr 1.  Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym że nie działa ale wydaje mi się że akurat nie ma.  Na obrazku 2  widać że część obrazków wybranych partnerów się nie dograła i właśnie tych stron nie da się otworzyć. Tzn. otwiera się nowa karta lecz coś ją trzyma i mamy widok z obrazku 3.

Pacjent to  mi5 pro, zainstalowane było xiaomi.eu 7.6.15, myślałem że przejście na 7.6.29 pomoże - nie pomogło.   Tak dodatki miui polska są zainstalowane.  

Porównywałem ustawienia tel żony redmi 3s na global stable android 6  z moimi  ale nie znalazłem nic ciekawego.  Na redmi note 3pro też xiaomi.eu android 7 u brata też wyskakuje informacja o certyfikacie bezpieczeństwa, ale stronki/okna partnerów się normalnie otwierają.               Próbowałem zmieniać różne ustawienia, instalowałem google chrome, opere. Przełączenie przeglądarki na tryb pc też nic nie wniosło, myślałem że może coś z uprawnieniami poszerzyłem ich kompetencje i nic. 

Mam jeszcze pomysł, czytałem że xiaomi.eu czy tam dodatki miui polska mają coś jak plik hosts  gdzie blokowane są reklamy, a strona partnera jakim jest mediaexpert jest tym przepełniona, może o to chodzi?

Ma ktoś jakieś pomysły? 

1.png2.png3.png

Problem rozwiązany - ponowna instalacja romu z poziomu TWRP rozwiązało sprawę. Po instalacji romu nie instalowałem dodatków miui polska to one blokują reklamy i blokowały otwieranie się wybranych okien. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...