Queny

[Problem] Wyłączanie się aplikacji Typu Endomondo

Recommended Posts

Moje problemy zaczęły się gdy robiłem fotki,nie zawsze ale przeważnie zabijało endomondo.

Ostatnio kupiłem Mi Band 2 od Xiaomi,myslalem ze Mi Fit i tryb Biegu ktory tez korzysta z GPS cos psuje i endo po chwili nie korzysta z gps.e 

Kupiłem aplikacje Mi Band Tool,niby wszystko pieknie, wlaczam endo/strave cokolwiek,czy zablokuje czy nie jest to samo. Wchodze w aparat,jedna fotka,wychodze i patrze apka endo/strava nie dziala. Patrze a aplikacje-niby jest,klikam i wlacza sie od nowa.

Wylaczylem tagi geograficzne w apracie,nie wylaczylo. Potem znowu to samo. Wylaczylem dostep do gps Mapom googla. Niby dziala.

Teraz nie wiem dlaczego, znowu aplikacje do sledzenia aktywnosci wylaczaja sie po zrobieniu zdjecia.

Czasami sobie jade,chce zrobic fotke,a to wiaze sie z uruchamianiem treningu od nowa, i łaczeniem potem wszystkiego.

Chyba wsystko co sie dalo ustawialem w opcjach,wszelkie oszczedzania bateri etc powylaczane. Nie mam już sił do tego.

Sama aplikacja mifit bardzo ladnie zapisala trase wewenetrznie,ale nie mozna jej exportowac.

endo mam od paru lat i szkoda. Chcialem na endo miec puls z opaski, no ale dzialalo to srednio.

Jakies pomysly ? Bo lipa zeby aparat ubijal sledzenie trasy. I nawet nie tylko aparat,wystarczylo odblokowanie ekraniu i koniec.

Na początek - jaki system? Temat zarządzania pamięcią RAM mocno, w mojej opinii, poprawia Xiaomi.eu.

Kłódkę załóż na aplikacje (na ekranie do przełączania się między aplikacjami, pociągnąć daną appkę w dół i kliknąć kłódkę). 

Spróbuj też dodać te aplikacje do autostartu. (ustawienia > uprawnienia)

Dnia 2.07.2017 o 14:24, Queny napisał:

w autostarcie jest,klodka nic nie daje. System to bodajze 7.6.8.

Wylacz oszczedzanie energii i ubijanie aplokacji w tle

Wszystko powyłączane mam. Myślę,że jak by wszystkie apki miały wyłączony dostep do gps to by wtedy działało. Jak pisałem, jak raz wyłaczyłem tagi w aparacie wszystko działało, potem wylaczony gps map googla tez. Ale teraz od nowa nie działa. Ale nie chce mi sie tego testowac. Po za tym to mija się z celem pozbawienie wszystkich apek tylko po to by w czasie treningu fotke zrobic......

Dnia 3.07.2017 o 15:59, ZduneX25 napisał:

Nic nowego co mam zrobione w tym samouczku nie ma. Jak pisałem. Wszystko ma mam odblokowane,żadnego oszczedzania, w autostarcie jest,wszystko jest,kłódka jest, a i tak aparat ubija endo, włączam przez te menu aplikacji uruchomionych gdzie zakładam kłódke to apka się ładuje i komunikat ze trening został przerwany.

No dramat. A tak to działa bezproblemowo z Mi Bandem po kupieniu apki mi band tools.

Dalej stawiam że to wina apek co wykorzystuja gps. Bo jak pisałem- wyłaczyłem tagowanie zdjec i nagle nie ubiło endo. Potem znowu ubijało. Wyłaczyłem gps dla map googla i działało, ale to wszystko jednorazowe sukcesy. 

w sumie to nawet już zrobić by endomondo dzialalo i muzyka grala to problem. wlaczam muzyke potem endo wszystko ok,wygaszam ekran i po paru sekundach muzyka nie gra lecz zapauzowana nie jest,pauza,start i utwór leci od nowa, a trening znika po jakims czasie. Dramat....   Lg k8 jaki byl taki byl, ale nigdy problemów nie mialem z endomondo czy wyłączaniem sie aplikacji. Według mnie jest to minus miui, mimo ze wszystko powyłączałem co sie dało to dalej apka znika nie wiadomo czemu....

Nigdy nie miałem problemów z endemondo . Nigdy nie xakładałem kłódki . Wystarczy panel sterowania/aplikacja oszczędzania baterii/nazwa_apk/bez ograniczeń

Guest
This topic is now closed to further replies.