Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

Mi akurat nie zależało tak bardzo na B20 ale robić tak ludzi w wała pisząc w opisie że wersja globalna a wysyłają zwykłego chińczyka to już przesada. Na razie czekam na wiadomośc co z tym zrobią ale odpisywanie idzie im bardzo powolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź, trochę żal z taką obsługą Klienta... 

Cytat

Dzień dobry,

Informacja taka jest zawarta w opisie aukcji.

Pozdrawiam serdecznie,

 

Patrycja

––––––––––––––––––––––––––––––––––––

LOGO-mini

PL-GSM Sp. z o.o., Sp. Komandytowa

51-180 Wrocław, ul. Sułowska 24e/1

Odpisujemy pon-pt 8:00 – 16:00

[email protected] | www.pl-gsm.pl


To: gsm4vip PL-GSM
Subject: Pytanie o przedmiot XIAOMI Mi Max 2 64/4GB Czarny EU GW 24h z PL FV23% (numer oferty: 6919353031)


Treść wiadomości
Witam, proszę o jakiś dowód przed zakupem, iż sprzedawany model posiada tak jak napisano w aukcji LTE B20 800MhZ. Posiadam już jeden w tej samej wersji Global i nie obsługuje on tej wersji (sprawdzone specjalistycznym oprogramowaniem, ponieważ na opakowaniu nie ma takiej informacji).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Razor65 napisał:

zgłosiłem tę aukcje na allegro

Ja też, ale w zgłoszeniu nawet nie można napisać o co chodzi. "Przedmiot w błędnej kategorii lub niewłaściwy parametr". I na tym kończy się zgłoszenie. No cóż, wal się kliencie. Może być oszust, byleby zapłacił prowizję.

Na Aliexpress czy Banggood to nie mogłoby się zdarzyć.

Proponuję: kupujcie, piszcie negatywy i rezygnujcie z zakupu.

Negatywy.thumb.jpg.bdcd01a585fa88a2ecd6f58dde6828b0.jpg

Edytowane przez Pan Pszeniczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka, czy ktoś jeszcze dostał czarnulkę w otwartym przepakowanym pudełku z białym kablem i białą ładowarką? Miałem wrażenie że do czarnej wersji dają czarny kabel i czarną ładowarkę. Jak w związku z tym rozpoznać czy dostałem chińczyka w pudełku global EU od np złotego global EU?
Android 7.1.1 NMF26F
MIUI 8.5.8.0 NDDMIED Stabilna 
Model MDE40 
Sticker gwarancyjny naklejony na pudełku tak żeby nikt nie kombinował przy naklejkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czarnego Mi Max 2 dołączona jest biała ładowarka z białym kablem, więc wszystko się zgadza w tym temacie (to chyba już standardowa praktyka producentów). Model MDE40 też się zgadza. A dla pełni pewności na tyle pudełka przy kodach kreskowych jest napisane Mi Max 2 Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Shamoth napisał:

Jak w związku z tym rozpoznać czy dostałem chińczyka w pudełku global EU od np złotego global EU?

Sprawdź czy wszystko działa. Jeśli tak, to na 100% dostałeś podróbę :mrgreen:

Ja też mam biały kabel i ładowarkę.

16 godzin temu, Shamoth napisał:

Android 7.1.1 NMF26F
MIUI 8.5.8.0 NDDMIED Stabilna 
Model MDE40 

Ja mam inny model:

Spoiler

Screenshot_2017-08-28-07-52-36-255_com.android.settings.thumb.png.05d44042bafbe7377c56ba22170856f3.png

Wszystko trzeba na nim konfigurować 17 razy, a te same elementy pojawiają się w kilku różnych miejscach, za cholerę nie można poradzić sobie z powiadomieniami. To właśnie  oznacza że jest to najprawdziwsze, najoryginalniejsze MIUI :mrgreen:

Edytowane przez Pan Pszeniczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Shamoth napisał:

jak OTG na tym uruchomić? Nie widzi myszy, klawiatury ani flashek FAT32

U mnie działa mysz i karta. Klawiatury nie sprawdzałem.

14 minut temu, Shamoth napisał:

certyfikat CE na MDE40

Ja mam mniej tych certyfikatów:

Spoiler

Screenshot_2017-08-28-09-32-26-578_com.android.settings.thumb.png.37a598e6e2f2ce0ad24aa56544db083d.png

 

 

Edytowane przez Pan Pszeniczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zgłębiam ostatnio, jak różne telefony Xiaomi radzą sobie z temperaturą, a konkretnie - jak temperatura wpływa na wydajność CPU. Czyli throttling i takie tam.

Chciałbym prosić kogoś z Mi Max 2 o zrobienie testu tą apką: https://play.google.com/store/apps/details?id=skynet.cputhrottlingtest&hl=pl

przy ustawieniach: 50 threads, 10 minut. Ważne, aby zacząć test, gdy telefon jest wychłodzony, np. przez godzinę spokojnie sobie leżał. Ważne, aby podczas testu nie wychodzić z apki (dramatycznie wpływa to na wykres) i aby w tle nie działało nic, co konkretnie obciąża.

W opcji minimalnej zadowolę się tylko takiem screenem (ten jest z Mi5): https://pasteboard.co/GIaOZDQ.png

ale bardzo cenna będzie też informacja o temperaturze otoczenia, rodzaju futerału/case'a, a przede wszystkim o temperaturze, jaką osiągnął CPU w czasie testu, czyli o max. temperaturze na jaką pozwolił throttling przy danej temp. otoczenia. Np. taki wykres:  https://pasteboard.co/GIaOjEW1.png (ważne jest na dole obrazka, na górę nie patrzcie)

Dodatkowo fajna byłaby też informacja o tym, jak się podczas testu zmieniała temp. baterii, np. taki screen: https://pasteboard.co/GIaOMGq.png

Wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo. 
Monitoringu temperatur niestety nie mam bo w tym modelu nie jest to potrzebne, zresztą chyba jak w każdym na SD625. 
Wcześniej miałem do czynienia z SD821 w LeEco Le Pro 3, throttling oraz grzanie występowało nagminnie a sądząc po screenie z mi5 to chyba kwestia samego soc a nie telefonu. Są wydajne i fajnie się gra ale przez chwilę bo grzeją się przez co sumarycznie ich wydajność wypada kiepsko. Pomijam fakt że robiło się autentycznie ciepło w łapkach a tel pokazywał temperatury nawet po 47 stopni gdzie przy 40 wskakiwał throttling. 

 

Spoiler

Screenshot_2017-08-31-14-16-35-294_skynet.cputhrottlingtest.png

 

Edytowane przez Shamoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Ale strasznie jestem ciekawy, jak wyglądała krzywa temp. CPU w czasie testu. Szkoda, że ta apka sama tego nie pokazuje.

A pamiętasz, czy przez cały test wszystkie 8 rdzeni było w pełni obciążone (wszystkie 8 kwadratów całkowcie fioletowe)?

P.S. Jak Ci się udaje tutaj wstawiać screeny, bo ja przez ten chory limit 0,01 MB nie mogę. Jak go obchodzisz? Twój PNG ma 167 KB. czyli 16x przekracza limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj apkę to jeszcze raz puszczę test, tylko daj taką żeby można było monitorować i baterię i cpu. 
Tak, rdzenie były cały czas 100%, tester zablokowany i ekran cały czas włączony. 
Normalnie wrzucam, na dole przy tworzeniu wiadomości masz opcję załączenia pliku. Może kwestia przeglądarki, ja tam głownie jade na chromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Shamoth napisał:

Zapodaj apkę to jeszcze raz puszczę test, tylko daj taką żeby można było monitorować i baterię i cpu. 
Tak, rdzenie były cały czas 100%, tester zablokowany i ekran cały czas włączony.

Temperaturę CPU monitorowała mi w tle ta: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glgjing.stark&hl=pl

(daleka od doskonałości, ale "lekka" i bezproblemowa. Za to stanowczo odradzam tę: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yanyan.cputemp&hl=pl

– u mnie sprawia, że cały system "staje dęba".

a temperaturę baterii stary dobry i niezawodny widget ten: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pjw.batterywidget&hl=pl

Oczywiście jest wiele apek o podobnym zastosowaniu, ale nie znam ich, więc polecam (lub odradzam - jak wyżej), to, co znam.

Strasznie jestem ciekawy, jaką temp. osiągnął ten Twój SD625 podczas tego testu, bo rezultat pomiaru wydajności (średnio 103,9 GIPS) jest lepszy niż uzyskałem na Mi5( nawet gdy go aktywnie chłodziłem → https://pasteboard.co/GIdUM3g.png ).

Ciekawe, czy throttling nie włączył się u Ciebie dlatego, że ma tak wysoko ustawiony próg, czy ten procek jest naprawdę tak legendarnie chłodny pomimo naprawdę bardzo przyzwoitej wydajności. Duże rozmiary telefonu też oczywiście mają tu korzystny wpływ.

Choć szczerze mówiąc, to dokładnie nie wiem, czy wynik 100 Giga Instructions Per Second na telefonie X i 100 Giga Instructions Per Second na telefonie Y to wyniki rzeczywiście takie same, tzn. czy można je bezpośrednio porównywać, czy raczej są tylko prostą (przy braku innych obciążeń) pochodną częstotliwości taktowania.

Bo np. dość płaski wykres osiągnąłem też na starym Redmi Note 1: https://pasteboard.co/GIdPAqm.png

choć podczas testu CPU rozgrzał sie do 73°C. Ale średnia liczba GPIS to tylko 10,25.

Zauważyłem też, że im niższa temp. otoczenia (a więc też obudowy, baterii) to na wyższą temp. CPU pozwala throttling, aczkolwiek to są małe różnice (parę stopni).

4 godziny temu, Shamoth napisał:

Są wydajne i fajnie się gra ale przez chwilę bo grzeją się przez co sumarycznie ich wydajność wypada kiepsko.

Otóż to! Dlatego taki Antutu jest niewiele wart, bo słabo obciąża sprzęt i trwa zbyt krótko. Wszystkie testy syntetyczne, które są krótkie i nie zdążą porządnie rozgrzać telefonu są mało warte.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz apkę na której świetnie wychodzą mankamenty "złej" konstrukcji telefonu w stosunku do użytego krzemu. 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.into.stability&hl=pl
Co prawda nie wiem na czym polega problem apki z przycinaniem przy teście cpu+gpu ale po kilku minutach SD821 w leeco dobił do 47 stopni pomimo że throttling już przy 40 zbił zegar do ~800. Pamięć mam dobrą ale krótką więc przed chwilą zakończyłem 10 minutowe wygrzewanie, cpu cały czas 2016mhz a temperatura stanęła na 30 stopniach choć jestem przekonany że wcześniej było około 32-33, może to kwestia chłodniejszej nocy. 
Na pewno następny będzie SD835, jeśli wsadzą go w mix2 czy 6s plus. 

Obudowa sylikonowa, 64 wątki(8 na rdzeń, okrągła liczba ;) ) 15minut.
Ta studnia to efekt robienia zrzutu temperatury na początku testu... No i oczywiście dopiero po jakimś czasie znalazłem w monitorze opcję pauzowania, stąd taki wyciągnięty spadek temp pod koniec ;)

Spoiler

 

 

Screenshot_2017-08-31-22-10-26-027_skynet.cputhrottlingtest.pngScreenshot_2017-08-31-22-12-09-962_com.dp.sysmonitor.app.pngScreenshot_2017-08-31-22-13-14-915_com.dp.sysmonitor.app.pngScreenshot_2017-08-31-22-13-32-755_com.dp.sysmonitor.app.pngScreenshot_2017-08-31-22-14-10-259_com.dp.sysmonitor.app.png

Screenshot_2017-08-31-22-14-21-118_com.dp.sysmonitor.app.pngScreenshot_2017-08-31-22-13-23-680_com.dp.sysmonitor.app.png

 

 

 

Edytowane przez Shamoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za liczne screeny, choć nie wiem, który z tych wykresów to CPU? mają dziwaczne nazwy te "czujniki". Dlatego używam tej apki, bo podaje po prostu jedną, uśrednioną chyba, temp. CPU: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glgjing.stark&hl=pl

W każdym razie - wynik z Mi Max2 bezsprzecznie wskazuje, że telefon ten nie ma żadnych problemów z utratą wydajności CPU w wyniki grzania się, przynajmniej w normalnych warunkach. Zapewne więc (jeśli ma filmy 4K?) to nagrywa je ze stabilnym FPS ~30, które nie spada w kolejnych następujących po sobie filmikach, jak to mam miejsce w moim Mi5 i mnie doprowadza do płaczu, bo jak wychodzę na spacer w ciepły dzień, to tylko pierwszy filmik trzyma FPS, a kolejne - coraz gorzej (stąd w ogóle wzięło się moje zainteresowanie throttlingiem). Niestety, procesor z Mi5 jest zbyt słaby, aby nagrywać 4K z prędkością 30 fps przy obcięciu mocy przez throttling do 75%. Co w sumie jest trochę dziwne, bo to wydajmy CPU. Kto wiem, może tu chodzi o jakiś inny throttling, jakiegoś innego elementu hardware'u, który też ma wpływ na szybkość i płynność kompresji i zapisu strumienia video 4K. W każdym razie na pewno chodzi o ciepło, na to mam niezbite dowody.

Z tego co obserwuję testując inne telefony Xiaomi tą apką, to throttling nie włącza się raczej wcześniej, niż w okolicach max. dopuszczalnej temp. CPU. A przy tych testach jest ona osiągana bardzo szybko, czasem w ciągu sekund. Throttling najpierw delikatnie zmniejsza częstotliwość, potem coraz mocniej, potem może też wyłączyć jakiś rdzeń czy dwa – ale robi to tak, aby temp. po prostu nie przekroczyła tej założonej wartości (choć i ona nie jest zawsze taka sama – jeśli jest zimno, to będzie ona ciut wyższa, jeśli ciepło - nieco niższa).

Nie wiem natomiast, co się dzieje, jesli temp. otoczenia jest tak wysoka, że CPU od początku testu jest bardziej gorący niż "normalny" limit. Zapewne throttling staje się coraz bardziej agresywny, ale chyba w końcu nieco odpuszcza, bo by CPU stanął w miejscu. Choć jak pamiętam kręcenie filmów na plaży w dużym upale za pomocą RN1, to mniej więcej tak to wyglądało, że prawie już nie reagował na nic.

W temp. pokojowej moje własne testy wykazały następujące limity max temperatury CPU, której pilnuje i nie pozwala przekroczyć throttling, no matter what:

  • Mi5: 56–57°C
  • Mi4c: 43°C
  • MiPad 1: 65°C
  • Mi2: 63°C
  • Redmi 3s: 35°C
  • Redmi Note 1 LTE: 76°C

Ważne, aby rozumieć, że same te temperatury nie mówią absolutnie nic o throttlingu (tzn. o jego wpływie na spadek wydajności CPU w czasie).

Bardzo duży jest, jak widać, rozstrzał tych temperatur. Być może to wynika po prostu z konstrukcji różnych CPU. Ale nie wykluczam, że dane z apki monitorującej temp. CPU mogą nie być w pełni "znormalizowane". Trudno to stwierdzić, bo temperatury CPU nie przekładają się ot tak bezpośrednio na temp. odczuwaną ręką. Np. ten Redmi Note LTE po 10 min. tego testu wcale nie wydawał się "na rękę" istotnie cieplejszy niż Redmi 3s. Inna wielkość, grubość, konstrukcja, obudowa.. itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy/wyższy proces technologiczny grzeje się bardziej od nowszego ale też jest mniej podatny na uszkodzenia w wyniku przegrzania. W nowych procesach nawet niższa temperatura niż w starszych powoduje szybszą degradację struktury układu, ciepło przyśpiesza dyfuzję czyli cpu/gpu dosłownie się rozpływa. 
Pomimo takiego samego SOC w każdym modelu telefonu lub nawet partii algorytm throttlingu może być inny. Wszystko zależy skąd są sczytywane temperatury, jak długo się utrzymują, jakie były wyjściowe, jakie jest obciążenie itp itd można by powiedzieć że częścią takiego algorytmu jest forma histerezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ewidentnie histereza ma tu coś do powiedzenia.

Reasumując: mniejsza o te odczyty temperatur, ważny jest wykres pokazujący funkcję (spadku) wydajności w czasie pełnego (maksymalnego) obciążenia. Ni Mi Max2 jest tu po prostu wymiataczem! 

(Choć,,, ta apka nie obciąża GPU, więc wynik niekoniecznie idealnie odzwierciedla np. sytuację grania w gry.)

Najgorsze wykresy widziałem na Mi2, ale tam nie mam MIUI tylko jakiś czysty Android i nie umiem zrobić screena :)

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapuść na dłużej ten stability test który podałem na cpu+gpu, tylko zanotuj zegar i temp baterii na początku i np po 15 minutach. Wg mnie jest dobrze i jestem ciekaw jak to wygląda na note 4x na tym samym soc... 

 

Edyta: 

Sprawdziłem Lenovo P2 i też jest stabilny ale wyciąga tylko 63gips, ten sam soc a brakuje prawie 40gips... Teraz jeszcze bardziej jestem ciekaw czy note4x ma wydajność zbliżoną do max2...

Edytowane przez Shamoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Shamoth napisał:

Zapuść na dłużej ten stability test który podałem na cpu+gpu, tylko zanotuj zegar i temp baterii na początku i np po 15 minutach.

Zapuściłem. Test cpu+gpu rozgrzał baterię przez 15 min do ok. 41°, natomiast zapuszczony zaraz po nim na 20 min. test cpu - do 43°. Zegar po rozgrzaniu pokazywał 900 MHz. Temperatura CPU w żadnym momencie nie przekroczyła 56°C.

Nie mam dostępu do Note 4x, ale zapytałem o to forum: https://miuipolska.pl/forum/topic/23089-xiaomi-redmi-note-4x-opinie/?do=findComment&comment=380642

 

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2017 o 23:06, Razor65 napisał:

zgłosiłem tę aukcje na allegro. Najgorsze, że właśnie trochę nieświadomych osób da się nabrać i kupi i będzie żyć w przekonaniu, że ma w telefonie "to słynne" B20...

Napisałem im negatywną opinię i rozpocząłem dyskusję. W odpowiedzi zamieścili obraźliwy komentarz do mojej opinii.

Dwa dni temu "kupiłem" następny telefon na drugiej ich aukcji i znów poprosiłem o specyfikację. Tym razem przyznali się do "błędu", zaproponowali mi rabat 50 zł i zmienili opis na obydwu aukcjach. Poprosiłem ich oraz zespół Allegro, żeby poinformowali o tym wszystkich klientów, którzy od nich kupili telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, latet napisał:

Czy wersja "oficjalna" z X-Kom ma B20?

Mi Max 2 nie ma B20. Kolega @Razor65 pisał o tym.

 

1 godzinę temu, Don_Pietro napisał:

czy telefon można odblokować/zablokować dwoma puknięciami w ekran

Odblokować - tak, chociaż odblokowanie odciskiem palca wydaje mi się wygodniejsze. Opcji zablokowania nie znalazłem. Może warto poszukać z aplikacją Activity Launcher.

Edytowane przez Pan Pszeniczny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pan Pszeniczny napisał:

Odblokować - tak, chociaż odblokowanie odciskiem palca wydaje mi się wygodniejsze. Opcji zablokowania nie znalazłem. Może warto poszukać z aplikacją Activity Launcher.

Albo po prostu mieć na pulpicie ikonkę "Blokada". Wprawdzie to dokładnie nie to samo co dwa puknięcia gdziekolwiek, bo trzeba w nią trafić, no ale za to wystarczy 1 puknięcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Razor65 napisał:

Tak, jest taka możliwość

To chyba jedna z różnic między Global a EU. Ja mam tylko wybudzenie:

Spoiler

Screenshot_2017-09-03-21-01-25-758_com.android.settings.thumb.png.d9808def2718652cd739ac9139c55c6e.png

9 minut temu, latet napisał:

Albo po prostu mieć na pulpicie ikonkę "Blokada"

Aplikacja Screen Off and Lock pozwala na umieszczenie ikony na pasku (na screenie jest po prawej stronie).

Spoiler

Screenshot_2017-09-03-21-04-52-793_com_dlto_atom.launcher.thumb.png.2e73a4e5c3375c20914d94e85207c377.png

Zaletą jest to, że jest dostępna z każdego ekranu.

Edytowane przez Pan Pszeniczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pan Pszeniczny napisał:

Aplikacja Screen Off and Lock pozwala na umieszczenie ikony na pasku (na screenie jest po prawej stronie).

Zaletą jest to, że jest dostępna z każdego ekranu.

Nie potrzeba do tego zewnętrznych apek. Systemowy przełącznik "Blokada" też można przenieść sobie na ten dolny pasek.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pan Pszeniczny napisał:

A na jakim ROMie masz ten przełącznik? Na Globalu nie widzę...

Mam "EU", 7.8.31, ale o ile wiem, to nie jest żaden dodatek ROM-ów EU, więc powinien być na Globalu też. Może tam jego polska nazwa jest jakaś nie-teges dziwaczna?

Screenshot_2017-09-03-21-32-18-258_com.miui.home.png

Screenshot_2017-09-03-21-32-30-411_com.miui.home.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Planuję kupić Mi Maxa 2 z tej aukcji: 
http://allegro.pl/xiaomi-mi-max-2-64-4gb-czarny-eu-gw-24h-z-pl-fv23-i6914643261.html

Co sądzicie o aukcji ? Miałem już pełno xiaomi także na global systemie mi nie zależy ale aktualnie jestem bez telefonu a musze mieć go " na wczoraj " więc jestem zmuszony do zakupu z allegro. 

Dzięki za pomoc

Edytowane przez hubert8089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, latet napisał:

Mam "EU", 7.8.31, ale o ile wiem, to nie jest żaden dodatek ROM-ów EU, więc powinien być na Globalu też

I nie mam...:-(

29 minut temu, latet napisał:

Systemowy przełącznik "Blokada"

No tak, systemowy przełącznik. Jest, oczywiście. A jak go przenieść na pasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu wypuscili nowy model, typowy budzetowie 5.5 i tez jest w opisie ze ma b20 nie wiem czy to nastepna literowka swiadoma sciema https://www.spemall.com/xiaomi-Mi-A1-mi-a1-4GB-Ram-64GB-ROM-5-5-FHD-MSM8953-Snapdragon-625-octa-core-8x-2-0GHZ-A53-12MP-13-MP-CAMERA_g.html

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hubert8089 napisał:

Co sądzicie o aukcji ?

Mam jak najgorsze zdanie o tym sprzedawcy. Jedna firma ma dwa konta. Do niedawna jeszcze oszukiwali, twierdząc, że Mi Max 2 obsługuje B20. Kilka postów wyżej masz opisaną całą historię. Brak nr telefonu. Trudno zgadnąć jak zachowają się w przypadku reklamacji. Ja wolałem zapłacić nieco więcej u innego sprzedawcy z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...