Skocz do zawartości

Restów ciąg dalszy (udokumentowane)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pod koniec lipca zeszłego roku kupilem redmi3pro i działał do poczatku czerwca elegancko. Niestety od niedawna zaczeły się resety. Standardowo jak u wielu osób z tego co czytałem pewnego dnia rano chce odpalic telefon a on rozladowany i nie moglem go właczyc, dopiero power+volume up obudzilo go. Od tamtej pory restartowal się, zazwyczaj rano, a reszte dnia smigal normalnie, potem coraz czesciej i czesiej, a na tą chwile porozmawiac dobrze nie moge bo reset atakuje znienacka... Zrobilem update softa przez apliakcje aktualizacja i wybranie aktualizacje z pliku to stracilem roota(teraz nie moge nawet przywrocic ustawien fabrycznych bo bootloopa lapie)... Przez chwile bylo lepiej, albo tak mi sie wydawalo, a teraz zrobilo sie duzo gorzej. Telefon reaguje na ladowarke kiedy chce. Raz laduje normalnie, a raz w ogole.... Mam tu filmik z zajscia. Co robic? Jak zyc? Mam gwarancje w sklepie w ktorym kupilem telefon, bo ten sklep jest rowniez serwisem, ale nie iwem czy po zmianie softu przyjma mi... Mam wgrane na tą chwile MIUI 8.6 by xiaomi.eu 7.6.8 (rozwojowa)

 

Edytowane przez weedplay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...