ZduneX25

MIUI 7.6.29

Recommended Posts

1 minutę temu, PieRon napisał:

Napiszcie mi czy w menu zasilanie -> oszczędzaniu w aplikacjach (pod Androidem 6 ) były jakby 2 zakładki: zainstalowane i systemowe teraz 'systemowych już nie ma'? Czy to gdzieś przenieśli?

Trzy kropeczki w prawym górnym rogu (tam powinna być opcja, by pokazać aplikacje systemowe)

Niby pokazuje systemowe. Ale nie do końca. Używam opaski na BT i musiałem mieć tam wyłączone oszczędzanie dla 'Bluetooth MIDI Service'; niestety teraz opaska się rozłącza bo nie wiem gdzie to włączyć...

@up 

Aż tak źle? Mnie strasznie podoba się automatyczna regulacja jasnosci - przedtem to nie działalo jak powinno czyli tak jak teraz. Tylko te bt midi service... ehhh

Słuchajcie, ja naprawdę mam jakąś pomroczność jasną chyba, ale dalibóg, nie pamiętam... Jeśli teraz mam wgrany system, odblokowany BL, zainstalowane TWRP, roota, mod Center Clock i GPS fix na Mi4c, czyli full serwis generalnie, i chcę przywrócić  ustawienia fabryczne romu - nie aktualizować, nie reflashować, nawet nie wipe z poziomu recovery (wiem, że to się i tak zrobi), tylko po prostu z ustawień, to czy te dodatki (moda i fix) będę musiała instalować od nowa, czy one mi zostaną...? :?

Guest
This topic is now closed to further replies.