Jump to content

MIUI 7.6.29

Recommended Posts

• Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie wiem czy ktoś zauważył ale terasz nasze romy mają "certyfikację" Google w Google Play (czego nie ma Global DEV). 

A ja apeluję, aby dyskusje o Magisk prowadzić w dedykowanym temacie. Wątek o aktualizacji, a co drugi post to magisk. Sent from my MI 5 using Tapatalk

Kolejny raz ta sama odpowiedź : ikona nie wróciła.   Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka      

Posted Images

1 godzinę temu, rradek napisał:

Czyli to wina Play, dobrze wiedzieć

Ja również mam problemy z Play. Ciągłe przełączanie nadajnika między LTE a 3G (włącznie z rozłączaniem rozmów). Kompletnie się uspokoiło gdy w ustawieniach SIM wybrałem 'Automatyczne 3G'.

Drugi telefon mi6 (nie ceramiczny) jest w Orange i nie ma tam kompletnie żadnych problemów z zasięgiem. 

Edited by nightman
4 minuty temu, nightman napisał:

Ja również mam problemy z Play. Ciągłe przełączanie nadajnika między LTE a 3G (włącznie z rozłączaniem rozmów). Kompletnie się uspokoiło gdy w ustawieniach SIM wybrałem 'Automatyczne 3G'.

Drugi telefon mi6 (nie ceramiczny) jest w Orange i nie ma tam kompletnie żadnych problemów z zasięgiem. 

Od dłuższego czasu Play ostro pikuje. Słaby transfer, słaba jakość rozmów, przerywane połączenia. Teraz wyłączyli TMobile.

Wyłączyli TMobile oraz Orange, pozostał tylko Plus.

Ja korzystam z Play dlatego że cwaniacze i mam od pól roku za darmo wszystko rozmowy i internet w Play. Gdybym musiał za to płacić jeszcze to bym się powiesił.

Teraz na wakacje dali darmowy internet w, więc korzystam dalej bo za darmo. Ale Play'owi nigdy nie płaciłem i nie będę bo mają najgorszą infrastrukturę i zasięg.

Ja korzystam z Play dlatego że cwaniacze i mam od pól roku za darmo wszystko rozmowy i internet w Play. Gdybym musiał za to płacić jeszcze to bym się powiesił.
Teraz na wakacje dali darmowy internet w, więc korzystam dalej bo za darmo. Ale Play'owi nigdy nie płaciłem i nie będę bo mają najgorszą infrastrukturę i zasięg.

Co to znaczy że "cwaniaczysz"

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Jest dużo sposobów.

Najlepszy to przenosisz normalny numer na kartę do Play i masz 2 miesiące za free 200zł na rozmowy i 20GB internetu. Jak się skończy to przenosisz inny numer i masz znowu 2 miesiące, Ja przemieniłem już 3 nie używane nr do Play czyli mam 6 msc. za free, wcześniej za rejestracje też dawali więc jakiś rok spokojnie mam  telefon za 0 zł a dużo korzystam i lubię kombinować. Dają to biorę.

Mogę powiedzieć szczerze, że na MI6 najlepsza aktualziacja... 24h pracy, 6sot, 17% zostało. Cały czas dane, bt, miband2, słuchawki, kilka komjunikatorów itd. Niestety w MI5 tragedia - wróciłem do 6.10.11 - cud miód orzechy.

Nie wiem dlaczego ale cały czas mi fb messengera crashuje na mi note pro.

Spróbuj podmienić na starszą wersję z apkmirror. Ostatnio sporo osób narzekało na wywalanie Messengera.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

6 godzin temu, zibi_k napisał:

obyś miał takiego klienta, jakim jesteś klientem

Pozdrawiam ZK

A w imię czego miałby zachowywać się inaczej? Bo lojalność? Jak operator leci w kulki, inwestując w gaże cwelebrytów, zamiast w infrastrukturę? Jestem w Play 4 lata, ostatni rok to jakieś kosmiczne nieporozumienie. Sieć działa coraz gorzej, rozmowy są zrywane, prędkość LTE nie robi wrażenia, o roamingu to już nie wspomnę. 

Nawet kiedyś myślałem, że może to mój Mi4s źle działa, ale miałem podobnie na OnePlus One, LG G4, Nexusie 6...

7 godzin temu, nightman napisał:

Ale w tym trybie nie ma LTE. U mnie też wiecznie skacze, między LTE+, LTE, H+, ale u mnie w pracy są grube mury, więc się nie dziwię (nie, to nie jest więzienie).

A z innej beczki: w Mi4s mając kartę Plusa i Play (roaming Play w Plusie) mam dwa różne wskazania zasięgu. Ten roamingowy gorszy o dwie - trzy kreski. Jak u was?

1 godzinę temu, don_kamillo napisał:

w Mi4s mając kartę Plusa i Play (roaming Play w Plusie) mam dwa różne wskazania zasięgu. Ten roamingowy gorszy o dwie - trzy kreski. Jak u was?

Mam identycznie jeśli chodzi o karty SIM ale zasięg identyczny dla obu sieci.

• Like 1
20 minut temu, czarek1212 napisał:

Podczas przeglądania sam ekran przygasa,w Samsungu była od tego opcja Smart stay a w miui gdzie tego szukać?

Niestety, nie ma takiej opcji. Ustaw dłuższy czas wygaszania albo klikaj co chwilę.

Spytam tutaj bo moze to przypadlosc tej wersji: Zainstalowalem na nowym tele (Redmi Note 4 Global czyli rom pod rn4x) 7.6.29 i poza nie zmieniajacymi sie dziennymi tapetami o ktorych juz wiem, ze to wina tej wersji to wystarczy, ze dotkne czytnika linii i telefon sie wybudzia - tak ma byc? Dodam, ze nie mam ustawionej blokady, ani nie dodawalem odciska palca. Idzie to wylaczyc? Tak nie powinno byc, ale wtedy gdy jest dodany odcisk i wlaczona blokada?

Na mi5 w Skype po połączeniu nie słychać nic w słuchawkach. Gdy zakończę Skype to telefonu też nie mogę używać... Nic nie słychać. Jakby jakiś sterownik audio się krzaczył

15 godzin temu, rradek napisał:

Nie wyłączyli tylko zablokowali zadzwoń  pod *500 i mówisz że ci mają odblokować wszystkie ,blokują bo muszą dodatkowo płacić za to ja mam cały czas play ale na nadajnikach Orange mało tego rąbią nas na każdym kroku jak macie napisane LTE to w cale nie musi być LTE ja mam ale tylko na nadajnikach z pley na innych T-Mobile czy Orange jest napis LTE ale łączy się w WCDMA tak nas naciągają co prawda próbuje się telefon łączyć w LTE ale na sekundę później go wywala do WCDMA co widać na obrazkach poniżej .Screenshot_2017-07-03-08-57-26-410_com.qtrun.QuickTest.thumb.png.4b9eba3533d955389f6b9b6864d86575.pngScreenshot_2017-07-06-15-27-42-197_com.qtrun.QuickTest.thumb.png.9c123d5a9b7989ca2ac4980decca6cd2.pngScreenshot_2017-07-06-15-26-01-936_com.qtrun.QuickTest.thumb.png.dfc654105d8fd0044504c0ba18a2e761.png

Edited by abudabdi
4 minuty temu, mates21 napisał:

Tak, wiem, ze to zle miejsce i przepraszam, ale dla ciekawych: 7.7.6 na Mi5 zainstalowane przed chwila - widget zegara nadal nie ma pogody oraz znow nie ma zaplanowanych zadan :P

To zostało coś w ogóle? ;)

5 minut temu, mates21 napisał:

Tak, wiem, ze to zle miejsce i przepraszam, ale dla ciekawych: 7.7.6 na Mi5 zainstalowane przed chwila - widget zegara nadal nie ma pogody oraz znow nie ma zaplanowanych zadan :P

A jak podświetlenie ekranu? Działa z automatu, czy nadal kuleje?

@don_kamillo nie widze roznicy. ;)

Ciekawostka 2: 7.7.6 na Note 4 Global (4x) nadal nie dzialaja codzienne tapety + brak zaplanowanych zadan + brak pogody w widgecie + teraz dotkniecie czytnika z tylu gdy nie ma dodanego odcisku ani blokady nie odblokowuje calkiem telefonu, lecz wybudza tylko. :) (Przepraszam jeszcze raz za post w zlym miejscu)

21 minut temu, mates21 napisał:

Potwierdzam to samo na Mi4C :( Oni to jednak potrafią robić aktualizacje (xiaomi oczywiście) :)

Mam taki banalny problem - właśnie wrzuciłam sobie Andka 7 na Mi4c po siedzeniu pół roku na 6.11.3, więc to mój pierwszy soft na 7, i strasznie mnie wkurzają ikonki aktywnych aplikacji (MiBand Tools i Odebrać Telefon?) na pasku statusu. Do tej pory było tak, że powiadomienia były widoczne po rozwinięciu belki, ale ikony z paska dało się usunąć; teraz po wyłączeniu powiadomień w ustawieniach znikają ikonki ORAZ powiadomienia z belki, a jak próbuję wyłączać widoczność ikony z poziomu aplikacji, to mi krzyczy, że to spowoduje wyłączenie aplikacji z działania w tle. 

Można się jakoś pozbyć tych ikon nie wyłączając aplikacji? Czy 7 tak ma i trzeba się przyzwyczaić? 

No tak, o to, ale mówię, jak to wyłączyłam, to zniknęły mi powiadomienia ze ściąganej belki, tej z przełącznikami. Do tej pory zawsze były. I teraz nie wiem, czy aplikacje działają w tle, czy się będą zabijać... :-/ 

Na mi5 w Skype po połączeniu nie słychać nic w słuchawkach. Gdy zakończę Skype to telefonu też nie mogę używać... Nic nie słychać. Jakby jakiś sterownik audio się krzaczył

Potwierdzam. Mam identyczny problem ze Skypem. Pomaga tylko restart.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

• Like 1
Ale wstyd... na 7.7.6 zaplanowane zadania sa, ale przeniesione do Baterii w panelu sterowania

Zaplanowane zadania są przeniesione do baterii w panelu sterowania.

Napiszcie mi czy w menu zasilanie -> oszczędzaniu w aplikacjach (pod Androidem 6 ) były jakby 2 zakładki: zainstalowane i systemowe teraz 'systemowych już nie ma'? Czy to gdzieś przenieśli?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...