Jump to content

MIUI 7.6.29

ZduneX25

Recommended Posts

A u mnie na Mi5 zniknęła możliwość edycji zegarów z pogodą. Brak po prawej stronie przycisku do edycji. Po aktualizacji działało, a po zmianie na inny motyw zdechło i nie bangla nawet na domyślnym. 

Edited by gstw
  • Like 1

5 minut temu, Marcin_89 napisał:

Pany, czy opłaca się przesiadka z Redmi Note 3 na Redmi Note 4X ?

A co to ma do tematu? Idź precz i załóż sobie własny temat w dedykowanym dziale zamiast tu śmiecić...

36 minut temu, Marcin_89 napisał:

Pany, czy opłaca się przesiadka z Redmi Note 3 na Redmi Note 4X ?

4X ma minimalnie lepszy aparat i trochę dłużej trzyma bateria (Snap 625 ma prawię taką samą wydajność jak 650, ale jest bardziej energooszczędny). Jeśli nie masz nic, bierz 4X, ale jeśli masz Note'a 3 ze Snapdragonem, to zmiana na 4X nie ma sensu.

19 minut temu, Acid napisał:

Nie wiem czy ktoś zauważył ale terasz nasze romy mają "certyfikację" Google w Google Play (czego nie ma Global DEV). 

Jakieś konkretne modele? Bo w Redmi Note 4X: Certyfikacja urządzenia "Bez certyfikatu"

Aby był certyfikat musi być:

- nasz rom

- brak roota więc Safetynet pass (zielony)

- Google musi uznać fingerprinta z wersji Stable.

Ja miałem na xiaomi.eu 7.6.29 Sklep Google bez certyfikatu. Bez roota. Ale i tak zainstalowałem Magiska i jest SafetyBet pass w końcu. Telefon redmi note 4x

Ja wczoraj na Redmi 4x miałem dziwne problemy..

1)brak wykrywania MOJEJ sieci WiFi , wszystkie inne było widać 

2)telefon sam się odblokowywał. Po naciśnięciu przycisku blokady automatycznie pojawiał się pulpit, jeśli już udało się zablokować to na czarnym ekranie słychać była dźwięk odblokowania. 

Wszystkie problemy ustały po restarcie 

4 minuty temu, Acid napisał:

Dla mido poprawiliśmy Safetynet 12 godzin temu, nie wiem czy jest poprawiony rom ale jak nie to za tydzień będzie.

Ja chyba mam tą wcześniejszą wersja na mido 7.6.29, bo patrze przed chwilą i się suma md5 nie zgadza. Czyli nie mam wersji z 12 godzin temu. Ściągałem jeszcze w sobote. 

Mysłałem, że zainstalowałeś xiaomi.eu 7.6.29, bo wyszła wersja z naprawionym safetynet.

Zainstalowałem bo co tydzień instaluje. Nie musiałbym tego robić bo na poprzednim sofcie również mi działał safetynet

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Nie wiem czy ktoś zauważył ale terasz nasze romy mają "certyfikację" Google w Google Play (czego nie ma Global DEV). 

Certyfikat jest:) Zabezpieczenia na zielono :)Brak roota w telefonie.Karta dodana, bez problemu. Tylko płatność dziś nie przyszła,ale to pewnie z uwagi,że zapomniałem włączyć internet przy pierwszej płatności...jutro kolejna próba...7273d7863c8d33bbafe1e737fbb53ea6.jpge3cdf9843a33233a78b6fba72d78b03f.jpg6a645ab1a26f1f720f561efcd00c6bd7.jpg

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...