ZduneX25

MIUI 7.6.29

Recommended Posts

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu tak Wam zależy na SafetyNet? Tylko z powodów bezpieczeństwa czy coś więcej to daje? 

A ja apeluję, aby dyskusje o Magisk prowadzić w dedykowanym temacie. Wątek o aktualizacji, a co drugi post to magisk.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

• Like 4

A u mnie na Mi5 zniknęła możliwość edycji zegarów z pogodą. Brak po prawej stronie przycisku do edycji. Po aktualizacji działało, a po zmianie na inny motyw zdechło i nie bangla nawet na domyślnym. 

Edited by gstw
  • Like 1

Potwierdzam problem z zegarami. mam identycznie na MI5  (po zmianie motywu i też po powrocie na domyślny brak zegarów  z pogodą  Acida)

Edited by Adamcom

@gstw @Adamcom

to nie jest błąd po prostu ta możliwość została usunięta już na poziomie miui china wedle zasady it's not a bug it's a feature ;) 

Edited by slimdick

Powiadomienia wybudzają mi ekran. Nie mogę znaleźć gdzie to się wyłącza. Pamietam, ze taka opcja była. Mi6

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Od czego jest szukajka w ustawieniach ;-)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu tak Wam zależy na SafetyNet? Tylko z powodów bezpieczeństwa czy coś więcej to daje? 

Niektóre appki wymagają safetynet  np. Netflix, appki bankowe itp.

• Like 1

Czy istnieje możliwość przeniesienia zegara z pogodą z jednego motywu do innego? 

Do czego służą opcje "ROOT" i "Aktualizacja systemu" (Czyszczenie>Antywirus>Opcje/Ustawienia) ?

@fido70 już pytał, ale też mnie to interesuje

5 minut temu, Marcin_89 napisał:

Pany, czy opłaca się przesiadka z Redmi Note 3 na Redmi Note 4X ?

A co to ma do tematu? Idź precz i załóż sobie własny temat w dedykowanym dziale zamiast tu śmiecić...

36 minut temu, Marcin_89 napisał:

Pany, czy opłaca się przesiadka z Redmi Note 3 na Redmi Note 4X ?

4X ma minimalnie lepszy aparat i trochę dłużej trzyma bateria (Snap 625 ma prawię taką samą wydajność jak 650, ale jest bardziej energooszczędny). Jeśli nie masz nic, bierz 4X, ale jeśli masz Note'a 3 ze Snapdragonem, to zmiana na 4X nie ma sensu.

Nie wiem czy ktoś zauważył ale terasz nasze romy mają "certyfikację" Google w Google Play (czego nie ma Global DEV). 

• Like 9

19 minut temu, Acid napisał:

Nie wiem czy ktoś zauważył ale terasz nasze romy mają "certyfikację" Google w Google Play (czego nie ma Global DEV). 

Jakieś konkretne modele? Bo w Redmi Note 4X: Certyfikacja urządzenia "Bez certyfikatu"

@Heisenberg safetynet pass = certyfikat w sklepie, jak się bawiłeś tym fixem to pewnie Ci zapamiętało ten stan kiedy miałeś fail. Wyloguj się z konta google i zaloguj ponownie.

14 minut temu, Heisenberg napisał:

Certyfikacja urządzenia "Bez certyfikatu"

Wyczyść dane aplikacji sklepu, ponownie sprawdzi czy jest certyfikacja przy piewrszym uruchomieniu.

Aby był certyfikat musi być:

- nasz rom
- brak roota więc Safetynet pass (zielony)
- Google musi uznać fingerprinta z wersji Stable.

- nasz rom

Ja miałem na xiaomi.eu 7.6.29 Sklep Google bez certyfikatu. Bez roota. Ale i tak zainstalowałem Magiska i jest SafetyBet pass w końcu. Telefon redmi note 4x

Dla mido poprawiliśmy Safetynet 12 godzin temu, nie wiem czy jest poprawiony rom ale jak nie to za tydzień będzie.

Ja wczoraj na Redmi 4x miałem dziwne problemy..

1)brak wykrywania MOJEJ sieci WiFi , wszystkie inne było widać 

2)telefon sam się odblokowywał. Po naciśnięciu przycisku blokady automatycznie pojawiał się pulpit, jeśli już udało się zablokować to na czarnym ekranie słychać była dźwięk odblokowania. 

Wszystkie problemy ustały po restarcie 

4 minuty temu, Acid napisał:

Dla mido poprawiliśmy Safetynet 12 godzin temu, nie wiem czy jest poprawiony rom ale jak nie to za tydzień będzie.

Ja chyba mam tą wcześniejszą wersja na mido 7.6.29, bo patrze przed chwilą i się suma md5 nie zgadza. Czyli nie mam wersji z 12 godzin temu. Ściągałem jeszcze w sobote. 

1 godzinę temu, Acid napisał:

- nasz rom

A ja mam root i certyfikat. Mi5s :)

Już mam certyfikat :) Wyczyszczenie pomogło. SafetyNet na green i root z magiska. Full wypas

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

1 minutę temu, Heisenberg napisał:

Już mam certyfikat :) Wyczyszczenie pomogło. SafetyNet na green i root z magiska. Full wypas

Bez modułu na safetynet? sam magisk?

Bez modułu na safetynet? sam magisk?

Moduł beta 4 bez F-droid

1 minutę temu, Heisenberg napisał:

Moduł beta 4 bez F-droid

Mysłałem, że zainstalowałeś xiaomi.eu 7.6.29, bo wyszła wersja z naprawionym safetynet.

2 minuty temu, marcin19883 napisał:

Mysłałem, że zainstalowałeś xiaomi.eu 7.6.29, bo wyszła wersja z naprawionym safetynet.

Naprawionym, znaczy skutecznie oszukanym.

1 minutę temu, FromWP napisał:

Naprawionym, znaczy skutecznie oszukanym.

Trzeba walczyć do upadłego z Google. Nie mamy wyboru. Android to praktycznie jedyny system na telefony.

• Like 1

Zainstalowałem bo co tydzień instaluje. Nie musiałbym tego robić bo na poprzednim sofcie również mi działał safetynet

Certyfikat jest:) Zabezpieczenia na zielono :)Brak roota w telefonie.Karta dodana, bez problemu. Tylko płatność dziś nie przyszła,ale to pewnie z uwagi,że zapomniałem włączyć internet przy pierwszej płatności...jutro kolejna próba...7273d7863c8d33bbafe1e737fbb53ea6.jpge3cdf9843a33233a78b6fba72d78b03f.jpg6a645ab1a26f1f720f561efcd00c6bd7.jpg

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Przestało mi działać pisanie głosowe :/

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.