ZduneX25

MIUI 7.6.29

Recommended Posts

Kolejne wydanie i kolejny raz to samo pytanie :) Ikona ustawień Dziennych tapet blokady na ekranie blokady wróciła ? Mi4c

14 minut temu, maciek04 napisał:

A po co ci ta ikona? 

Jestem zbyt wybredny jeśli chodzi o tapety i daje to szybszy dostęp do ustawień.

Kolejne wydanie i kolejny raz to samo pytanie  Ikona ustawień Dziennych tapet blokady na ekranie blokady wróciła ? Mi4c

Kolejny raz ta sama odpowiedź : ikona nie wróciła.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

• Like 3

@tutek nie instaluj bety tylko wersje stable v1.10.1 a jak dalej nie będzie działać to masz jeszcze beta 1 ,2 . Tak to jest że co inny model to inaczej działa. U mnie na MI4C bez problemu ta stable.

EDIT: Znowu to samo wątek o nowym build co drugi post spam, może jakiś moderator to posprzątać włącznie z moimi wypocinami :) 

Edited by slimdick

[mention=30213]tutek[/mention] nie instaluj bety tylko wersje stable v1.10.1 a jak dalej nie będzie działać to masz jeszcze beta 1 ,2 . Tak to jest że co inny model to inaczej działa. U mnie na MI4C bez problemu ta stable.
EDIT: Znowu to samo wątek o nowym build co drugi post spam, może jakiś moderator to posprzątać włącznie z moimi wypocinami  

Moimi również :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Mało testerów bo wakacje. Reszta tylko o jednym. I albo tapety albo GPS albo Magisk i zielonu safetynet. Ciagle wałkowany ten sam temat.

• Like 1

@JacekBB raczej stawiam na wyłączenie niektórych modeli przez co mniejsze zainteresowanie aktualizacjami :) 

[mention=19876]JacekBB[/mention] raczej stawiam na wyłączenie niektórych modeli przez co mniejsze zainteresowanie aktualizacjami  

Na żony J5 raz coś przyszło jakąś aktualizacja. I żyje. Hehe

Korekta poziomów autom. jasności (MI5)

A na inne modele?

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi 4X 2/16

Bo Mi 5 ma Acid, za co mu chwała na wieki ;-)

23 minuty temu, martin3z napisał:

Bo Mi 5 ma Acid, za co mu chwała na wieki ;-)

:/

A wiadomo coś jak usunąć te tła przy ikonkach na motywie Domyślnym?

Mimax pro. Nie wiem czy instalował się szybciej bo włączyłem kolejkę I położyłem telefon na biurku.
W zasadzie to jeszcze krótko testuje żeby sprawdzić czy aplikacje nie są ubijane - zauważyłem to przy vpn jakiś czas temu.
Co do automatycznej jasności to czekam na wieczór bo na poprzednim romie trochę wariowało.

Tap Tap Tap

W Mi5 po instalacji było wszystko oki. Parę chwil temu zrobiłem restart telefonu i po uruchomieniu wiele opcji się zresetowało np. wielkość czcionki, musiałem od nowa ustawić dzwonki i musiałem od nowa ustawić kolejność przełączników na rozwijanym od góry pasku stanu i powiadomień. Po ustawieniu części ustawić zrobiłem znów reset ale już tym razem było oki.

Dzięki @Acid za poprawkę tłumaczenia funkcji dodającej SMS-a do "Ulubionych" (wcześniej nazywała się mylnie "Zablokuj", teraz "Ulubione").
Z tym, że jeszcze zostało stare tłumaczenie funkcji odwrotnej ("Odblokuj"). Ale to dużo mniej istotne.

Panowie i Panie. Poratujcie instalką stockowego notatnika, bo po aktualizacji znikła mi apka i wyrzuca błąd "aplikacja została zatrzymana.."

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Koledzy czy wam działa Magisk z modułem Universal SafetyNet Fix? w wersji 7.6.22 nie działa. Tutaj ktoś pisał, że w 7.6.29 działa? potwierdzicie?

Na custom romach typu lineageos czy RR działa Universal SafetyNet Fix. Więc nie wiem, czy Miui coś nie blokuje?

Edited by marcin19883

Co to za widget z zegarem i pogodą na pierwszym screenie ?:] Właśnie zainstalowałem 7.6.29 i nie mam go 

Mam problem z codziennymi tapetami blokady, na ROMIe MIUIPolska, wszystko jest włączone, zaznaczone że co 15 minut mają się zmieniać, sieć włączona a tapeta nadal się nie zmienia :? 

Według mnie na mi5 jest za duża czułość mikrofonu do redukcji szumów podczas rozmowy Każdy telefon dziś kończył się narzekaniem że dzwoniący słyszą swoje echo. Sprawdziłem to nie wina operatora. W diagnostyce wykonując testy mikrofona głównego oraz symulacji rozmowy też jest echo. Da się jakoś w mi5 wyłączyć redukcje szumów podczas rozmowy lub zmniejszyć czułość mikrofonu od redukcji.

Skoro aktualizacje tylko na komórki z androidem 7, to czemu dostaje tę aktualizacje na swojego RN3Pro z androidem 6?

W mi5 nie mogę zmienić długości czasu do uśpienia. Brak przycisku potwierdzenia. b8ef36a3abb477fe5eb2b6a5306082a3.jpg

2 godziny temu, thrillco napisał:

W mi5 nie mogę zmienić długości czasu do uśpienia. Brak przycisku potwierdzenia.

Zaznaczasz ptaszkiem nic nie trzeba potwierdzić.

Zaznaczenie ptaszkiem i naciśnienie przycisku wstecz nie działa.

Dzięki @wulfel, jest to w ustawieniach blokady. Tylko dlaczego umieścili to w dwóch podkategoriach ustawień? 

Dzięki @wulfel, jest to w ustawieniach blokady. Tylko dlaczego umieścili to w dwóch podkategoriach ustawień? 

Chyba jakiś bug. Na Mi4C jest tylko w ustawieniach blokady. W ustawieniach wyświetlacza nie ma tej opcji.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, thrillco napisał:

Na moim Mi5 nie ma tego w ustawieniach wyświetlacza. Jest tylko w ustawieniach blokady. Ty na pewno masz ROM "EU"? A może to kwestia błędu motywu?

Guest
This topic is now closed to further replies.