Skocz do zawartości

Aplikacja mBank a odcisk palca


Vergiliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś spotkał się może z czymś takim że dla urządzeń z czytnikiem linii papilarnych nie chce działać aplikacja mBank na stockowym ROMie?

Dokładnie chodzi mi o urządzenie Redmi 4 Pro i apkę mBank. Kiedy sama apka wykryje że telefon obsługuje czytnik linii, pyta czy chcemy by odblokowanie było za pomocą PIN czy za pomocą palucha. Kiedy w tym przypadku ja, wybieram palucha, to po komunikacie by go przyłożyć do czytnika pojawia się komunikat kolejny ale tym razem z błędem odczytu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, rock'n'rolla napisał:

później wszedłem w ustawienia i tam ustawiłem odcisk. Działa. 

A pamiętasz gdzie to było w ustawieniach? Nie mogę opcji dodania odciku znaleźć, a przy pierwszej konfiguracji pominąłem. U mnie jak działało, to po pierwszym błędnym dotknięciu już prawidłowego nie przyjmowało, tylko pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FromWP napisał:

Raz widzi, raz nie widzi. Jak zobaczy przy pierwszym uruchomieniu to potem już widzi. Podobnie z iKO, przestałem się tym przejmować.

U mnie widziało za pierwszym uruchomieniem ale jak się nie udało dodać skanu palca to już się nie pojawia. Teraz na Redmi 4 Pro na Globalu nie mam roota więc zabezpieczenia aplikacji nie powinny na to wpływać.

 

Dobra tam, nie jest to niezbędne do życia żeby się martwić :-P

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vergiliusz napisał:

Dobra tam, nie jest to niezbędne do życia żeby się martwić :-P

Jak postawisz od nowa system, albo zrobisz lokalną kopię zapasową, to i tak od nowa będziesz musiał konfigurować aplikację mBanku. Wtedy może zobaczy, z rootem to akurat chyba nie ma nic wspólnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżam temat.

Ostatnio BZWBK wprowadził możliwość logowania odciskiem palca. 

Jednak po zaznaczeniu opcji "Odcisk palca" gdy prosi o potwierdzenie odcisku to mimo, że rozpoznało to jednak wyskakuje błąd: "Nie udało się aktywować logowania odciskiem palca"

 

Miui 9 by xiaomi.eu 7.10.26 Dev

Redmi 4 Pro

Mam 2 odciski palca. Oba rozpoznaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 29.06.2017 o 16:24, FromWP napisał:

Jak postawisz od nowa system, albo zrobisz lokalną kopię zapasową, to i tak od nowa będziesz musiał konfigurować aplikację mBanku. Wtedy może zobaczy, z rootem to akurat chyba nie ma nic wspólnego.

Wrócę z pytaniem, czy działa u Ciebie w końcu odcisk palca w palikacji mBank? U mnie nie chce niezależnie od wersji aktualizacji ROM i samej aplikacji mBank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja otrzymałem z mBanku taką odpowiedź:
 

Dzień dobry,
przykro mi, ale w chwili obecnej nie możemy zagwarantować całkowitej kompatybilności funkcji logowania odciskiem palca z telefonami Xiaomi.
Analizujemy przyczyny trudności. Udostępnimy te opcję, kiedy tylko będzie to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...