Jump to content

Redmi Note Pro - co poprawić w romie

zientas
 Share

Recommended Posts

Zabezpieczenia -> Prywatność  mamy Ograniczenia dostępu i dobrze by było by zamiast wzoru można było zastosować pin jak w aplikacji App Lock do blokowania aplikacji więc proszę o przemyślenie sprawy i  dodanie jak  da radę takiej opcji.

Edited by zarluk

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Cześć, po aktualizacji note z 34.0 na 36.0, GPS przestał działać. Mam włączone wszystkie 3 przełączniki na usługi lokalizacyjne i tylko lokalizacja po sieci komórkowej bez GPS. Wczoraj wieczorem nie działało nawet to.. Co zrobić? Próbowałem przeinstalować mapy google, nie pomogło.

Ja takze aktualizowałem z 30 na 34 i zaraz po chwili na 36 i sprawdzałem przed chwilką w domu, po ok10 sekundach złapał fixa, tak pokazał GPS Test i wtedy właczyłem google maps i bardzo szybko pokazał lokalizację po GPS.

Ja takze aktualizowałem z 30 na 34 i zaraz po chwili na 36 i sprawdzałem przed chwilką w domu, po ok10 sekundach złapał fixa, tak pokazał GPS Test i wtedy właczyłem google maps i bardzo szybko pokazał lokalizację po GPS.

I mój już zaczął działać, tak po prostu dziś zadziałał. Ale za to fixa szukał dobre 10 minut, wcześniej łapał w 10 sekund.

• 1 month later...

Zainstalowałem 37 i natentychmiast ;) wróciłem do 36. Powód? Zepsuli budzik... Po angielsku i poknocone. Jak wybierze się "Mon to Fri" - alarm jest w dni wole. Jeśli "Custom", to od Pn do Pt.. Co ciekawe, po angielsku jest tylko menu kontekstowe ustawienia częstotliwości alarmu. o wybaniu którejkolwiek pozycji, w panelu budzika widok jest po polsku. Tyle tylko, że niedopasowany do wybranych ustawień...

Od kilku dni mam ten telefon i jestem na 36. Telefon działa ogólnie płynnie oprócz jakichkolwiek multimediów. Wystarczy włączyć, aparat, galerie albo standardowy odtwarzacz i zaczynają się problemy. Strasznie też klatkuje podczas nagrywania filmów. Wydaje mi się, że nie jest to wina sprzętu tylko oprogramowania.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kilka rzeczy na liście życzeń :)

- Aparat nie zapamiętuje ustawień (kontrast, tryb "sport") - za każdym razem trzeba ustawiać

- brak możliwości wybraniu koloru tła w sms, albo w ustawieniach lub koloru przełączników po rozwinięciu belki. Nie mówię o zmianie motywu tylko dodaniu do Launchera kilku opcji i większej personalizacji,

- brak możliwości zwiększenia trzcionki na ekranie blokady (zwłaszcza dla daty)

- brak możliwości wybrania kilku aplikacji które chcemy zamknąć, tylko trzeba się wklikiwać i zamykać każda pojedynczo

- przydałby się drugi warunek w zaplanowanym przełączaniu baterii  z opcją wybrania poziomu głośności dzwonka ( tryb oszczędny, standardowy i np pośredni " praca" (coś ala aplikacja Timeriffic)

- brak możliwości wyłączenia odliczania (lub skrócenia) po wybraniu połącz (defaultowe przypisanie wykonywania połączeń do wybranej karty sim)

Edited by tommyl

Jak chcesz zamknąć kilka aplikacji to przytrzymujesz przycisk Home i szybko przesuwasz do góry bądź klikasz na miotełkę i wtedy wszystkie na raz.

Co do licznika, to może jak będzie miui 6 to Acid da radę trochę skrócić ten czas oczekiwania o ile nie jest to twardo zakodowane.

Co do reszty to musisz poczekać do miui 6, V5 już nie jest rozwijane. Feature requests możesz składać na forum miui.com.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...