Jump to content

Kilka problemow związanych z MIUI

peju
 Share

Recommended Posts

WItam
Nabylem niedawno Redmi 4.
Adnroid: 6.0.1; MIUI: 8.2.4

System zostal wgrany polski wraz z obluga googla w sklepie ktory to sprowadza. Nie wiem jak wykonać pare rzeczy i czy nie sa to wlasnie bledy w funkcjonowaniu wgranego systemu.

1. Eksportujac kontaty z konta xiaomi na karte sim - wybieram np 60 kontaktow, widze proces kopiowania, dochodzi do np 45/60 i koniec. pokazuje komunikat ze skopiowano 45 kontaktow i tyle. i co ja mam zrobic? a gdzie reszta? nie wiem nawet na czym skonczyl bo na karcie mam pierwsze i ostatnie nazwisko czyli kopiowal sobie wybiorczo.

2. Jak dodac uruchamianie telefonu TYLKO odciskiem palca bez dodatkowych zabezpieczen. Da sie?

3. Jak wylogowac sie z konta xiaomi? On chce haslo. Mam tylko 3 hasla ktore uzywam i zadno nie pasuje. nie ma mozliwosci bym wpisal inne. gdzie jest opcja wyslania/resetu hasla na maila?

4. Program pocztowy systemowy: chce dodac konto. wpisuje adres, haslo, wybieram pop3 i... nie mam zadnego przycisku. tzn jest pod spodem ale niewidoczny. po prostu zaczalem klikac wszedzie, stukac w ekran az trafilem. przycisk nie wyswietla sie. czy to normalne?

5. majac uruchomione niektore aplikacje VR nie dziala przycisk "wstecz" - jedyny sposob na wylaczenie aplikacji to srodkowy przycisk wejscia na glowny pulpit

6. czy mozna jakos skonfigurowac nagrywanie rozmow by moc niektore zapisac a niezapisane usuwal przechowujac np max ostatnie 10 nagran ?
wgralem sobie dodatkowy program call recorder z google play, ale nagral mi raz dwie rozmowy i to by bylo na tyle. w ogole nic teraz nie nagrywa.

7. jak osobno ustawic dzwonki dla karty sim1 i sim2 ?

4. polaczyl sie - poczta mi dziala. ja mowie tylko ze po wpisaniu adresu, hasla przycisk "dalej" czy "zaloguj" jest niewidoczny. udalo mi sie go namierzyc po omacku. czy to jest normalne ze ten przycisk jest niewidoczny? musze to wiedziec by miec pewnosc co do poprawnosci funkcjonowania wgranego systemu. nadal tak sie dzieje gdy chce dodac kolejne konto.

Edited by peju

dlaczego nie moge przeniesc pozostalych kontaktow na karte sim?
znalazlem kilka nazwisk ktore mi nie przenioslo, zaznaczam je by eksportowac do karty sim i nie przenosi mi ich.

8. i kolejny problem:
dodaje recznie kontakty to mi wywala komunikat ze nazwa jest za dluga choc cala nazwa jest zapisana na koncie xiaomi i mialem ja na wczesniejszej karcie sim.
co tu sie do cholery dzieje? czy ten system jest na prawde taki ulomny?

9. dopiero co mialem w kontaktach wybor: karta sim1, karta sim2, konto xiaomi.
teraz juz tego nie mam. gdzie to zniknelo?
wyswietla mi wszystkie kontakty w jednym miejscu.

10. gdzie jest opcja zaznaczenia wybranych badz wszystkich kontaktow i uch usuniecia.
znalazlem jakies podobne watki na forum ale nie mam takich opcji jak tam podali.

Edited by peju

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...