Jump to content

panel z przyciskami w słuchawkach nie działa na Mi4


Mosin
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie,
jest to mój pierwszy post na forum i niestety piszę z problemem. Otóż zakupiłem słuchawki 1more Piston pod v3 i niestety, ale nie działa cały panel z mikrofonem i przyciskami, same słuchawki grają świetnie, ale nie mogę, ani przewinąć piosenki, ani nic. Sprawdzałem w diagnostyce i test przycisków kończy się niepowodzeniem, tak jakbym nic nie klikał, sprawdzałem również mikrofon, jednak niestety nie było u rozmówcy nic słychać, jednak ja go słyszałem na słuchawkach. Słuchawki są na 100% sprawne, bo sprawdzałem na Alcatelu kumpla i wszystko działało, przyciski i mikrofon. Byłbym wdzięczny za jakieś porady. Pozdrawiam Mosin
Screenshot_2017-06-27-12-57-19-160_com.android.settings.thumb.png.67e0a8b6977fddd7413f228507c0eb34.png

Edited by Mosin
Link to comment
Share on other sites

@edit

Prawdopodobnie wiem co jest powodem. Możliwe, że mam uszkodzony port jack, bo nieważne jakie słuchawki podłącze czy z mikrofonem czy bez zawsze mi się pokazuje ikonka, że słuchawki mają mikrofon tak jak na załączonym screenie. Tak samo jak wkładam słuchawki do portu to czasem dźwięk przerywa i muszę je docisnąć, aby działały poprawnie.

Ktoś wie ile by kosztowała wymiana portu jack? Bo szukałem u Chińczyków i tam za 4$ można port kupić, niestety z wymianą sobie już nie poradzę.

Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...