expertup

Znalazłem Mi Band 2

Recommended Posts

Witam,

obecnie posiadam swojego MiBand 2. Rzecz w tym, że jakiś czas temu znalazłem na ulicy taką samą pastylkę MiBand 2 (odkleiła się wewnętrzna ramka od opaski i pastylka komuś wypadła). Przy próbie połączenia się z opaską z aplikacji Mi Fit pokazuje się informacja, że pastylka jest sparowana z innym kontem Mi Fit. Czy jest jakiś sposób na rozparowanie pastylki? Albo choviaż reset do ustawień fabrycznych?

@expertupgdzie znalazłeś tą pastylkę i kiedy? Mojemu koledze z pracy właśnie zginęła jakiś czas temu taka pastylka,  miał opaskę z china i pastylka z niej wypadła. Miała naklejoną folię ochronną i odpadła z górną częścią opaski.

Edited by Vergiliusz

2 godziny temu, kamillm napisał:

@expertup znalazles pastylke, znajdz sposob na oddanie jej wlascicielowi, a nie sposob na zresetowanie i uzywanie jej dalej. 

W jaki sposób ktoś może mi udowodnić, że jest jej właścicielem? Jeśli dam ogłoszenie, że ją znalazłem, to może się po nią zgłosić kilka osób

1 godzinę temu, Vergiliusz napisał:

@expertupgdzie znalazłeś tą pastylkę i kiedy? Mojemu koledze z pracy właśnie zginęła jakiś czas temu taka pastylka,  miał opaskę z china i pastylka z niej wypadła. Miała naklejoną folię ochronną i odpadła z górną częścią opaski.

Pastylka znaleziona w Warszawie, 2 tygodnie temu, nie posiadała folii ochronnej

7 minut temu, expertup napisał:

W jaki sposób ktoś może mi udowodnić, że jest jej właścicielem?

Np. tym, że pokaże Ci telefon na którym opaska mu się zsynchornizuje - będzie to oznaczało, że opaska jest połączona z danym kontem.

10 minut temu, expertup napisał:

W jaki sposób ktoś może mi udowodnić, że jest jej właścicielem? Jeśli dam ogłoszenie, że ją znalazłem, to może się po nią zgłosić kilka osób

Pastylka znaleziona w Warszawie, 2 tygodnie temu, nie posiadała folii ochronnej

A możesz podrzucić zdjęcie? Pastylka kolegi prawdopodobnie zaginęła w Warszawskiej SKM

tez zgubiłem pastylkę jestem z warszawy tylko nie wiem czy da rade znowu połączyć się z bandem zgubionym jeśli juz sie jest połączonym z nowym może ktoś wie ? w jakim rejonie dzielnicy  ja znalazłeś ?

Co za januszostwo ;)
Tylko czekać na posta "znalazłem zablokowany telefon xiaomi jak go zresetować" 

Z resztą na takie coś jest paragraf a nie "znalezione nie kradzione"

Guest
This topic is now closed to further replies.