Skocz do zawartości

Rozłącza słuchawkę bluetooth podczas rozmowy


Bartosz1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam problem ze słuchawką bluetooth.

Przy nawiązywaniu połączenia a dokładnie sekundę lub dwie od rozpoczęcia wybierania rozłącza mi dźwięk. Rozmówca z drugiej strony mnie słyszy natomiast ja nic nie słyszę przez słuchawkę.

Zaznaczam że jestem po wgraniu miui Polska. Wcześniej na chińskim działało bez problemu. 

Co może być powodem?

Proszę o pomoc.

Edytowane przez Bartosz1984
Uwaga administratora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas rozmowy telefonicznej przez sluchawki WP-250 creative. Po paru minutach rozmowy przestaje slyszec rozmowcę on mnie dalej slyszy,nie rozwala polaczenia jesli w opcji rozmowy przelacze z bluetooth na glosnik i ponownie na zestaw sluchawkowy mam nastepne pare min. rozmowy przez sluchawki. Sluchawki bluetooth WP- 250 dzialają bez problemow podczas sluchania muzyki i rozmow przez komunikatory (skype, viber) pewno jest cos do ustawienia w jakichs opcjach niestety nie wiem gdzie tego szukać. Prosze o podpowiedz użytkownikow ktorzy mieli podobne przeboje ze wspolpracą tego fona z urzadzeniem bluetooth. Redmi Pro 3/64 MIUI 8,3 eu. ver. 7.5.25 rozwojowa

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, słuchawki stereo SONY SBH20 na BT działały spoko i podczas muzyki i rozmów. Słuchawka typowo bt Plantronic wcale nie niski model rozłączała. Wróciłem do kompilacji 3.16 i jest teraz ok. Dziś gadałem przez nią godzinę i nie miałem problemów. Na nowszych softach niestety losowo po kilku minutach wywalało i musiałem klikać "telefon i znów "zestaw słuchawkowy aby gadać normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Na najnowszym i kilku wcześniejszych softach. Po kilku minutach rozmowy przez zestaw w samochodzie samoczynnie przełącza się na słuchawkę. Pomaga ręczne przełączenie na głośnik i potem ponownie na bluetooth. Kiedy przed sparowaniem z zestawem wylaczę Wi-Fi ten problem nie występuje. Problem z modemem?



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, u mnie jest podobnie, na starym sofcie działało wszysttko ok, na Miui 8.3 by xiaomi eu, rozłącza bluetooth.

Czy rozwiązaliście problem? jest możliwa jakaś aktualizacja obecnego systemu? instalować inny soft?

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, u mnie jest podobnie, na starym sofcie działało wszysttko ok, na Miui 8.3 by xiaomi eu, rozłącza bluetooth.
Czy rozwiązaliście problem? jest możliwa jakaś aktualizacja obecnego systemu? instalować inny soft?
Czy ktoś testował no na najnowszym 7.10.12? Ja w tej chwili używam stabilnej wersji 8.5.3.0 i jest OK.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...