Skocz do zawartości

Skype - zablokowany mikrofon i głośnik


Dzodzo35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeinstalowałem niedawno system z 7.5 na 8.5 (problem występuje na obu tych wersjach). Zainstalowałem skype (oficjalny z play store) i występuje tam następujący problem. Gdy ktoś dzwoni lub gdy ja próbuję zainicjować rozmowę to przestaje działać głośnik i mikrofon. Wyłączam skype i niestety dalej nie działa głośnik i mikrofon. Czyli jak dzwonie do kogoś to ani ja go nie słyszę ani on nie słyszy mnie. Po restarcie telefonu sytuacja wraca do normy (tj działa głośnik i mikrofon), do czasu, aż ponownie nie uruchomię skype. Głośnik i mikrofon ponownie zostaje wyłączony i pomaga tylko restart.

Myślałem, że chodzi o rom, ale przeinstalowałem z 7.5 na 8.5 a problem pozostał ten sam.

Ma ktoś może pomysł o co może chodzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć mam problem z MI5, mianowicie  podczas video rozmowy na skype nie słychać mnie ani drugiej osoby, po wyłączeniu apki w telefonie nie słychać żadnych dźwięków (dzwonka, powiadomień itp.) Po ponownym uruchomieniu telefonu wraca wszystko do normy ale gdy włączę znowu skype dzieje się to samo, miałem wymienianą baterie oraz wgrywany android 7 przez serwis micenter. Czym może być to spowodowane? 

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez CrazyMankey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...