Skocz do zawartości

Ładowarka do Mi6


wendziol

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wendziol napisał:

Nie, zwykła domowa do kontaktu

Mogę polecić Aukey-e, są certyfikowane przez Qualcomma np PA-T9, lub na dwa urządzenia (w tym jedno z QC3.0) PA-T13 np PA-T9 http://allegro.pl/aukey-pa-t9-1xusb-19-5w-3a-quick-charge-3-0-turbo-i6773810099.html albo oryginalną Xiaomi, tylko trochę bardziej się grzeją od Aukey, bo trochę mniejsza objętość i waga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, tryhp3 said:

Dokładnie taką i tam kupiłem, sprawuje się jak trzeba.
Z tym, że dopiero zaliczyła 3 ładowania telefonu, używana jako "awaryjna" w pracy ;)
Kabel też mam od BlitzWolfa do niej, dokładnie ten. Chyba zresztą dokupię drugi.
W oryginalnym od Mi6 wkurza mnie brak logo na USB A i muszę zawsze patrzeć jak wpiąć :(
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła mi ta ładowarka. Działa. Dwie uwagi, w jednym miejscu pisze "Smart Port" a w innym "Samrt Port". Poza tym to kółeczko z napisem QC 3.0 mogło by być lepiej wykonane bo czuć, że jest źle przyklejone albo jest minimalnie za duże. Ogólnie polecam. 

rocketec.PNG

Edytowane przez tryhp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, zamówiłem mi6 z gearbest i mam pytanie czy w zestawie będzie ładowarka/przejściówka no polskie gniazdka? Jeżeli nie to jaką przejściówkę kupić, czy mają one wpływ na ładowanie? Ewentualnie czy te oryginalne ładowarki wspierają qc 3.0 jeżeli nie to może kupić od razu inną ładowarkę z quick charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, frugo napisał:

czy w zestawie będzie ładowarka/przejściówka no polskie gniazdka?

będzie

1 godzinę temu, frugo napisał:

czy mają one wpływ na ładowanie?

nie mają

1 godzinę temu, frugo napisał:

czy te oryginalne ładowarki wspierają qc 3.0

wspierają. max 18 watów przy napięciach 9v i 12v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem zestawu Blitzwolf  Quick Charge 3.0  Model BW-S5 i przewód USB - USB-C z wtyczkami dwustronnymi  przystosowany do szybkiego ładowania 5V, 9V, 12V do 3A - Model BW-CB10. Jednak jest jeden problem a mianowicie kabel nie działa tzn nie ładuje. gdy zamienię kable z oryginalnym xiaomi to jest wszystko w porządku. Sprawdzałem kabel z innym urządzeniem ( sony xperia xz) tu kabel działa. Nie wiem w czym problem, czy ktoś może spotkał się z taką sytuacją? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem będzie ładowarka BlitzWolf BW-S5 oraz kabel BlitzWolf Przewód USB-C 3A 1m Fast Charge BW-CB10? Czy istnieje lepszy zestaw? 

Jak kupowałem BW-S5 to przyszła już z kablem, tyle że zwykłym. Ale wolę BW-S9 + BW-TC5 które kupiłem później. Ładowarka zgrabniejsza, kabel lepszy. Na tyle lepszy, że dokupiłem jeszcze kilka sobie i znajomym

Ładowarek zresztą też

 

Tap, tap, tap, Tapatalk

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...