Sign in to follow this  
ukey

Bootloader problem z odblokowaniem

Recommended Posts

Siemanko ludziska :]

Więc tak mam parę pytań co do mojego Redmi 4x. Wcześniej bawiłem się tylko Sony Z3 i tam wszystko było dużo bardziej proste. To tak czytałem poradnik jak odblokować BL , jednak nie wiem czy muszę zmieniać softa z 8.2.9.0 GLOBAL na coś innego by odblokować ? Telefon z 2017 więc wg poradnika nie muszę tego robić. Podanie złożyłem itp jednak gdy w miflash unlock chce go odblokować pokazuje że muszę czekać od 1 do 4h (wersja 2.2.406.5) , na wcześniejszych mam błąd i nie znajduje telefonu. Czy ktoś już instalował androida 7 na tym telefonie ? Bo bardzo mało informacji o tym w internecie. Kolejna sprawa to instalacja softa z tego forum MiuiPolska. Rozumiem że wg kolejności 

1)odblokować bootloader

2)wgrać TWRP

3)wgrać najnowszego softa :

• MIUI 7.6.22
  • ANDROID 7.1.2
  • ROM HM4X
  • KOD santoni

MD5: 0C20695CBD | BL: ODBLOKOWANY | DATA: 22/6/2017

Jest to mój pierwszy Xiaomi jak i telefon z Miui więc nie bardzo chce go uceglić, a w poradnikach jakoś mało informacji co do 4x (wszędzie głównie note4x)

Ok udało się odblokować bootloader.. widać trzeba było czekać :/ A na wersji 1.1 nie wykrywało mi telefonu. To teraz jak rozumiem instalacja TWRP ?

z xiaomi.eu znalazlem tylko 7.1 czy jest to dobry wybór ? TWRP juz jest na telefonie jak i root :]

Ja używam xiaomi.eu_multi_HM4X_V8.2.8.0.MAMCNEA_v8-6.0 . Najnowszego nie używam. Root wg mnie niepotrzebny bo tylko utrudnia korzystanie z bankowych aplikacji i stwarza dodatkowe niebezpieczeństwo.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this