Skocz do zawartości

Motywy


sleyoo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra już wiem. Motywy psuła jedna, dosłownie jedna linijka w build.prop:

 

ro.product.mod_device=

 

Takie coś dodajemy dla OTA do stable builds na xiaomi.eu. 

Xiaomi nie potrafiło dodać naszych romów a sama obecność tej linijki ... psuła motywy. 

Nieźle powalone to całe MIUI. 

 

Gdybym miał kasę to bym kupił sobie M8... w końcu Sense też jest ładne.

I nie traciłbym całego dnia urlopu na gówniane MIUI...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem. Motywy psuła jedna, dosłownie jedna linijka w build.prop:

ro.product.mod_device=

Takie coś dodajemy dla OTA do stable builds na xiaomi.eu.

Xiaomi nie potrafiło dodać naszych romów a sama obecność tej linijki ... psuła motywy.

Nieźle powalone to całe MIUI.

Gdybym miał kasę to bym kupił sobie M8... w końcu Sense też jest ładne.

I nie traciłbym całego dnia urlopu na gówniane MIUI...

Każdy tel.można upodobnić do MIUI. Moja z1 tak wygląda a działa dużo lepiej od Mi3. No ale trzeba mieć jakąś pasję bo inaczej...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne , że save klikam. Robie reboot i ponawiam próbę.

TapTap from Mi2s


---edit--- 

No nie wierzę. Normalnie nie mogę tego usunąć, bo cały czas ta linijka powraca :-D
Albo mam jakiegoś trefnego Root Explorera. Poszukam innej wersji i sprawdzę jeszcze raz. Chociaż mam pełen dostęp do plików systemowych, więc powinno banglać...

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje u Ciebie. A może innym programem spróbuj?

 

Albo inaczej, zgraj build.prop na PC, usuń linijkę i wrzuć z powrotem Root Explorerem, podmień i nadaj prawa (permissions)  Read Write Read Read i restart fona. Daj znać czy ruszy.

 

Mój Root Explorer to 3.1.2, ale na starszych wersjach to samo było - działało wszystko.

Edytowane przez checkmate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam chyba starszą wersję, ale zawsze jakiekolwiek "mody" spokojnie można było robić na tej wersji.

@checkmate, ja już próbowałem zgrywać na -sdcard , tam edytować, i skopiować ponownie. Uprawnienia też zawsze sprawdzam, jest wszystko OK. A linijka, jak Lessie, ciągle powraca.


Znajdę chwilę czasu niedługo, to podłubię dłużej w tej czarnej magii ;-):-D

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie, tak też zrobię w ostateczności. Tylko póki co pobawię się z poziomu telefonu. Bo nie mogę uwierzyć w takie cuda wianki :???:  :-P 


PS. Tak BTW , nie polecam aktualizować klawiatury SwiftKey do najnowszej . Właśnie zaktualizowałem z GP i aplikacje wywala. Jest jakiś bug

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może ktoś na Mi2 zaktualizuje, to się upewnie. Ale kompletnie wywala się apka. Już próbowałem czyścić dane aplikacji, nawet z rozpędu wipe cache było. I ciągle lipa.

TapTap from Mi2s

@Acid, skoro u Ciebie działa na Mi2 , to ja już nie mam pojęcia, co za chochlik siedzi u mnie w telefonie ;-0

Czy ROM dostał lekkiej wariacji...

PS. Jestem trzeźwy na umyśle, nie czuje się słabo, nie mam gorączki, zero używek dzisiaj - żeby nie było, że coś świruje.

Ale chyba zrobię znów wipe all, już z tym poprawionym build.prop.

---edit---

A czy odnośnie SwiftKey...może mieć wpływ to, że apkę przywróciłem z kopii MIUI przechodząc z dev na stable ?

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...