Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] [sprzedam] Redmi Note 4X Global Edition 3/32 650 zł


painball

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: Redmi Note 4X Global Edition 3/32 Snapdragon

Opis: 

Sprzedam swojego Redmi Note 4X Global Edition (z obsługą Polskiego LTE na paśmie B20) - Snapdragon 3GB Ram/ 32GB ROM. Telefon kupiony 9 kwietnia 2017r w bangood. Czyli niby jeszcze prawie rok gwarancji.

Telefon w pełni sprawny. Zamówiłem razem z jakimś szkłem ochronnym noname (kilka kłaków się dostało przy montażu - trzeba się przyglądać mocno aby je dostrzec) i jakieś nonameowe etui - grube, porządne, ma lekkie przetarcia na rogach od noszenia w spodniach.

Sam telefon nietknięty. Wygląda jak nowy. Brak martwych pixeli itd. itp.

Sprzedaję, bo nie byłem zadowolony z jakości połączeń głosowych (jestem hard userem). Kupiłem OnePlus Five.

Telefon odpięty od konta Xiaomi/Miui. Przed wysyłką wgrywam rom global 8.1.15.0(lub każdy inny na życzenie) - najstabilniejszy wg. mnie i blokuje bootloader. Czyli telefon wychodzi jak z fabryki. Ewentualnie Miui Polska na życzenie kupującego - nie biorę za to odpowiedzialności.
 

Cena: Cena 650zł (dla forumowiczów). Mogę wystawić na serwisie na A. - nie ma problemu, trzeba doliczyć prowizję Allegro. Nie wysyłam za pobraniem. Wysyłka tylko ubezpieczonym kurierem (będzie około 30zł). Możliwy odbiór osobisty w Gdańsku - mogę podjechać gdzieś autkiem w granicach rozsądku.

Kontakt: PM.

Zdjęcia: https://goo.gl/photos/S88gxy9pQbvS2rVm6 <- Pies nie jest elementem zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...