ZduneX25

MIUI 7.6.22

Recommended Posts

Hehe dodamy SafetyNet zielony natywnie do romu. Na MI5 nie mam Magiska i mam zielono.

• Like 4

Dzisiaj po każdym odblokowaniu telefonu wyskakuje mi Aplikacja tapety blokada przestała dzialac. Rom wgrałem w piatek i nic nie grzebałem w tapetach

java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'boolean java.lang.String.equals(java.lang.Object)' on a null object reference
at com.mfashiongallery.emag.model.MiFGSubscribeItem.replaceTitle(MiFGSubscribeItem.java)
at com.mfashiongallery.emag.model.MiFGSubscribeItem.(MiFGSubscribeItem.java)
at com.mfashiongallery.emag.lks.SubscribeManager.loadSubscribeItemsFromDB(SubscribeManager.java)
at com.mfashiongallery.emag.lks.SubscribeManager.getUserSubscribedItemIdByType(SubscribeManager.java)
at com.mfashiongallery.emag.lks.WallpaperItem.isValid(WallpaperItem.java)
at com.mfashiongallery.emag.lks.WallpaperManager.loadWallpaperByBizId(WallpaperManager.java)
at com.mfashiongallery.emag.lks.WallpaperManager.loadLKSWallpaper(WallpaperManager.java)
at com.mfashiongallery.emag.lks.WallpaperManager.loadWallpapersFromDB(WallpaperManager.java)
at com.mfashiongallery.emag.lks.WallpaperManager.getInstance(WallpaperManager.java)
at com.mfashiongallery.emag.task.dbtask.ForceRemoveImgTask.doTask(ForceRemoveImgTask.java)
at com.mfashiongallery.emag.task.MiFGTask.run(MiFGTask.java)
at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
at android.os.Looper.loop(Looper.java)
at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java)

Jak to naprawić?

To nie jest chyba tak że starszy dev(np. z przed dwóch miesięcy) po pewnym czasie staje się "stable" z innym oznakowaniem np. 8.0.5.0 z 7.6.22. Myślę że to jest tak że wybierają najbardziej stabilny ROM dev i coś w nim grzebią i zmieniają. Odpowiadając na twoje pytanie:
Nwm

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

witam czy w  MIUI 7.6.24 rom MI6 musze instalować te "dodatki" z 1 strony tematu? mam na mysli głównie blocker reklam,no i czy struktura katalagów w pliku jest taka sama jak w MI 6

Z przykrością muszę cofnąć to, co napisałem o rzekomo poprawionym w wersji 7.6.25 zarządzaniu automatyczną jasnością ekranu w Mi5. Niestety, nadal działa tragicznie – skacze od min. do max., ciągle trzeba ręcznie korygować. Właściwie nie ma kompletnie teraz sensu używania automatu.

1 godzinę temu, czarek1212 napisał:

witam czy w  MIUI 7.6.24 rom MI6 musze instalować te "dodatki" z 1 strony tematu? mam na mysli głównie blocker reklam,no i czy struktura katalagów w pliku jest taka sama jak w MI 6

Dodatki, jak sama nazwa sugeruje, nie są obowiązkowe. Ale moim zdaniem warto, ze względu na tę blokadę reklam. Cudów się po niej nie spodziewaj, ale zawsze to coś.

Jak zawsze używałem automatu. W poprzednim Samsungu mogłem ustawić auto od +5 do -5(gdzie to z plusem to wyższa jasność w każdych warunkach od tej z minusem). Uważałem że to dużo baterii ciągnie. Dla mnie w mi5 auto jasność jest za jasna. Wyjdą na dwór w pochmurny dzień i jasność na max.

Nadal nikt nie wie czy da się wyłączyć odcisk palca? Bo mi pomimo wyłączenia, nadal podczas dotyku podświetla się ekran.

29 minut temu, marcin19883 napisał:

Nadal nikt nie wie czy da się wyłączyć odcisk palca?

Wie, nie da się, możesz zakleić, etui bez dziury (jak jest z tyłu obudowy), albo rozebrać tel i odłączyć skaner. Jak dodasz odcisk to nie będzie sie wybudzał zlym, a prawidłowym tak (po trzecim nieprawidłowym ekran blokady się uruchomi)

Nadal nikt nie wie czy da się wyłączyć odcisk palca? Bo mi pomimo wyłączenia, nadal podczas dotyku podświetla się ekran.

A co miałoby się robić?
Dotknij innym palcem niż zczytany ;)

Tap, tap, tap, Tapatalk ;)

A samo dotknięcie czytnika wybudza ekran ??? u mnie na MI5 tak nie ma, może w ustawieniach coś masz zmienione ? 

19 minut temu, leonov napisał:

A samo dotknięcie czytnika wybudza ekran ???

W tel z czujnikiem z tyłu tak, jak się nie doda swojego odcisku i nie ma opcji żeby to zmienić.

Zdejmij obudowę, odłącz czytnik z płyty głównej. 5 minut roboty.

• Like 2

Powiem tak. Wróciłem do 8.0.5.0 i telefon działa zdecydowanie lepiej niż na tych dev z 7.0 Polecam zdecydowanie. Bateria działa mi zdecydowanie dłużej, BT działa prawidłowo (słuchawki nie przerywają i nie mam opóźnień na miband2), chrome przestał się wykrzaczać (on akurat już na końcowych wersjach z zeszłego roku stwarzał problem). Wszystko śmiga jak powinno.

• Like 1

5 godzin temu, FromWP napisał:

W tel z czujnikiem z tyłu tak, jak się nie doda swojego odcisku i nie ma opcji żeby to zmienić.

Jeśli dotkniesz niewłaściwym palcem (w sensie nieprzypisanym), to telefon wibruje, ale się nie wybudza.

18 minut temu, don_kamillo napisał:

Jeśli dotkniesz niewłaściwym palcem (w sensie nieprzypisanym), to telefon wibruje, ale się nie wybudza.

Zapomniałeś dodać że do trzech razy sztuka, potem się wybudzi, ale nie odblokuje. Kolega marcin19883 po prostu nie miał tel z czytnikiem i nie wie że to w sumie bardzo wygodny sposób na odblokowanie. Albo boi się kradzieży swoich linii palilarnych, bo takie opory niektórzy też mają.

37 minut temu, FromWP napisał:

Zapomniałeś dodać że do trzech razy sztuka, potem się wybudzi, ale nie odblokuje. Kolega marcin19883 po prostu nie miał tel z czytnikiem i nie wie że to w sumie bardzo wygodny sposób na odblokowanie. Albo boi się kradzieży swoich linii palilarnych, bo takie opory niektórzy też mają.

Eee, też się nie wybudza ;) Po 5 razie przestaje wibrować i tyle ;) 

10 minut temu, don_kamillo napisał:

Eee, też się nie wybudza ;) Po 5 razie przestaje wibrować i tyle ;) 

To masz inaczej, ale nie każdy musi mieć tak samo.

Czy komuś po instalacji wywaliło roota? Mi magisk teraz pokazuje brak roota i AP mi przestało działać
W AP mam dalej dodaną kartę płatniczą ale terminal odrzuca płatność.

16 godzin temu, wielgi napisał:
Czy komuś po instalacji wywaliło roota? Mi magisk teraz pokazuje brak roota i AP mi przestało działać
W AP mam dalej dodaną kartę płatniczą ale terminal odrzuca płatność.

Po każdej aktualizacji musisz dograć roota i dodatki.

Edited by Numb

Hej koledzy. Mi nie przeszkadza odcisk palca, bo jest duzo szybszy niź przycisk zasilania. Podoba mi się i to bardzo. Tylko dziwne, że brak odcisku palca wybudza ekran. :)

Moi drodzy. Uzywac eu zaczalem tydzien temu. Czytam sobie ze nowe updaty to podobno latwa sprawa. Wystarczy scignac na telefon zainstalowac via update i dziala. Bez czyszczenia??

10 minut temu, Siekier napisał:

Moi drodzy. Uzywac eu zaczalem tydzien temu. Czytam sobie ze nowe updaty to podobno latwa sprawa. Wystarczy scignac na telefon zainstalowac via update i dziala. Bez czyszczenia??

Krótko: TAK.

• Like 1

No to ci powiem: Petarda.
Wogole tez i nasz jezyk ojczysty zaczalem uzywac w tel. Czy np mozna jakos pomoc z tlumaczeniem albo cos.. Dobrze by bylo podziekowac jakos za dobry system. Btw... Uzywacie miui launchera czy jakiegos innego??

A samo dotknięcie czytnika wybudza ekran ??? u mnie na MI5 tak nie ma, może w ustawieniach coś masz zmienione ? 

Ale zawsze można uaktywnić taką opcję na MI5. U mnie działa super

41 minut temu, Siekier napisał:

No to ci powiem: Petarda.
Wogole tez i nasz jezyk ojczysty zaczalem uzywac w tel. Czy np mozna jakos pomoc z tlumaczeniem albo cos.. Dobrze by bylo podziekowac jakos za dobry system. Btw... Uzywacie miui launchera czy jakiegos innego??

Chyba żartujesz? Przecież nie potrafisz napisać posta poprawnie po polsku. Brak znajomości zasad ortografii i interpunkcji, kompletne oderwanie od zasad stylistyki, a przede wszystkim - rażące na odległość - niedbalstwo językowe.

I Ty chcesz pomagać w tłumaczeniu...?

• Like 9

Oh dziekuje wam pieknie za mile slowo... Jestescie mega:) jak zwykle krajanie zawsze na propsie:)

na prop

46 minut temu, Siekier napisał:

jak zwykle krajanie zawsze na propsie:)

A Ty chyba na koksie:-) 

Mam wrażenie, że z każdą aktualizacją jest co raz więcej błędów. Od kilku wersji potrafi bez powodu wywalić mi AIMPa (na ekranie blokady śliczny napis "Brak muzyki"). Kłódka założona cały czas, ale to nic nie daje.

Witajcie Panowie szybkie pytanie z globalnej wersji na miui polska nie muszę Wipe internal w sensie format całkowity danych? Chcę przejść na miuipolska.pl na mi6 bo jeszcze nie byłem a GPS na globalu mnie dobija.
Robiłem Wipe jak z dev na global. TWRP mam najnowsze już.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.