Nyx

ibuygou: zamówienie

Recommended Posts

Wczoraj zamówiłem telefon na ibuygou, ale od tamtego czasu wisi status Paid, jaki jest czas realizacji zamówienia przez ten sklep? Aha, no i w polu State zamiast wpisać np. Wielkopolskie wpisałem Polska..., DHL da sobie radę czy pisać do supportu żeby zmienili?

Edited by Nyx

33 minuty temu, pawel.sierzant.h napisał:

człowieku w zamówieniu telefonu kliknij na stronę telefonu jest podany czas realizacji.

Tak się składa, że akurat nie jest napisane w opisie telefonu.

Wczoraj zamówiłem telefon na ibuygou, ale od tamtego czasu wisi status Paid, jaki jest czas realizacji zamówienia przez ten sklep? Aha, no i w polu State zamiast wpisać np. Wielkopolskie wpisałem Polska..., DHL da sobie radę czy pisać do supportu żeby zmienili?

IBG wysyła telefon w ciągu 3-5 dni roboczych od daty zakupu. O ile dane wysyłki wraz z danymi rozliczeniowym są poprawne.
Natomiast pisałem Ci chyba na FB, że w state może być województwo lub ponownie kraj, niema to wpływu na dostawę :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Dnia 26.06.2017 o 08:37, rubson napisał:

Natomiast pisałem Ci chyba na FB, że w state może być województwo lub ponownie kraj, niema to wpływu na dostawę :)

A więc to ty obsługujesz FB.

Telefon już jest w Warszawie, ale DHL jakiś szwindel odstawia bo drugi dzień leży od kiedy przyjechał.

Jak odnośnie ładowarki? Wtyczka jest azjatycka/amerykańska czy europejska?

Edited by Nyx
poprawiona składnia zdania

pocztą SG napisane jest, że idzie 10-30 business working days więc jeszcze spokojnie pewnie można czekać

mi wisi już od 14 czerwca, że paczka wysłana z Singapore SAL (trzeba było wziąć DHL)

edit: o 19:50 pojawiła się dziś notka, że przyjęto w WER Warszawa

Edited by wilczagorka

13 godzin temu, jawamdame napisał:

Ja wziąłem EU paczkę...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

ja przy zamówieniu też ale Ibuygou samo zdecydowało by wysłać SG post. Napisali mi potem odp na maila, że tak jest lepiej bo mniejsza szansa na zatrzymanie paczki przez customs

ja przy zamówieniu też ale Ibuygou samo zdecydowało by wysłać SG post. Napisali mi potem odp na maila, że tak jest lepiej bo mniejsza szansa na zatrzymanie paczki przez customs

To powinni oddać 8 dolarów :)

Napisałem do Ibuygou że nie podoba mi się że wysłali paczkę singapure post zamiast eu packige, zapłaciłem 8 dolarów żeby paczka była szybciej. Teraz będę czekał dłużej i prawdopodobnie zapłacę VAT. Odpisali że jak zapłacę to się jakoś dogadamy.... Ciekawe....

No bo poczta SG jest droższa niż EU packet. Mi telefon w poniedziałek dotarł. Żadnej pieczątki celnikow na paczce nie bylo.

Ile czekałeś?

Dnia 7/5/2017 o 22:45, jawamdame napisał:

Ile czekałeś?

zamówienie 7 czerwca, wysyłka i pojawienie się numeru poczty SG 14 czerwca, 29 czerwca zawitał na WER Warszawa, dostarczenie do domu 3 lipca