Skocz do zawartości

Wymiana bateri


krin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Mam pewien problem,  mianowicie jakieś dwa tygodnie temu utopilem mój telefon.  Po wysuszeniu i stwierdzeniu co jest nie tak wymieniłem ekran i płytę z mikrofonem.  Niestety po tygodniu zauważyłem że w jednym miejscu mam szpare w odbudowie.  Bateria zaczęła dziwnie pachnieć i trochę urosła

I tu jest problem,  nie mogę znaleźć na allegro nowej bateri na wymianę.  Czy ktokolwiek orientuje się czy od innych modeli bateria będzie pasować?  

Ewentualnie skąd jeszcze szukać części zamiennych?  Jakieś inne sklepy?  

Mój model telefonu to oczywiście redmi note 3 pro,  wersja chińska czyli Kenzo.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krin napisał:

Witam.  Mam pewien problem,  mianowicie jakieś dwa tygodnie temu utopilem mój telefon.  Po wysuszeniu i stwierdzeniu co jest nie tak wymieniłem ekran i płytę z mikrofonem.  Niestety po tygodniu zauważyłem że w jednym miejscu mam szpare w odbudowie.  Bateria zaczęła dziwnie pachnieć i trochę urosła

I tu jest problem,  nie mogę znaleźć na allegro nowej bateri na wymianę.  Czy ktokolwiek orientuje się czy od innych modeli bateria będzie pasować?  

Ewentualnie skąd jeszcze szukać części zamiennych?  Jakieś inne sklepy?  

Mój model telefonu to oczywiście redmi note 3 pro,  wersja chińska czyli Kenzo.   

Na allegro jest, bateria BM46, poza tym aliexpress, micenter i pewnie wiele innych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest pełno ofert bateri do Note 3. I nie byłem pewien czy tu będzie pasować.  Trochę poczytałem,  poszukałem i rzeczywiście bm46 pasuje.  Przepraszam,  może za szybko założyłem nowy temat ale wyszukiwarka tu trochę dziwnie działa.  W takim razie problem  rozwiązany.  Dzieki za pomoc.  

Edytowane przez krin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...