Skocz do zawartości
  • 0

Mi5 vs Mi5s vs Mi5C


mef2

Pytanie

tak jak w temacie drodzy przyjaciele :) który telefon byście polecili? aktualnie użytkuję Mi4 ale z racji tego ze pękł mi ekran i nie działa dotyk jestem zmuszony do zmiany tel bo nie chcę się bawić w wymienianie digitizera i reszty bo się na tym nie znam a nie chce mi się bawić w wysyłanie do naprawy etc. 

Chciałbym zeby moj następny model działał tak samo jak Mi4(po przejsciu z samsugnowego s3 na mi4 to jak skok w przyszłosc :P ) albo i lepiej, zalezy mi też zeby robił dobre zdjęcia, nie wiem który z tej trójki poradziłby sobie najlepiej, cena jak cena aż tak ogromnej różnicy miedzy tymi modelami nie ma. na co zwrócić jeszcze uwagę podczas wyboru? jest coś o czym typowy zieleniak w tej serii telefonów powinien wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moja żona miała podobnie. Najpierw S3 potem MI4. 2 miechy temu zmieniła na Mi5 3/64 i jest bardzo zadowolona. Jakość zdjęć jest dużo lepsza niż w mi4 , stabilizacja na stale global działa lepiej niż w moim mi note. Mi5 wybrała dla tego że chciała mieć bambo z tyłu , którego kupiliśmy od Acida :) . A jeszcze zależało na stabilizacji . Na forum piszą ,że mi5s robi lepsze zdjęcia choć zdania są podzielone , ja nie mam porównania więc nie wypowiem się w tej kwestii. Jak bym miał w domu obydwa fony to coś bym powiedział. Tak czy siak przesiadając się z mi4 będziesz miał dużą różnicę. Do tego mi5 jest lżejszy i smuklejszy od mi4. Na szklanych plecykach ślizga się niemiłosiernie , trzeba uważać dość mocno aby nie zsunął z każdej powierzchni. Ale na bambusie jest już oki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, mef2 napisał:

@MD13 a o mi5c coś mozesz powiedziec? przemawia do mnie to ze jest metalowa obudowa, zdjęcia przykładowe ogladalem na necie to tez mysle ze mi wystarczy taka jakość 

ps. kto to ten Acid :P?

U panie pytanie typu: KTO TO TEN ACID? to jak policzek dla całego forum MIUI Polska. Od Acida się to wszystko zaczęło panie. On prowadzi Micenter i cały ten świat miui polska , to dzięki niemu mamy tłumaczenia w miui i romy. Gdyby nie on to by tego wszystkiego nie było.

 

CO do mi5c to bym sobie odpuścił ,ale to ty kupujesz więc poczytaj jeszcze o tym modelu na necie i zdecyduj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, MD13 napisał:

U panie pytanie typu: KTO TO TEN ACID? to jak policzek dla całego forum MIUI Polska. Od Acida się to wszystko zaczęło panie. On prowadzi Micenter i cały ten świat miui polska , to dzięki niemu mamy tłumaczenia w miui i romy. Gdyby nie on to by tego wszystkiego nie było.

 

CO do mi5c to bym sobie odpuścił ,ale to ty kupujesz więc poczytaj jeszcze o tym modelu na necie i zdecyduj :)

cięzko mi to wiedziec skoro wchodzę tu tylko jak mam z czymś problem :P nigdy nie zagłębiałem się głębiej w to kto stworzył miui pl itp bo już miałem wgrane na starym MI polski system więc nie musiałem nic po necie szperać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja przetrzepałam internet i wszelkie porównania.. I wybierając pomiędzy

Samsung S7 edge (akurat brat go ma)
Oneplus 3t
Lg G5
Xiaomi Mi5Splus, Mi5S i Mi5

Wybrałam Mi5 3/64. A teraz jest do upolowania nawet poniżej 800zł z kuponami więc bym się na Twoin mjejscu nawet nie zastanawiała długo ;) Dlaczego?

Foty super (poziom zbliżony do S7, moim zdaniem lepszy niż w Mi5s)
OIS (w Mi5s brak)
Szybki i pojemny,
ma QC i USB-C,
wspiera OTG
Fingerprint błyskawiczny i Z PRZODU w klawiszu home (mam porównanie z używaniem tych wbudowanych na plecach, za każdym razem by odblokować fona musiałam podnosić fona, a Mi5 może sobie leżeć spokojnie na biurku)
Ach i ten design.. Piękny jest.

WADY? Mógłby być aluminiowy cały a nie szklany, ale wtedy już nie byłbg taki lekki..

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...