Skocz do zawartości

Xiaomi Mi6 Recenzja Test


marxxx

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci jest już kilka recenzji Xiaomi Mi6, ale myślę że warto zobaczyć i przeczytać kilka aby mieć szerszy ogląd i podjąć właściwą decyzję przed zakupem.
Co prawda wyglądem mnie nie zachwycił, ale wydajnościowo jest bardzo dobrze, zaskoczył mnie też szybki i dokładny skaner odcisków palca.  widać też postęp w jakości zdjęć, choć firma dalej odstaje od światowej czołówki.  Bateria jest moim zdanie co najwyżej średnia, zwłaszcza na tle telefonów  z serii Redmi. Na pocieszenie powiem że czołowe marki także we flagowcach montują bateria o podobnej żywotności.  Więcej szczegółów w recenzji Xiaomi Mi6

Test Xiaomi Mi6 Dla nie lubiących czytać

 

I jeszcze próbka kamery:

 

Edytowane przez marxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, slimdick napisał:

Jeśli na kanale MKBHD nie ukazała się recenzja tego modelu to nie jest oni nic wart.

Hah...

1. Ten gościu to żaden wyznacznik

2. On nie recenzuje chińczyków, więc ciężko żeby Mi 6 się u niego pojawił

3. Wyjątkiem był Mi Mix, bo był pierwszym "bezramkowcem".

Mam nadzieję, że po prostu trollujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid nie sądzę, on pokazuje takie co go zaciekawiły. Albo w ogóle nie uważa marki xiaomi, przecież to podróbka Apple. A tego Mi Mix to mu sami przysłali w celach promocyjnych, ogromna reklama tanim kosztem. Po tym jak u niego pokazała się recenzja wszystkie serwisy tworzyły swoje na podstawie jego nagrania :D 

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, slimdick napisał:

@Acid nie sądzę, on pokazuje takie co go zaciekawiły. Albo w ogóle nie uważa marki xiaomi, przecież to podróbka Apple. A tego Mi Mix to mu sami przysłali w celach promocyjnych, ogromna reklama tanim kosztem. Po tym jak u niego pokazała się recenzja wszystkie serwisy tworzyły swoje na podstawie jego nagrania :D 

A gdzie on mieszka? Bo jeśli USA, to już wiesz czemu nie nagrywa Xiaomi. Praktycznie nikt stamtąd nie robi materiałów o chinolach, bo nie będą się bawić w ściąganie, płacenie podatków itp itd. Biorą to co jest u nich, lub producenci im dają (to drugie w 99% przypadków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, slimdick napisał:

serio ty myślisz że on kupuje to co pokazuje na kanale.

Napisałem, że w "99% przypadków dostają sprzęt od producenta". Ale OK.

Tylko po co on ma pisać do Xiaomi o Mi 6? Serio... Po co? Zwykły telefon z Chin, jakich mnóstwo. Mi Mix to był wyjątek bo innowacja, ale Mi 6 to kropla w morzu telefonów bez żadnego wyróżnika..

//Nezu: Doigracie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, galakty napisał:

3. Wyjątkiem był Mi Mix, bo był pierwszym "bezramkowcem".

 

nie był pierwszym bezramkowcem, Sharp ma palmę pierwszeństwa. A teraz to nawet najmniejsze firmy produkują bezramkowe telefony i to w niskich cenach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...