Skocz do zawartości

Denerwujący słownik w Xiaomi


wesker465

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wyłączyć ten wkurzający słownik z podpowiedziami zaznaczony na screenie???? Zakładam że to jest od Xiaomi bo wyłączyłem Gboarda, Swype'a, zainstalowałem nawet inną klawę i ciągle mi się to pokazuje -_-  podpowiedzi w ramce poziomej nie przeszkadzają mi tylko te zaznaczone na zółto...

Screenshot_2017-06-21-09-23-00-196_com.android.mms.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wesker465 napisał:

Zakładam że to jest od Xiaomi bo wyłączyłem Gboarda, Swype'a, zainstalowałem nawet inną klawę i ciągle mi się to pokazuje

To nie jest od Xiaomi, to od Googla. To, że wyłączyłeś Gboarda, czy inną klawiaturę nic nie zmieni bo nadal sprawdzanie pisowni i słownik masz od Googla. To ci proponuje dodanie nieznanego słowa do słownika. Szukaj  ustawień słownika w używanej klawiaturze. W ustawieniach Gboard masz słownik i jego ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wesker465 napisał:

nie da rady nic zmienić w ustawieniach słownika Gboarda

Da radę. Klawiatura Gboard, ustawienia, Słownik, Słowniki dodatkowe i tam odznacz wszystko łącznie z polskmi. Dodatkowo może jeszcze w Uczenie się słów odznaczyć Synchronizuj nauczone słowa. Też nie mam możliwości wyłączenia sprawdzania pisowni. Tylko to wszystko trochę bez sensu, po to to jest żeby potem dobrze ci podpowiadało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...