Skocz do zawartości

Kupno xiaomi w proline


rafalski_4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do zakupu Xiaomi redmi 4x. Początkowo chciałem kupić go w x-kom za 900zł, lecz znalazłem ciekawszą ofertę w proline (200zł taniej): https://proline.pl/xiaomi-redmi-4x-32gb-gw-24-pl-fv23-lte-black-dual-sim-polska-dystrybucja-p951230 

Zastanawia mnie jednak fakt jak będzie przebiegać gwarancja w proline? Czy w razie awarii będę musiał wysyłać go do Chin? W ogóle jaka to jest wersja? Global czy polska? Czy kupować ktoś może u nich smartfona xiaomi i może podzielić się wrażeniami co i jak?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
1 godzinę temu, Dzordzu napisał:

Jak odblokuje bootloadera j zrootuje xiaomi z Proline to będę miał gwarancję?

Jeżeli odsyłając fon na gwarancję usuniesz root... to tak... Jedynie odblokowanie BL nie narusza warunków gwarancyjnych, root już narusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 28.05.2018 o 14:40, Dzordzu napisał:

Jak odblokuje bootloadera j zrootuje xiaomi z Proline to będę miał gwarancję?

Telefony dostępne m.in. w ProLine też są z oficjalnej dystrybucji. Wprawdzie największym dystrybutorem jest ABC Data, jednak te, choćby z ProLine, są z dystrybucji Ingram Micro. O kwestie gwarancji zatem nie obawiałbym się. Nie wiem jaki wpływ na gwarancję ma u nich odblokowanie BL i zainstalowanie MIUI Polska/EU.

Można też zakupić w Sferisie. Oni mają z swojej własnej dystrybucji, odblokowanie BL i instalacja MIUI Polska/EU nie ma wpływu na gwarancję, a w razie jakiejś awarii, wymieniają telefon na nowy - ot, taka polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Karenz napisał:

Jak to możliwe że a2 lite 4gb jest droższe na aliexpresie niż proline z vat ?

Na aliex kilka dni po premierze zawsze jest cholernie drogo... np. pre-order wersji Mi8 EE, zaczyna się od 3.2k, a sam fon ma kosztowac w okolicach 2.2-2.4k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...