Skocz do zawartości

Który oficjalny Stable dla Redmi Note 4 Qualcomm Global


CR2032

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

po śmierci zasięgu w moim nieco już wysłużonym Redmi Note 2 przyszedł czas na nowy nabytek - Redmi Note 4 z B20, kupiony w Polsce.

Jednak radość użytkowania nie trwała zbyt długo - umarł głośniczek od rozmów. Nauczony doświadczeniami z Xiaomi chcę spróbować najpierw wgrać na czysto oprogramowanie, w nadziei że ów głośnik ożyje. 

http://en.miui.com/a-234.html

Który ROM mam stąd wybrać? I w Redmi Note 4 Qualcomm i 4X w nazwie pliku pojawia się "MIDO" ;) Nie wiem czy można wgrywać to naprzemiennie. 

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez CR2032
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Na forum en.miu.com jest trochę zamieszanie, bo RN4 Qualcomm i RN4X to jest to samo, a jednak są dwa osobne działy, przy czym aktywniejszy jest 4X. Obydwa to są mido i co śmieszniejsze, to jak porównasz nazwy oraz wielkość plików, to są takie same. :) 

Edytowane przez mgcompany
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Po długiej przygodzie z urzędem celnym dziś w końcu dotarł do mnie Redmi Note 4 Global Edition.
Tym razem chińczycy wgrali wersje stabilną Miui 8.1.15 multilanguage.Pokazuje się aktualizacja do 8.2.10.0.MCFMIDI(562MB) czyli zapewne drobne poprawki.
Czy warto zostać na tym romie,czy jednak jest stabilny rom bazujący na androidzie 7.0 oczywiście narazie tylko na zablokowany bootloader?
 
Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 
 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...